Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='WeronikaM']super!!!:razz: gratulacje! :););)[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']nie dałabym rady tyle krzyczeć.:D podziwiam.:) i gratuluję.:):)[/QUOTE]

Potrafię lepiej, więcej i głośniej :diabloti:

[quote name='Kaja10014']Świetne przebiegi! :)

Czy mi się zdaje czy łapiesz małą zadyszkę? :cool3:[/QUOTE]

Możliwe, w sumie przez zimę to strasznie spadła mi kondycja, ale teraz wróciłam do piłki nożnej a na wiosnę mam zamiar w końcu zacząc biegac :) także będzie lepiej

[quote name='Molowe']super filmiki i boski Snoopy gratulujemy :multi:[/QUOTE]

Dziękujemy za gratulacje, strasznie nas to podnosi na duchu, motywuje i w ogóle jest nam miło :) . Wiem że nie będziemy mistrzami świata, nigdy nie będziemy biegac na super poziomie i nigdy nie będziemy wygrywac inaczej niż tylko dzięki porażkom innych, ale liczy się wspaniała zabawa, przyjaźń jaka rozwija się właściwie każdego dnia, więź, która się umacnia i to nie tylko z psem ale również z wszystkimi wspaniałymi ludźmi których dzięki niemu i temu sportowi poznałam. Agility is fun! Really!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']Ja spóźniona, bo dopiero wróciłam, ale już wszystko przeczytałam!:D

Co tu dużo pisać. Kocham Was!:loveu:[/QUOTE]

:loveu: ach fanko! Snoop kocha Cię miłością bezgraniczną i zupełnie bezinteresowną :diabloti:

[quote name='Silky123']Snoopy jest super! Zazdroszcze Wam wyników w agi. :diabloti:
Pozdrawiamy![/QUOTE]

Eee nie ma czego :) Każdy jest w stanie miec takie wyniki, to nic wielkiego :)
dzięki!


[B][COLOR=red]Hej, dzisiaj ostatni dzień głosowania[/COLOR][/B]

[CENTER]Brakuje nam 5 głosów do uzyskania przewagi!!!


Dziękuję wszystkim którzy już zagłosowali, to dla nas bardzo ważne. Prosimy jeszcze tylko dziś o głosy!! Można z różnych kont mailowych!


Mam 'nietypową' prośbę ;)

Moje zdjęcie zostało wybrane pośród wielu i doszło do dziesiątki biorącej udział w II etapie konkursu.
Do wygrania są dość cenne nagrody, które mogłabym potem sprzedać aby pieniądze przeznaczyć na odchudzenie mojej listy planowanych wydatków...

W tym roku czeka mnie wiele wyjazdów na seminaria, zawody a także być może najważniejszy wydatek-drugi pies.

Prośba jest taka. Jeśli podoba Wam się to zdjęcie proszę o pozytywny komentarz pod nim. Niestety musicie się zarejestrowac. Nie zajmie Wam to więcej niż 5 minut!

Jak to wygląda:

1. wchodzicie pod ten link [URL="http://www.photoblog.pl/proxy.php?to=785ef7ba59537c5e4f846a9b3a84a894&h=T0dFek16WXpZV0psTnpqTW1aSXllT2w5dllMajhZaEtkaDA9&backUrl=http%3A%2F%2Fwww.photoblog.pl%2Frozowynos%2F116699253"]http://www.swiatrezydencji.pl/ styl-zycia/czas-na-relaks/konkurs-fotograficzny-magia-swiat-ii-etap/zuzanna-paluch-its-a-kind-of-magic[/URL]


2. Rejestrujecie się na stronie. Na górze nad napisem "swiatrezydencji.pl", jest możliwośc rejestracji.


3. Następnie logujecie się pod swoim nickiem


4. Pod moim zdjęciem znajduje się napis "dodaj komentarz". Klikacie i wpisujecie co chcecie (tylko pamiętajcie, oceniacie zdjęcie ;) )

Z góry dziękuję!! :)


Zajmuje to dosłownie 3 minutki! A jest dla mnie strasznie ważne!
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']Dodałam komentarz jako gość. :D (mam nadzieję, że to zaliczą?)
Gratuluje Wam! Nie wiem czy wiesz, że Snoopy jest w gazecie Przyjaciel Pies?:razz:[/QUOTE]

