Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hejka ;)

 

Monika zapomniałam Ci odpisać , tak teściowa miała się wyprowadzić ale właśnie chyba zapomniała :/ coraz bardziej trace nadzieję że to zrobi :/

 

ehhhh no ale nic , pogoda ładna więć trzeba isc na spacerek , juz drugi dzisiaj :D

może zapomniała :/

 

A w pracy tylko na początku ciężko, później już da radę wytrzymać o ile sto razy nie pytają jak maluch ;)

Link to comment
Share on other sites

Monika ale to pewnie norma że kady bedzie pytał a ja juz przed oczami bede miała Sebka samego z młodym , masakra jakaś , już widze jaki rozpiździel tu bedzie jak wroce :)

Widywali mnie często, Manię też :). Ja byłam z małą ponad rok 24h na dobę i najbardziej ze sobą walczę jak słyszę "pewnie tęsknisz za córą". Nosz kur.., wcale nie tęsknię, specjalnie poszłam do pracy bo miałam jej dość :/

Rozpierdziel będzie na pewno na początku, później się nieco poprawi ;)

Link to comment
Share on other sites

Widywali mnie często, Manię też :). Ja byłam z małą ponad rok 24h na dobę i najbardziej ze sobą walczę jak słyszę "pewnie tęsknisz za córą". Nosz kur.., wcale nie tęsknię, specjalnie poszłam do pracy bo miałam jej dość :/

Rozpierdziel będzie na pewno na początku, później się nieco poprawi ;)

 

U mnie 2 lata, 24h na dobę....

Link to comment
Share on other sites

Trudno , nie bede fotek dodawać :P

mówie babce ze chciałam sie zarejestrować prywatnie ale dopiero na czerwca , a Ona na mnie spojrzała jak na głupka i pyta " a dlaczego dopiero na czerwca przepraszam bardzo ? " bo każdy przede mną jęczał o jak najszybszy termin hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...