Jump to content
Dogomania

Wrocław -śliczna, wysterylizowana, młoda, wyrzucona z samochodu sunia MA DOMEK!!


malinowa_mi

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

DZIEWCZYNY!!!!!!PRZEPRASZAM ZA OFFA ALE MUSZE...:(BŁAGAM O POMOC!!SZCZENIAK Z PARWO ZOSTAWIONY NA WEKEND SAM SOBIE W SCHRONIE!!!!NIE WIEM CO ROBIC I JAK POMOC!!!BEZ WAS SOBIE NIE DAMY RADY!!!!SAME ZOBACZCIE!!![url]http://www.dogomania.pl/threads/176584-MA-ody-RUDI-chory-na-PARWOWIROZE-czy-to-juA-jego-koniec-Nie-chce-jeszcze-umieraAE?p=13807339#post13807339[/url]
POMOCY BLAGAM!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam super wieści! Sonie właśnie zalazła super domek, przystosowała się bez problemu, śpi w fotelu i mieszka niedaleko, więc ją niebawem odwiedzę. Trafiła do świetnych ludzi i jestem przeszczęśliwa:) Dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc, jesteście wielkie/wielcy! Pozdrawiam noworocznie!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Ewelina.w38']i jak tam sunia sie miewa?[/QUOTE]

jako odpowiedź wklejam fragment maila od nowych właścicieli, z którego wynika, że Sońka (teraz już Szelma) trafiła w odpowiednie ręce:) przy okazji, raz jeszcze dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc!

"zaaklimatyzowała się błyskawicznie, ma swój kojec i śpi u nas w sypialni:) w drugim pokoju śpi na kanapie:) ma nawet swoja obszarpaną poduszkę:) zjadła jedynie dwie pary moich kapci, nic innego nigdy nie pogryzła:) wszystkie psy na osiedlu uciekają przed Szelmą, jak zaatakuje to nie może przestać się bawić:) często jeździ z nami autobusem do mojej mamy, tam też mam psa, suczkę:) i na szczęście dla nas wszystkich baaardzo się zaprzyjaźniły:) ogromna pieszczocha, cały czas włazi na kolanka:) ja jestem od karmienia, Adrian od zabawy:) i najważniejsze, to okazało się, że lubi dzieci:) nigdy na nikogo nie warknęła, nie mówiąc o gryzieniu:) jest naszym Słoneczkiem:)"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...