Jump to content
Dogomania

Problem z jedzeniem.


emue

Recommended Posts

Szczeniak najpierw jadł josere, potem przerzuciłam go na RC Small Dog, później na zwykłego Juniora. Teraz kupiliśmy Juniora Ultra Sensible, a psina nie chce jej jeść. Czasami jak najleje troche wody do niej, żeby napęczniała to zje, a tak to ani rusz :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak jest na tej karmie( RC junior z serii weterynaryjnej ) od 7 tyg życia, nigdy nie lubiła jej specjalnie, albo tez jest po prostu niejadkiem, w tej chwili jest na etapie "łeeee znowu to samo!", próbuje jej dosmaczać (posypuje kilkoma ziarenkami ryżu, otrębami), albo moczyć, zawsze to jakieś urozmaicenie, a micha prawie znika. Myśle o zmianie karmy, choć szkoda bo to dobra jakościowo, służy psu, jest zdrowa a sierść jej lśni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emue']Szczeniak najpierw jadł josere, potem przerzuciłam go na RC Small Dog, później na zwykłego Juniora. Teraz kupiliśmy Juniora Ultra Sensible, a psina nie chce jej jeść. Czasami jak najleje troche wody do niej, żeby napęczniała to zje, a tak to ani rusz :niewiem:[/quote]


a Josere jadł chętnie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja tez mam problem z karmieniem psa.Odkupilam 4 miesiecznego pudelka od babki , ktorej sie znudzil:angryy: i ona karmila go resztakami z obiadu, wedlinkami ,rosolkiem. Ja mu gotuje ryz z warzywami i dodaje surowe zmielone mieso z kurczaka.Niestety nie za bardzo mu to wchodzi.Nie wiem teraz co robic ,czy go przeglodzic czy szukac innego jedzenia np. suchego, ktorego w ogole nie zna:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Moja mała(samoyed, 6 miesięcy) również gardzi jedzeniem odkąd się u nas pojawiła- bosh nie, acana nie, obecnie barf-wybiórczo, łaskawie coś uszczknie, jeżeli jej mięsko pokroję na drobne kawałeczki, kości czasem pomiędli ale bez przekonania. ogólnie nie chce gryźć, próbowałam ją skłonić dając z ręki, ale też połyka... Nika jest zaprzecz\eniem psiej natury! nie je, nie gryzie... najgorsze jest to, że nadal jest szczeniakiem, więc powinna jeść, bo przecież rośnie ;/
ach zapomniałabym-chyba że nasze jedzenie, jako że jest żebrakiem strasznym! wszyscy w domu mają zakaz dokarmiania psa, ale niestety tata się wyłamuje czasami. Nie zmienia to jednak faktu, że nie dokarmiana też nie chce jeść ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...