Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

[quote name='rose']sweet to jestem tylko ja:loveu::evil_lol:
mój chłopak lubi takie sweet 17:evil_lol: jestem zazdrosna:placz:[/QUOTE]
Spokojnie spokojnie... ja mam chłopaka ;) Bądź spokojna :D I może nie jestem taka sweet... no chyba że jak śpie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rose']To mamy drugą Asię:evil_lol:[/QUOTE]
Anka oplułam monitor!!! Proszę mi tu z Asi nie robić lalki barbie!!! Nie wiem jaka jest Talia, to i bronić nie będę, ale Asię własną piersią obronię! :lol:

Szerkanka z Twoim mężczyzną mamy 23 osoby, czyli brakuje nam 5ciu. Nie liczę komara, więc jeśli komar się zdecyduje to brakuje 4 osób :lol:

Talia- ok może być w maju :) Ale jak nie zapłaci to osobiście tyłek skopię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

\

[quote name='komar']oj widze że tu sie temat kręci:D i proszę mnie nie obgadywać;P

ale miło że dbacie o moje spanie:D[/QUOTE]

no widzisz ja szczególnie:eviltong: wiesz wzięłabym Cie do siebie, ale sam rozumiesz:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Anka oplułam monitor!!! Proszę mi tu z Asi nie robić lalki barbie!!! Nie wiem jaka jest Talia, to i bronić nie będę, ale Asię własną piersią obronię! :lol:
[/QUOTE]

oj jak piersią bronisz to ja już jestem przegrana :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']rose, to pilnuj chlopaka, bo Talia to taka sweet rozowa blondyna :D i tipsy na pol metra takze wiesz :P[/QUOTE]
Osz kurcze zapomniałam że Ty mnie widziałaś :D... i wszystko wygadałaś :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']\
no widzisz ja szczególnie:eviltong: wiesz wzięłabym Cie do siebie, ale sam rozumiesz:eviltong:[/QUOTE]Wiesz jak Ci tak zależy, to ja moim przybranym ojcem Krystianem mogę się zając, a Ty wróc do mojego biologicznego ojca, mamusiu :evil_lol:


[quote name='rose']oj jak piersią bronisz to ja już jestem przegrana :evil_lol:[/QUOTE]
Widzisz Asiu- obroniłam Cię :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Wiesz jak Ci tak zależy, to ja moim przybranym ojcem Krystianem mogę się zając, a Ty wróc do mojego biologicznego ojca, mamusiu :evil_lol:
[/QUOTE]

yyy niech no się zastanowię yyy nie:evil_lol:
Twój ojciec Komar szuka kogoś na stałe, a ja bym pewnie była tylko na chwile:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']yyy niech no się zastanowię yyy nie:evil_lol:
Twój ojciec Komar szuka kogoś na stałe, a ja bym pewnie była tylko na chwile:eviltong:[/QUOTE]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Przyznajesz się do bycia panienką na jedną noc? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Przyznajesz się do bycia panienką na jedną noc? :lol:[/QUOTE]

a Ty do tego, że masz matkę lekkich obyczajów?:diabloti:
chodziło mi o to, że on by mnie pewnie zostawił:eviltong:
a to przecież Asia jest Lalką Barbie którą można się bawić:evil_lol:

ale ja Asiusie lubię i wypiję z nią kielicha na zgodę:evil_lol: i dam jej buziaczka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']yyy niech no się zastanowię yyy nie:evil_lol:
Twój ojciec Komar szuka kogoś na stałe, a ja bym pewnie była tylko na chwile:eviltong:[/QUOTE]

Wiecie co... to jak tu sie Komarem dzielicie, to ja w takim razie TZta w domu zostawie, czego oczy nie widza tego sercu nie zal ;d;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']Wiecie co... to jak tu sie Komarem dzielicie, to ja w takim razie TZta w domu zostawie, czego oczy nie widza tego sercu nie zal ;d;d[/QUOTE]

nie, nie polecam Komar to nic specjalnego :evil_lol::evil_lol::diabloti:

zaraz zostanę znokautowana na gadu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']Wiecie co... to jak tu sie Komarem dzielicie, to ja w takim razie TZta w domu zostawie, czego oczy nie widza tego sercu nie zal ;d;d[/QUOTE] Pamiętaj, że wiem gdzie mieszkasz i wszystko wygadam Twojemu TŻ... za to że zdradziłaś mój wygląd... :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']Dobre piwkooo zalatwi sprawe? :D:D

No dobra dodam paczke tipsow i 3 syntetyczne pasemka blond :)[/QUOTE]
Mogłybyśmy się targować... :)
[COLOR=LightBlue]ale piwko jest najlepszą waluta...więc załatwione[/COLOR]:razz::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tzn. lata nad uchem i bzyczy? :evil_lol:
raczej bzyka:evil_lol: wszystko co się rusza:diabloti:

[quote name='Talia']Mogłybyśmy się targować... :)
[COLOR=LightBlue]ale piwko jest najlepszą waluta...więc załatwione[/COLOR]:razz::diabloti:[/QUOTE]
lepsza woda :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...