Jump to content
Dogomania

wiejskie schroniska w Pruszczu!!!!


ttossa

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania+Milva i Ulver']ttosa załatwcie może od jakiegoś rolnika parę snopków słomy i psiakom w schronie do bud włóżcie!![/quote]


tak juz nakrzyczałam - ze brak wszystkiego a pieniadze od gminy idą :mad::mad::mad:

makabra

jutro ide do wójta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolap.']Jesteście genialne :multi:!
PS: mam nieśmiałą nadzieję, że jakoś poratujecie psiaka ze złamaną łapką :modla:. Buuuu ![/quote]

Pieskowi ze złamaną łapką załtwiłam wizyte w klinice - miał rtg - niestety łapka zaczeła się krzywo zrastać !!!!!!!!!- i trzeba operacji aby to wyprostować - ale czy schron się zdecuyduje :mad::mad::mad:- i gdzie chłopak miałby trafic po operacji - do tych zasywfiałych zimowych kojcy????????????/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']ttosa załatwcie może od jakiegoś rolnika parę snopków słomy i psiakom w schronie do bud włóżcie!![/quote]


dzisiaj po awanturze kazano mi przyjechac za 3 dni !!!!!!

ma być słoma , czysto i uszczelnione budy :angryy::angryy::angryy: zobaczymy :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca'][B]ponawiam pytanie: jak maja wplaywac pieniadze na Karmela skoro nigdzie nie ma slowa o koncie na ktore wplacac??[/B][/quote]


podałam kontakt do hotelu - i osoby z fundacji lub zbierające pieniązki aby bezpośrednio z hotelem sie kontaktowały - aby pieniadze ne szły przez tyle rąk - ja nic nie chce dla siebie , sama dostarczam jak mam mięsko dla niego , pies zaszczepiony , odrobaczony a reszte proszę dla hotelu :razz: bezpośrednio :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']zrobiłam mu allegro, jeśli uważasz, ze coś możemy o nim dodać, to zmienię
[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=776201909"]wyżeł niem. pies 2l. (776201909) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]


Dziekuje ci bardzo , no cóż nic dopisać więcej nie trzeba chyba - no zobaczymy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2737/img2650f.jpg[/IMG]

;););) Karmelek śicznieje nam

[SIZE=5][COLOR=Red]Kto Pokocha tego wspaniałego Polowczyka - Karmelka????????????

nie jest duży - zmieści sie wszędzie !!!

[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1624/img2656g.jpg[/IMG]


[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']no to juz wszystko wiem:lol:dzieki
Karmel zmeznial ewidentnie:loveu:[/quote]


zobacz jakie ona ma piękne oczy , jaki on wspaniały , jak merda na widok człowieka - szleje na mój widok a widział mnie tylko kilka razy :placz:

[COLOR=Red]Błagam o domek dla Karmelka :evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam

Byłam w schronisku - dotrzymali słowa - posprzatane i wymoszczone słomą.
Nie zmienia to jednak faktu ,że Amstaffka marznie - byłam u niej i bardzo się łasiła , podrapałam ją , wyklepałam , i nawet zobaczyłam ząbki :evil_lol:---ma jakies 2 lata . Niestety jak soti więcej niz jedna osoba ona robi sie nieufna . Podszedł człowiek i sunia już burczała pod nosek a potem poszła do budy i nie chciała wyjśc - ale jak do niej mówiła "dobra Meggi " - "dobry pies" to sie wyginała w budzie i "zaocznie" nastawiała do drapania:razz:

To dobry pies - dobry dla znawcy rasy - [COLOR=Red]błagam o DOM dla Meggi !!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...