Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Mi się wydaje że mi też łysinke już na przedziałce widać :/ a co dziennie tyle włosów mi przy czesaniu wylatuje że aż się płakać chce :/ brak witaminy A powoduje wylatywanie włosów ?

no mi sie też przetłuszczają , w jeden dzień umyje a na drugi dzien mam tłuste ;(

 

 

jak specjalnego lekarza ?

 

Marta pasuje mu , pasuje <3

 

butelki były podobne :P

Link to comment
Share on other sites

Chociaz nie masz lysych plackow, ja to na razie zafarbowac sie nie moge i nie wiem czy w tym roku to zrobie :c no i pojde do tego dermatologa.. moze pomoze a ze we wtorek ide do hematologa to sie zapisze bo w tym samym budynku. No chyba ze trzeba skierowanie to tam mnie kurwa rozjebie. Wszedzie te skierowania po kiego siusiora no.

Link to comment
Share on other sites

Marta źle przeczytałam tzn źle odebrałam Twoją wypowiedz i myslalam ze "załatwiłaś " w sensie że odzyskałaś blask włosów farbą buahahahha jaka ja głupia jestem :D

 

Ja zniszczyłam włosy też farbowaniem a raczej rozjasnianiem , kiedys zachciało mi sie czarnych włosów i jak sie zobaczyłam w lusterku to padłam i od razu po rozjasniacz biegłam który nic nie dał i tak ściągałam kolor i nakładałam nowy cztery razy w ciagu czterech dni :/ skutki odczuwam do dzisiaj :/

 

Angi a wiesz od czego Ci tak wyleciały te włosy ? ja sie własnie obawiam ze mi sie stanie tak samo :/ no a skierowania to rozwalają system , raczej będą od Ciebie wołali skierowanie :/

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie nie wiem. Podejrzewam ze z braku witaminy a, bo jej nie jadam. Nawet jak nie z tego to sie nic nie stanie. Moze to powiazane z wezlami? Nie wiem. Ale one ostatnio wybitnie lecialy, byly na ziemi, poduszce, Wszedzie! Teraz leca troche mniej. Ale i tak moje wlosy mozna spotkac w obiedzie ;( spinac ich nie zepne bo mi kucyk zostanie w lapie chyba

Jak zechca skierowania to siusiok im w dupe. Nic mnie tak nie irytuje jak lekarze. Nawet dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam to samo , moje włosy też są wszedzie , moja mama mi mówi ze teraz wiosna jest to wszystkim wypadają i że mi mogą leciec tak przez to że narkoze miałam w kręgosłup ale ja nie sądze bo mi zawsze włosy leciały ale teraz to już jest jakas katastrofa , jak je rozczesuje po umyciu to sie boje że wszystkie mi wylecą ;(

 

To jest jakieś dziwne , dlaczego z nóg tak same z siebie wyleciec nie chcą tylko trzeba golić :P

 

Więc Angi nie łam się , nie jesteś sama ;) być może że to u Ciebie jest jakos związane z węzłami ale nie koniecznie ;)

 

A teraz ide spać bo alergia mi sie już zaczęła i woda mi leci z nosa a oczy sobie zaraz wydrapie , chyba pojde do alergologa i spytam czy sie jakiś termin wczesniej nie znajdzie :/ a jutro sobie kupie chociaż allertec wapno plus , może coś złagodzi objawy :/

 

 

więc .... dobranoc ;) jutro dodam fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja testów robić nie muszę , chociaż mogła by mi powtórzyć bo bylica jeszcze chyba nie pyli a ja juz oddychac nie umiem :[

 

No niestety same lecieć nie chcą :/ a mogło by być tak pięknie :P

 

Kurcze młody nadal ma kaszel i dzisiaj kaszle bo ciezko mu slinke połknąć z tym katarem , ubiore go i idziemy do lekarza , trzymajcie kciuki żebyśmy w szpitalu znowu nie wylądowali i to jeszcze na długi weekend ....

Link to comment
Share on other sites

kciuki trzymamy

 

mi bardzo włosy leciały(miałam grube pasma włosów na poduszcze jak po nocy wstałam),przez stres,ściałam je naświetlałam lampą bioptron,kupiłam leczniczy szampon i odżywkę do włosów w aptece,po kilku tygodniach przestały mocno wypadać,ale mam ich obecnie zdecydowanie mniej,przeżadziły mi się

Link to comment
Share on other sites

Hejka laski ;)

 

Na szczeście wszystko ok , osłuchowo jest czysty , stwierdzia że katarku też za dużego nie ma , przepisałam nam jakiś probiotyk , juvitC chociaz ja mu i tak go daje codziennie i wode marimer którą też używam ;)

 

Na poczekalni siedzialam 4 godziny , jedna laska mnie nastraszyła , była z córka juz starsza jakies 9 lat mogła mieć i z synkiem 1,5 rocznym , Fabian oczywiscie zarzygał mi całe spodnie i całego siebie i Ona mi powiedziała że nie chce mnie straszyc ale mam zmienić lekarke , że jej Patryczkowi też sie tak ulewalo a ta lekarka cały czas twierdziła tak jak u nas że wszystko jest ok że dzieci ulewają a w 12stym miesiącu jej synek wylądował na stole operacyjnym bo sie okazało że miał zwężony oddzwiernik jakiś tam i miał dwie operacje :/ powiedziała oczywiscie ze Ona mnie nie straszy i nie mówi ze u nas jest to samo ale Ona by na moim miejscu skonsultowała to z innym lekarzem bo ta nasz ma zlewke , i że dzisiaj przyszła do niej bo nie było innej lekarki a musiała bo jej synek jest przeziebiony ale jak by miała wybor to by poszła do innej :/

 

no i oczywiscie nie obyło sie bez ekscesów dzisiejszego dnia , przed chwilą wysypałam sobie na głowe pojemnik soli :P a podobno jak sie sól rozsypie to na halas jest :P

Link to comment
Share on other sites

No to super że Fabian nie ma nic gorszego ;) Chociaż ta lekarka... Na dzieciach się nie znam, ale może faktycznie skonsultuj się z innym lekarzem?

A z solą... Ty to masz pecha :P

 

Poważnie nad tym własnie mysle  tylko muszę znaleźć takie godnego zaufania żeby nie iśc na darmo i usłyszeć że to normalne ;)

 

Wszystko przes Sebka bo mu sie zachcialo herbaty która stała za solą a że ja niska jestem to tak jakoś wyszło :P

 

DSC01500.JPG

 

DSC01501.JPG

 

DSC01502.JPG

 

DSC01503.JPG

 

DSC01504.JPG

 

kolejne jutro ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...