Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Kinya

LIBIĄŻ - wystawa charytatywna dla psów z Olkusza!

Recommended Posts

W najbliższą niedzielę 6 września o godzinie 10:00 w Libiążu na Stadionie MORS przy ulicy Piłsudskiego odbędzie się I Charytatywna Wystawa Psów.
Dochód z niej zostanie przekazany na rzecz Fundacji Pro Animals. Tutaj szczegóły, a ja zaraz postaram się przerobić plakat do przyswajalnego dla forum formatu ;)
[URL="http://proanimals.org/"]Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom[/URL]

Oto i on:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/188/9261d61c300a59a5med.jpg[/IMG][/URL]

Kazdy chetny moze przyjsc z swoim psem, ale raczej w typie owczarka niemieckiego, i nalezy to zglosic organizatorom wystawy, w dniu przybycia lub wczesniej telefonicznie.

Może nawet jak nie dopisze ;) Byle mój tż dał radę, bo tylko jego auto jest do przewozu psów przystosowane.

Prawdopodobnie pojedziemy :]
Czyli... mogę wziąść normalnie Dżakiego bez żadnych przeszkód, tak?

Vida mozesz zabrac Dzakiego bez przeszkod, swoje przybycie z psem nalezy zglosic organizatorom, wczesniej telefonicznie lub w dniu wystawy osobiscie.

Natalio wystawe organizuje hodowla ONkow rodowodowych , ale mozna tez przyprowadzic w typie rasy, okaze sie ze Twoja suka pochodzi wlasnie z tej hodowli. :evil_lol:

Gosia co Ty masz :crazyeye: charciki wloskie :crazyeye:dawaj mi tu prosze linka, juz od dluzszego czasu jest domek dla charcika wloskiego.

[quote name='Ada-jeje']Gosia co Ty masz :crazyeye: charciki wloskie :crazyeye:dawaj mi tu prosze linka, juz od dluzszego czasu jest domek dla charcika wloskiego.[/quote]
Ale to są moje dziewczyny, u mnie mają emeryture i dożywotni dom. Nigdzie nie jadą :shake: :p

Chyba wezmę Megi z wózkiem jak nie będzie za gorąco, więc małe dzieci będą mogły liczyć na przejażdżkę w psio-wozie ;)

[quote name='Ada-jeje']Vida mozesz zabrac Dzakiego bez przeszkod, swoje przybycie z psem nalezy zglosic organizatorom, wczesniej telefonicznie lub w dniu wystawy osobiscie.[/quote]
My będziemy z Dżakim 100% :razz:
Ale jeszcze jedno. Tata powiedział, że możemy być dopiero wpółdo pierwszej, więc... załapiemy się jeszcze na wystawę? Czy już będzie rozpoczęta?

[quote name='Ada-jeje']Wystawa rozpoczyna sie o 10.00 ale ma trwac do 16,00 wiec sie jeszcze zalapiecie.[/quote]
Aha, rozumiem, więc dobrze. ;)
Do zobaczenia :razz:

[quote name='Kinya']No to nie mamy szans :placz:
:evil_lol:[/quote]
Mój wyczesany i nawet pojedzony XDDD :multi: :razz: :evil_lol:
Ale... nie wiem czy pojedziemy, tata... jakoś mam dziwne wrażenie, że chce mi coś powiedzieć, ale nie może... pewnie, że mu się nie chce.
Ale cóż. Musimy jechać ;D

Dżaki będzie miał niebieską obrożę i czarną gruba smycz, więc jak coś, to podejsć ;D