Jump to content
Dogomania

IAL 2'2005 - Pecice


OlaAB

Recommended Posts

Klub Alternatywa zaprasza na 2 edycje zawodow IAL

Zawody odbeda sie 12.06.2005 od godz. 9.00 w Pecicach(mapka dojazdowa na stronie [url]http://agility.iem.pw.edu.pl[/url] )

przebiegi beda dla psow w klasach
- poczatkujacy: Agility 0 + Jumping 0
- zaawansowani IAL, Agility Open, Jumping Open
- weterani (psy od 8 roku zycia)

zgloszenia prosimy przesylac na adres [email][email protected][/email] do dnia 27.05 (wlacznie)
oplata startowa 10pln (platna na miejscu w sekretariacie)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja już podrzucała sugestie delikatne, ale co tam. A może na którymś IALu zrobić klasę upośledzonych? Czyli wszystko duże, ciężkie i niesprawne? Taka a la francuska klasa D czy prefered? Bo wtedy może startować słodki dog z Maszewa, w paru innych klubach na pewno są ciężcy wagowo zawodnicy, [size=2]no i mój Bari[/size]

A z rudym szaleńcem będziemy, chować kobiety i dzieci :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]Sajko[/b], a czy nie odpowiadałaby Ci klasa weteranów? W Pecicach będzie zorganizowana i polega właśnie na tym, że przeszkody są niższe. Co prawda zgłoszenia do tej klasy są od jakiegoś wieku, ale może warto rozszerzyć jej definicję na - jak to pięknie nazwałaś :wink: - duże, ciężkie i niesprawne?

Mnożenie klas oczywiście jest możliwe. Tyle że powoli zaczyna brakować czasu tego jednego dnia...

Link to comment
Share on other sites

To ja sie jeszcze na wszelki wypadek zapytam, jak maja wygladac te zgloszenia, i co w nich oprocz tych podstawowych danych i klasy trzeba napisac. Sorry, ze jestem taki debil, ale niestety w wypelnianiu jakichs drukow czy zgloszen nigdy nie bylam najlepsza.

Link to comment
Share on other sites

Dorotak, mi nie chodzi o mnożenie, mogę z moim cielskiem biegać i w weteranach, ale ta klasa jest od 8 lat, a mój jak będzie miał osiem, to biegać nie da rady, taka rasa :( to może dla tych powyżej 8 lat i 50kg wagi??? :wink:

Żeby było jasne, mi nie chodzi o zaszczyty, puchary itp, ale fajnie biec na torze, który dla psa jest możliwy do pokonania, dla mojego 3 tory w A1 są za trudne, za dużo wysokiego skakania :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Dorotak, mi nie chodzi o mnożenie, mogę z moim cielskiem biegać i w weteranach, ale ta klasa jest od 8 lat, a mój jak będzie miał osiem, to biegać nie da rady, taka rasa :( to może dla tych powyżej 8 lat i 50kg wagi??? :wink: [/quote]

Ależ doskonale Cię rozumiem ;) Dlatego moja propozycja była taka, żeby tą klasę "weteranów" zrobić nie tylko dla psów starszych wiekiem, ale i wszystkich innych, które z jakiegoś powodu nie mogą skakać wysokich przeszkód (duże, ciężkie, długie, po chorobie itp.).

Link to comment
Share on other sites

To my chętnie w tej klasie dla psów z grubym zadeczkiem :wink: i mój się wszystkim kwalifikuje- duży, niepredysponowany, ciężki i po ciężkiej chorobie, czyli idę mu powiedzieć, że weteran jest, chyba się bidak załamie :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']To my chętnie w tej klasie dla psów z grubym zadeczkiem :wink: [/quote]

To musicie zacząć jakiś lobbing na rzecz rozszerzenia tej klasy :terazpol: :ylsuper:

[quote name='Sajko']idę mu powiedzieć, że weteran jest, chyba się bidak załamie :wink: 8)[/quote]

Sajko, nie! Zrób to delikatnie :angel:

Link to comment
Share on other sites

Dorotak
czyli w klasie 'weterani' moga rowniez startowac psy molosowate tak?

Mokka
no koniecznie bierzcie tego jesiennego IALa! no najwyzsza pora! ;)

Mami
musisz podac dane psa: imie, wiek, rasa, wzrost, w jakiej klasie startujecie, i w ktorych konkurencjach
rowniez swoje dane podajesz: imie, nazwisko, i jakies namiary na siebie - np komorke - w razie czego :)

pozdrawiam
Niuka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka']Dorotak
czyli w klasie 'weterani' moga rowniez startowac psy molosowate tak?[/quote]

Na razie [b]nie[/b] jest to ustalone. Dlatego proponuję mały lobbing ;) Zalanie Uli prośbami, petycjami i temu podobne środki nacisku ;) Jeśli oczywiście też uważacie, że to dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze w weeekend pokombinowałam jak nad jeziorkiem się z chłopakami prażyliśmy :wink: najwięcej czasu zajmuje nam zawsze przestawianie torów i uczenie się ich, bo później same przebiegi szybko idą. Jednak weterani powinni mieć swoją klasę, bo taki Kolor to fenomen sam w sobie i powinien biegać z jemu podobnymi wiekiem zawodniakami :D

A dla zawodników D jak d*** to wystarczy, że albo będą biegać na torze normalnym do A1, tylko na przeszkodach M zamiast L, albo po torze dla weteranów, ale klasyfikowani oddzielnie. Czyli czasu więcej nie zajmiey naszymi grubciami, a wszyscy będą szczęśliwi :lol: 8)

Mokka, dziękuję bardzo, powiem Barusiowi jak go nazwałaś to na treningu ustosunkuje się do Twojej wypowiedzi 8) a ja bym nazwała klasę 'N' jak 'nieloty' :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sajko, wiesz przecież, że ja go bardzo kocham, mam tylko takie spaczone poczucie humoru. Zresztą my też lada dzień do weteranów się chyba przeniesiemy (zwłaszcza ja :wink: ).
A co do nazwy klasy - proponuję plebiscyt :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Zresztą my też lada dzień do weteranów się chyba przeniesiemy (zwłaszcza ja :wink: ).
A co do nazwy klasy - proponuję plebiscyt :D[/quote]

Mokka Ty się nie kryguj, bo z Milem na treningu bardzo dobrze Ci szło :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...