Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Omnomnomnom, jakie ciastka :cool3: Powiedz mi, czy te tuńczykowe bardzo wydzielają zapaszek? Bo są mi takowe potrzebne i szperam w necie aby coś takowego znaleźć.

I my też z Fifką rozciąganie ćwiczymy, nawet żabka nam wychodzi :multi: A kiedyś o tym w ogóle nie było mowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe'][URL]http://img860.imageshack.us/img860/595/img7547ay.jpg[/URL] języczek :D[/QUOTE]

dziwna twarz raczej :diabloti:

[quote name='Kashdog']Omnomnomnom, jakie ciastka :cool3: Powiedz mi, czy te tuńczykowe bardzo wydzielają zapaszek? Bo są mi takowe potrzebne i szperam w necie aby coś takowego znaleźć.

I my też z Fifką rozciąganie ćwiczymy, nawet żabka nam wychodzi :multi: A kiedyś o tym w ogóle nie było mowy.[/QUOTE]

No kurcze muszę wziąc się za to pieczenie, bo nie dośc że w zamrażalniku pustki powoli to ten blog też jakiś taki niemrawy :diabloti: a ostatnio ugotowałam serca a później wysuszyłam w piekarniku, Snoop kocha i poleca :)
Te tuńczykowe pachną ładnie, tuńczykiem, aczkolwiek najbardziej pachną pasztetowe :)

No rozciąganie jakieś się modne ostatnio zrobiło :) ale Snoop miał przez parę dni problem z łapką (chyba za bardzo go wymęczyłam na rowerze i albo sobie coś naciągnął, albo miał zakwasy) i musiałam wrócic do różnego rozciągania. To wciąga, szczególnie takie wymyślanie co tu zrobic żeby podziałac na jego różne mięśnie :) A co Snoop wymyśla to głowa boli...wolę mu nie pozwalac samemu kombinowac, bo jeszcze przekombinuje

[quote name='Silky123']Jaki jęzor. :loveu:
Nie przesadzaj. Chyba coś upieke w najbliższym czasie...:D[/QUOTE]

taaa aż trzy wpisy :evil_lol: ale serio będę się starac coś upiec i zamieścic tam :)

[quote name='madziulik_13']A żabka to nie jest to że tylne łapy na ziemi? :cool3:
Rozciąganie wciąga:D my już z 2 mies codziennie wałkujemy:)[/QUOTE]

Tak, dokładnie, a nie tak napisałam :hmmmm:
bo ja czasem nie mogę się wysłowic :) napisałam że robiliśmy żabę na poduszce w ramach nauki, teraz jest git normalnie :) a to zdjęcie to z normalnego rozciągania na dworze było
No Snoop już 1,5 roku temu przynajmniej rozciągał tylne nóżki, ale teraz powróciliśmy bo tak jak Kasi pisałam, miał problem z łapką jedną. Teraz jest ok, przed każdym treningiem, przed wyjściem z domu rozciągamy się na różne sposoby :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Jak dobrze, że mój pies nie chodzi w obrożach :diabloti: Choć z drugiej strony jest też mnóstwo różnych szelek, unikam stron z nimi jak ognia, bo jeszcze coś mi się spodoba :diabloti:[/QUOTE]

haha, nie no na szelki chyba też da się zachorować :evil_lol: nie wiem czy na minus czy na plus jest w tej sytuacji ich droższa cena:diabloti:
ja zawsze też unikam ale te strony później wyskakują z fejsbuka, z bardzo niepozornych linków i innych takich :placz:

[quote name='sator_k_']Ja też kupiłam. Ale tanią i na aukcji charytatywnej to się nie liczy:evil_lol:[/QUOTE]

jaką? :cool3:
ech...ja nie mam szczęścia do aukcji a miałabym ładne usprawiedliwienie, bo że przecież charytatywna, na biedne pieski...:roll:

[quote name='Victoria']Jaką?? ;>
pochwal się, to może obie będziemy chorować xD[/QUOTE]

Obrożoholizm :hmmmm: , choroba cywilizacyjna w każdym razie :evil_lol:


Co sądzicie?

