Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

[quote name='Rybc!a']Najwyżej weźmiemy dwa namioty? :) Albo pożyczy się od kogoś duży? Ale ja mam ogromną nadzieję, że znajdą się 3 miejsca w domkach- BO JECHAĆ MUSZĘ i jeśli wolnych miejsc nie będzie, to jakoś to przeboleję i zamieszkam w namiocie, chociaż brzydzę się na samą myśl, o jakiś pająkach, co mi tam wlezą, albo żabach, fuj. No i nie umiem go rozkładać, ale cóóóóóż, Borsuczek z harcerstwa, to ona to zrobi. :D[/QUOTE]

hahaha, że byłam harcerką to w cale nie oznacza, że potrafię obsługiwać się namiotem!
ot co! czarna magia :D
ja tam lubię pajączki i inne stworzonka, kwestia przyzwyczajenia :D
nawet z chęcią spałabym w namiocie xd

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rybc!a']Jeszcze mam pytanie- na stronie tych domków, w galerii są zdjęcia zwierząt " Nasz Zwierzyniec " .
Czy to oznacza, że tam na miejscu będą te wszystkie koty i królik?[/QUOTE]
Eeee chyba nie... przynajmniej mam taką nadzieję.
Z tego co się orientuję, to ośrodek jest złożony z 2 działek ogrodzonych, oddalaonych trochę od siebie. My dostajemy jedną działkę w całości. Esti, mam nadzieję, że dobrze pamiętam? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Eeee chyba nie... przynajmniej mam taką nadzieję.
Z tego co się orientuję, to ośrodek jest złożony z 2 działek ogrodzonych, oddalaonych trochę od siebie. My dostajemy jedną działkę w całości. Esti, mam nadzieję, że dobrze pamiętam? :cool3:[/QUOTE]
Oby tak było, bo jak te koty będą tam "z nami", to marnie widzę zabranie mojej Zuzy..
Ale tak czy siak, ja jadę. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Tak dostajemy jedną działkę, ponieważ druga jest kawałek dalej i Pani nie chce abyśmy się "rozpanoszyli" :evil_lol: Co do zwierząt, to mam nadzieje ,że zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystkie nasze pieski muszą lubić kotki :evil_lol:[/QUOTE]
Moja też gania koty. Co prawda jak już jest blisko, to nie wie co robic dalej, ale pogonić musi! :evil_lol:

[quote name='Atkaaaa']łoo temat ruszył :D
Na ten zlot trzeb zdecydowanie zabrać większą kartę pamięci do aparatu :D :D[/QUOTE]
Ja przez te zloty musiałam się zaopatrzyć w 2 dodatkowe karty, bo jedna to zdecydowanie za mało! :shake:

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka nie sprawia żadnych problemów, które mogłyby przeszkodzić w zabraniu jej na zlot :) Jak pies ją zaatakuje to raczej ucieka więc nie będzie z tym kłopotu. I nawet się mnie słucha ;DD Także ja też jeśli pojadę biorę pieska. Basiu, skoro byłaś w harcerstwie to chyba uczyli Cię tam budować szałas? Bo ja nie wiem czy znajdziemy taki duży namiot ;p
I rozumiem, że na liście rezerwowych jesteśmy na pierwszych pozycjach? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[COLOR=red][B][SIZE=10][SIZE=6][SIZE=4][SIZE=3]Rozmawiałam właśnie z Panią z ośrodka. Mamy na 2000% zaklepany termin, kwoty bez zmian. 222 zł za cały pobyt od osoby i 30 zł za cały pobyt jednego psa. Do końca marca zbieram pieniądze za pobyt osoby. Do końca czerwca zbiorę resztę, tj. opłatę za pobyt psa. Numer konta:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]
[SIZE=10][SIZE=10][B][SIZE=10][COLOR=red][SIZE=4]Estera Owczarska[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=10]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Allianz Bank Polska S.A.[/COLOR][/SIZE][/B]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red]32 2480 0002 2025 0034 9268 0001[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Lived, oczywiście zapisuję na listę rezerwową z psem. Napisz mi tylko proszę skąd jesteś ;)
Klaudicos nie ma ograniczenia wiekowego. Nie jest to jednak obóz, nie ma opiekunów, każdy jedzie dla siebie, dba o siebie i o siebie się martwi. No i o swojego psa :lol: Zapisuję Cię na listę rezerwowych tak jak prosiłaś :)
Wyżej Rybciu zapomniałam napisac, oczywiście, pod namioty możecie jechać , nie ma problemu :)
Mysia koloruję Cię- kasa doszła, dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...