Jump to content
Dogomania

Cotagro plus


Guest radegord

Recommended Posts

Guest radegord

Witajcie!!!

Mam do Was takie male pytanko czy wiecie moze cos na temat tej karmy,a moze ja sami uzywacie?
Mam Malamutka,i zastanawiam sie czy ta karma bedzie dla niego dobra?Uzywam na codzien Acane ktora jest naprawde rewelacyjna,ale interesuje mnie ta karma.Podobno jest bez chemii i jest z Hiszpanii.
Z gory wam dziekuje za odpowiedzi


pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Hej, u nas jest juz 20kg Cotagro plus, narazie jeszcze zamkniety dzis wieczorem dopiero zobaczymy jak smakuje (skonczylismy przed chwilka worek Acany). Tylko zastanawiam sie ile mam mu tej karmy wrzucic bo nie dostalam zadnej miarki :-? czy miarka z Acany lub innej karmy bedzie dobra?

Link to comment
Share on other sites

cotagro ma konsewanty , BHT jako przeciwutleniacz to raczej dobrze o karmie nie świadczy... :roll: ale BTW jestem ciekawa jak bedzie smakowała waszym pieskom i jak bedą sie czuły ,wiec piszcie co i jak. Aaaa i mam pytanko, bo to tesh mnie troche zmartwiło, ta karma występuję tylko w dwóch wersjach dla dorosłych i dla piechów pracujących???

Link to comment
Share on other sites

Ok piszemy co i jak ;)
No wiec moje pierwsze co pomyslalam po otworzeniu worka " :o o matko jakie granulki duze" w porownaniu do granulek Acany to sa z 3 razy wieksze :roll: No, ale Mejk daje rade.. Je troszeczke wolniej, ale i tak w 5 min znika cala micha. Przez pierwsze 2 dni mielismy problemy z gazami, dzisiaj jest juz spokoj. Siersc blyszczaca-jednak za wczesnie jest na ocenianie czy Mejkowi ta karma sluzy. Zobaczymy co bedzie w nastepnych dniach..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

dajcie znac co z tą karmą?
chce kupic wor karmy dla schroniska- nie stać mnie na góną połkę, a i sądzę, ze nie byłoby to najlepsze, potem musialyby wrócić do gorszych karm. A tu ilość i cena całkiem rozsadne. Napiszcie chociaz czy to lepsze niz friskies czy tego typu karmy marketowe, bo z tego co wiem, to te psiaki na tym są

Link to comment
Share on other sites

JEst to karma średnio niskiej jakości z tego co wiem

Myślę, że do schroniska najlepiej będzie kupić jakiegoś juniora. NAwet jak dadzą to psom dorosłym to te i tak skorzystaja bo nawet najsłabszy juniorek będzie lepszy niż słaby adult.

Chyba że zależy ci by psy dostały dużo karmy. Zawsze to lepiej taka karma niz kasza z wodą o zapachu mięsa jak to bywa w schroniskach...

Moje psy zjadły jeden worek cotargo, ale nie byłam zbyt zadowolona. Karma sucha, psy dużo więcej jadły niz innej.

Link to comment
Share on other sites

dzieki, musze w takim razie podpytać jeszcze w schornisku. Myslalam tez o juniorze, tyle, że sie zastanawialam, czy nie bedą mialy po tym za duzo poweru- a to jednak schornisko- psiaki nie są wyprowadzane na dlugie spacery, większośc czasu spedzają w klatkach. Ale faktycznie , juniory wiecej skladnikow odzywczych zawierają i to chyba dobre rozwiazanie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...