Dzięki :) niestety tylko głosy dodane przez ludzi zalogowanych się liczą ale dzięki za chęci.
Wiem wiem, czasem tam sobie wyślę jakieś zdjęcie dla rozrywki :cool3:

[quote name='WeronikaM']super! zaraz zagłosuję :D
a jakiego psiaka planujesz ;) ?[/QUOTE]

Dzięki!!! :)
Chciałabym Mkowego ale prawdopodobnie będzie Lkowy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']

Wiem że nie będziemy mistrzami świata, nigdy nie będziemy biegac na super poziomie i nigdy nie będziemy wygrywac inaczej niż tylko dzięki porażkom innych[/QUOTE]

Przepraszam, ale muszę się nie zgodzić. Troszeczkę Was widziałam i na żywo i na filmikach i myślę, że troszeczkę Was znam i nie uważam, że wygrywacie na porażkach innych, tylko ciężką pracą nad dokładnością. Przy trochę wolniejszym psie (chociaż patrząc na czasy na ostatnich zawodach to Snoopy miał gdzieś najlepszą szybkość) ważna jest precyzja - a to wcale nie jest łatwiejsze niż szybkość. Wypracować takie strefy, skręty, slalom.
Po za tym KAŻDY wygrywa na porażkach innych. Komuś musi pójść gorzej, żeby komuś mogło pójść lepiej ;)

Mgwahahaha a ja wiem co Zuzia planuje :P

Link to comment
Share on other sites

Jasne ze nic mi nie szkodzi :) ale Wam też nie szkodzi poczekać, zresztą w ogóle się dziwię że taki w okół tego szum :diabloti:

[quote name='sator_k_']Przepraszam, ale muszę się nie zgodzić. Troszeczkę Was widziałam i na żywo i na filmikach i myślę, że troszeczkę Was znam i nie uważam, że wygrywacie na porażkach innych, tylko ciężką pracą nad dokładnością. Przy trochę wolniejszym psie (chociaż patrząc na czasy na ostatnich zawodach to Snoopy miał gdzieś najlepszą szybkość) ważna jest precyzja - a to wcale nie jest łatwiejsze niż szybkość. Wypracować takie strefy, skręty, slalom.
Po za tym KAŻDY wygrywa na porażkach innych. Komuś musi pójść gorzej, żeby komuś mogło pójść lepiej ;)
[/QUOTE]

No dobrze, zgodzę się z Tobą ale też nie do końca :) każdy pies ma swoje wady, zalety, rzeczy które trudniej wypracować i z którymi nie ma trudności. I tak z szybkim psem trudniej o precyzję, dokładność i ogólnie ogarnięcie go na torze. Za to wolniejszego psa trzeba motywować i robić to umiejętnie (nie podaję konkretnych przykładow!). Odnoszę jednak wrażenie że praca z szybkim psem jest dużo trudniejsza. Nie miałam okazji doświadczyc tego na własnej skórze, także może to tylko moje wyobrażenia ;)
A Twoje ostatnie zdanie bardzo mi się spodobało, bo rzeczywiście masz rację :) i wygrywanie dzięki porażkom innych wcale nie jest okrutne, bo ja cały czas mam wyrzuty sumienia i odnoszę wrażenie że wszyscy gdzieś tam za plecami, lub w myślach, mówią sobie: 'no tak, ta to ma łatwo, startuje z wolnym psem i zbiera wszystkie nagrody".

Dzięki tym którzy w nas wierzą :)


[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6352/img6971a.jpg[/IMG]

[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4858/img7054au.jpg[/IMG]

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8682/img7147a.jpg[/IMG]

Edited by Zuzia&Snoopy
Link to comment
Share on other sites

ja nie znam się za bardzo na agi ale wydaje mi się,że nie można jednoznacznie powiedzieć że macie łatwiej bo jednak szybkiego psa można wyuczyć precyzji jest ciężej ale można a wolniejszego psa precyzji nauczysz ale prędkości nie dasz rady więc nie jestem w 100 % przekonana że Wy macie lepiej czy łatwiej :) i na pewno nie przejmuj się tym co ktoś kiedyś pomyśli bo ludzie nie zawsze są życzliwi a Wasze sukcesy traktuj jak prawdziwe wygrane a nie "że jakoś Wam się udało" jesteście zgraną drużyną i dobrze sobie radzicie :D

haha no my niecierpliwe jesteśmy niestety :diabloti:

zdjęcia cudne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...