Jump to content
Dogomania

Sochaczew - mamy doga MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hamerek chyba bardzo polubił nową ciocię bo spacerek się nam udal naprawdę dobrze;) Jednak weczorem kiedy byłam z nim juz sama tak fajnie nie było - nie dał się skusić na trasę nowej cioteczki:) Hamer jak to szczeniaczek rozkręca się , zaczyna rojbrować conieco . Dzisiaj np został sam na jakieś 15 min no i też narozrabiał . Nie szczeka , nie piszczy tylko rozstawia niektóre rzeczy po domu , gryzie - uwielbia buty , a dzisiaj to nawet pogryzł mi torbę jak był sam. No ale trudno . Wnioskuję z tego ze przydałoby się mu coś do gryzienia , aby miał fajne zajęcie , może polecicie coś co się sprawdzi w tej sytuacji? ;)

Link to comment
Share on other sites

Klaneri zacznij może od jakis prasowanych kostek i zobacz jak mu podpasują. Sa różne fajne gadżety w zoologikach dla psiaków na rozwianie nudy;) Sa takie kule, które faszeruje się tym, co pies lubi, a psiak wydłubuje sobie z dziurek przysmaki i tym się zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

Klaneri - dziękuję za pw;)

Podejrzewam, że Hamerkowi na spacerku dobrze robi towarzystwo 2ch osób:roll:
Niestety aby chłopak mógł się dostać w bardziej spokojne okolice musi przejść koło dość ruchliwej ulicy.... Nie bał się, wręcz był zainteresowany jednym starszym (w typie bojowca) pieskiem, natomiast bardzo wystraszył się innego który na niego szczekał. Faktycznie Hamerek boi się psów jak na niego szczekają, zaczyna wtedy się kulić, chowa ogonek pod siebie, a jak ma napiętą smycz, zaczyna się wyrywać:shake:

Prosiłam Klaneri, aby dla bezpieczeństwa Hamerek został wyprowadzany na obroży i w puszorku.

Jak już dotarliśmy do polanki to Hamerek nagle się ożywił, chciał się bawić zaczepiał, gryzł patyk, i nawet biegał razem z Klaneri:evil_lol:
Przydała by mu się wtedy dłuższa linka, aby mógł się bardziej wyhasać:loveu:

Na zakończenie napiszę, że w mrozniejsze dni widziałabym go w ocieplanym twarzowym ubranku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hamerek chyba musi chodzić na spacerki z drugim psiakiem , najlepiej sunia;) Dzisiaj przypadkiem spotkaliśmy naszą sąsiadke z Elizą ( golden retriver) . Hamer jak tak to nie chcial iśc a jak tylko ją zobaczył od razu ochoczo poszedł do przodu;) Później na tzw naszym ogrodzie dołączył sie do nas taki york , Tofik który był wyranie Hamerkiem zaciekawiony , w trójkę naprawdę pięknie się bawiły. Było świetnie . Hamerku - jestem z Ciebie dumna! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']ata, świetny pomysł! Klaneri już przekonała się, jakie fajne psiaki mamy w Sochaczewie, więc zapraszamy ją po kolegę lub koleżankę :)[/QUOTE]

No tak, powinna sama do Was z Hamerkiem przyjechać, aby chłopak mógł sam wybrać :evil_lol: , miejmy nadzieje, że byłby to wybór przez Hamerka przemyślany, a nie pod wpływem jakiejś cieczkowej chwili :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Haha , podpuszczacie mnie a ja źle zrozumialam ;) Ja wiem ze jemu dobrze by zrobiłą koleżank ale narazie nie moge sobie na nią pozwolić . Przechrzcili by mnie chyba. ;) Dzisiaj Hamerek pięknie się spisał , była z nami moja koleżanka i byliśmy na mieście , w centrum , pięknie się spisywał . Uczymy sie wychodzić , uczymy;) Ale bez podpuszczania mi tam, haha :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...