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6240/banerek2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Więc upiekłam niedawno te otrębowe. Nie dość, że smakowały mojemu psu, że aż piszczał w kuchni i spać nie dawał(trzeba było je schować do szafy:diabloti:)to jeszcze zasmakowały mojej mamie i zrobiła sobie takie, ale bez sera. Wczoraj upiekłam jabłkowe bułeczki dla Codasowego. :)
A apropo obróż...ja w ciągu tego tyg. zamówiłam dwie. :diabloti:
Świetny ten banerek zrobiłaś. :loveu:
Skąd Wy bierzecie te textury? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Jeej Zuzia, ja kocham twoją grafikę :loveu:
a tło to robisz na podstawie textur :grins:?[/QUOTE]

:crazyeye: dziękuję, szok, ale bardzo mi miło
tak, czasem łącze kilka różnych

[quote name='Silky123']Więc upiekłam niedawno te otrębowe. Nie dość, że smakowały mojemu psu, że aż piszczał w kuchni i spać nie dawał(trzeba było je schować do szafy:diabloti:)to jeszcze zasmakowały mojej mamie i zrobiła sobie takie, ale bez sera. Wczoraj upiekłam jabłkowe bułeczki dla Codasowego. :)
A apropo obróż...ja w ciągu tego tyg. zamówiłam dwie. :diabloti:
Świetny ten banerek zrobiłaś. :loveu:
Skąd Wy bierzecie te textury? :loveu:[/QUOTE]

hahaha, padłam po tej historii! Cieszę się że smakowały!
Ooo a jakie to jabłkowe bułeczki?
Koszmar z tymi obrożami, w ogóle mój terapeuta zabronił mi używac tego słowa:evil_lol: [SIZE=1]moja sobie czeka na odprawę celną...[/SIZE]:roll:
Dziękuję, tekstury biorę przeważnie z deviantart ale również wujek google czasem zapożyczy mi jakieś :)

[quote name='Demowata']Świetny jest ten bannerek. :)[/QUOTE]

Dziękuję! :)

Link to comment
Share on other sites

O, to fajnie. Muszę sobie jakieś teksturki pościągać. ;)
A te ciastka naprawdę są dobre! Mi też z resztą smakowały.:diabloti:
A przepis na te jabłkowe bułeczki mogę Ci wysłać na PW jak chcesz?
Ale z tymi obrożami to chyba trzeba iść na jakiś odwyk na teren zamknięty?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']ja glownie z google biore, z da jakos nie lubie;) ale nie ogarniam jescze dobrego poloczenia itd:P[/QUOTE]

na da trzeba się trochę naszukać i nie wszystkie rzeczy da się pobrac ale znajduję dużo tekstur w moim stylu :)

[quote name='Molowe']super ten nowy banerek :D[/QUOTE]

dzięki :)

[quote name='Silky123']O, to fajnie. Muszę sobie jakieś teksturki pościągać. ;)
A te ciastka naprawdę są dobre! Mi też z resztą smakowały.:diabloti:
A przepis na te jabłkowe bułeczki mogę Ci wysłać na PW jak chcesz?
Ale z tymi obrożami to chyba trzeba iść na jakiś odwyk na teren zamknięty?:diabloti:[/QUOTE]

haha ja ich nie próbowałam, może następnym razem :diabloti:
o bardzo chętnie!
chyba tak ale po powrocie pewnie w ramach odstresowania, kupiłabym sobie 5 kolejnych :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Demowata']z Da wszystko da się pobrać. Wystarczy kliknąć na obrazku prawym przyciskiem myszki i kliknąć na "zapisz jako..". :D[/QUOTE]
noo ale jesli chodzi o czcionki o już nie ;) albo pędzle, chociaz masa czcionek jest na dafoncie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...