Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sachma']Czy ktoś wie jakie tam w Bobolinie obowiązują przepisy? Czy pies musi być na smyczy w kagańcu czy tylko na smyczy? no i czy dobrze myślę że dla szczeniaka nie potrzebuje kagańca?[/QUOTE]
Dla 3 mies. psiaka raczej kaganiec nie będzie potrzebny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolinkka']My raczej jedziemy samochodem, chodziło mi bardziej o to, czy na zlocie kaganiec będzie niezbędny?[/QUOTE]
[quote name='elapieczus1']powiem tak lepiej mieć ze sobą,na plazy lepiej mieć i smycz i kaganiec na terenie ogrodzonym my nie musimy mieć kaganców oczywiście wszystko zależy od psa i odpowiedzialności jego właściciela:)[/QUOTE]
Jest dokładnie tak jak pisze Elapieczus1. Ty znasz swojego psa najlepiej i wiesz, czy będzie Ci potrzebny kaganiec. Ja zawsze mam na wszelki wypadek (do pociągu, chociaż ostatnio przerzuciłam się na kantarek :evil_lol:), ale w ośrodku jeszcze nigdy nie używałam. Zresztą oprócz podróży pociągiem nigdy nie używam kagańca, bo nie mam takiej potrzeby. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Jest dokładnie tak jak pisze Elapieczus1. Ty znasz swojego psa najlepiej i wiesz, czy będzie Ci potrzebny kaganiec. Ja zawsze mam na wszelki wypadek (do pociągu, chociaż ostatnio przerzuciłam się na kantarek :evil_lol:), ale w ośrodku jeszcze nigdy nie używałam. [B]Zresztą oprócz podróży pociągiem nigdy nie używam kagańca, bo [COLOR=Red]nie mam takiej potrzeby. :p[/COLOR][/QUOTE][/B]
nie wcale..:P przecież od Twojego psa trzeba sie trzymac z daleka! :D bestia jak jej Pani]:->

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...