Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Aguś, kupki taki maluszek może nie robić nawet przez tydzień ;)

 

Możesz mu też delikatnie wymasować brzuszek. Taki masaż pomaga rozruszać jelita.

Nawet kilka dni temu sama musiałam młodego masować, bo 5 dni nic nie robił :/

Po godzinie, wyszło co miało wyjść :D

 

Jak nie boi się odgłosu suszarki, a rzeczywiście boli go brzuszek, to takie ciepłe powietrze z suszarki, też pomaga ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja własnie byłam w szoku bo na necie czytalam ze dziecko moze nie robić kupki przez 2 tygodnie a Fabian jak nie zrobi kilka godzin to pręży się pruka i płacze :/

 

 zawsze mu wlasnie masujemy brzuszek i zginamy nóżki to chwila i zrobi a od wczoraj nic , wczoraj dostal ostatnią dawke dicoflor-u moze to te troszke przez to , organizm musi sie przyzwyczaić ,

 

 

suszarki nie mam ;( nie używam suszarki więc nigdy nie kupiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie uzywam bo suszarka wysusza skórę i powoduje łupież :P

 

bylismy dzisiaj u Sebastiana babci zaprosić ją na chrzest , zarąbista jest jego babcia :D już nie raz wam o niej opowiadałam jak się spizgała z bieżni itd :D no i tak sobie jakoś zakodowała w głowie że nie mówi na Fabiana Fabian tylko .................... Pawian hahahahahahahahhahahahaha , myślałam ze sie pączkiem udlawie jak tak mówiła do niego :P

 

WP_20150208_001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ej ale tak siedze i myśle i to "poczucie humoru" jest rodzinne :D

 

Pauliny (bratowej) mama jest dwa lata tylko starsza od Sebastiana i jak jest w Polsce ( ogólnie pracuje za granicą i tam siedzi ) to często bywa u mojej mamy w domu więc Sebastian miał okazje ją widzieć , nie było jej na chrzcinach Stasia bo nie mogła zjechać akurat w tym terminie , no i jest dzień chrzcin , wchodzimy na sale , chrzciny trwają a sebastian w pewnym momencie nachyla sie do mnie pokazuje Pauliny babcie i mówi do mnie " jak ostatnio widzialem Pauliny mame to młodziej wyglądała " buahahaha normalnie wpadłam pod stolik ze śmiechu :P

Link to comment
Share on other sites

Taaaaaa oryginalni jesteśmy :P 

 

a najbardziej rodzinka mojego brata , nie opowiadałam wam ale na chrzcinach Stasia tak siedze przy stole a Emilka staneła obok mnie z Gabi komórką i puszcza jakąś piosenke i spiewa " mam wyjebane " buhahahaha 

 

 

nie bez powodu mówią na nią Emil :D ja się z tego śmieje ale Oni z nia mają trzy swiaty hahaha co chiwle coś wywinie :P 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...