Jump to content
Dogomania

Dalmatyńczyk strasznie się leni!!!


Wiewiórka

Recommended Posts

[quote name='Wiewiórka']Ok a jak się tytuł zmienia:oops:[/quote]

tam, gdzie jest twoja pierwsza wypowiedź czyli
[QUOTE][SIZE=1]Moja Patunia 8 miesięczna sunia dalmatyńczyka okropnie się leni odkąd ją mam tak jest. Podaje jej oliwę z pestek winogron i co 2 razy dziennie wyczesuje ale to daje tylko minimalne efekty, sierści jest naprawdę dużo, macie jakieś rady?[/SIZE][/QUOTE]
kliknij na edytuj, później "zazwansowana edycja i wyżej jest napis "Tytuł" tak wpisz, że linieje ;)
powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej ja się zastanawiam nad kupnem dalmata. I czytając o rasie wyczytałam że te psy baaaaardzo mocno linieją i nie jest to żaden niedobór witamin czy coś, ale zwykła "genetyka rasy".
Przeczytaj post numer 10: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f227/o-dalmatynczyku-138421/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Możesz spróbować tego [url=http://www.krakvet.pl/beaphar-laveta-hund-preparat-witaminowy-siersc-psow-50ml-p-1682.html]BEAPHAR Laveta Hund - preparat witaminowy na sierść dla psów 50ml[/url] to witaminowy preparat dla psów zalecany przy nadmiernym wypadaniu sierści, spróbuj może akurat pomoże. Wiem, że jest też Laveta Super ale najpierw zalecałabym tą słabszą.

Link to comment
Share on other sites

Dalmatyńczyki niestety linieją cały rok. Raz bardziej raz mniej, ale sypie się z nich dużo. Był to mój pierwszy pies rasowy i ostatni krótkowłosy. Jeszcze 2 lata po jego śmierci znajdowaliśmy jego włosy wbite w dywan, meble i ubrania. Charakter mają super ale ta sierść ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że jest to naturalne, że twój pies gubi tyle sierści. Są pewne okresy kiedy psy się linią a potem przestają. Mój pies zrzuca czasami tyle sierści, że codziennie muszę chodzić i odkurzać po nim. Jeżeli jednak linienie nie ustąpi to powinnaś sięgnąć po witaminy dla psa. ale moim zdanie spokojnie za jakiś czas powinno mu minąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...