Jump to content
Dogomania

Strzał w kota - nowa zabawa ?


Onomato-Peja

Recommended Posts

Dzieciaki głupie, wredne i bestialskie, ale ja tam nie widzę trafienia w kota. Ale dobrze, że nagłośniłaś/eś sprawę filmiku, który widziało 400 osób z czego 380 z Dogomanii. Teraz na pewno świat będzie lepszym miejscem i nikt nie będzie próbował kopać w koty, bo przecież nikt nie wpadnie na taki kretyński pomysł.

Prześlij dalej i napawaj się widokiem za oknem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qwertyuiop']Dzieciaki głupie, wredne i bestialskie, ale ja tam nie widzę trafienia w kota. Ale dobrze, że nagłośniłaś/eś sprawę filmiku, który widziało 400 osób z czego 380 z Dogomanii. Teraz na pewno świat będzie lepszym miejscem i nikt nie będzie próbował kopać w koty, bo przecież nikt nie wpadnie na taki kretyński pomysł.

Prześlij dalej i napawaj się widokiem za oknem :diabloti:[/quote]

Jak nie widzisz trafienia w kota ? Piłka zrzuciła go z drzewa :roll:
U mnie na podwórku nie ma takich beznadziejnych dzieciaków, za to są tacy, dla których zwierze to nie zabawka a żywa istota, ale to podwórko obok potrafi w sylwestra wsadzić kotu w tyłek petardę i cieszyć się widokiem gdy wybucha :angryy:

Reszty twojej wypowiedzi nawet nie skomentuję :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mnie też się strasznie krew gotuje na taki widok, ja rozumie że ktoś może kotów nie lubić, ale jak można być tak głupim i tak nie empatycznym. Przecież to zwierze boli, jest w stresie...ja bym te dzieci powiązała do drzewa i celowała tam gdzie boli najbardziej :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Bardzo negatywne emocje we mnie wyzwala taki widok...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...