Jump to content
Dogomania

Kup pan pieska z bagażnika...


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak HANDEL KWITNIE :evil: na wiosne - naprawde serce ściska jak widze te psiaki sprzedawane z bagazników ,kartonów itp. :( :(
Plakat bulla na szybie ,a maluch niby bullek bardzo ładny,ale niektóre asty maja taki stop,a bull no cóz stopu nie posiada - albo zupelnie kiepskie skojarzenie ,albo sprzedaz BEZRODOWODWA :evilbat: :evilbat: 0X i nigdy do końca nie bedzie wiadomo jacy byli rodzice :(
Kochane małe psisko ile to zniesie :angel: dla - dla kaprysu człowieka 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Co do szczeniąt z samochodu, pani z bulką miała jeszcze amstafy. Oczywiście bez rodowodu ale po rodowodowych rodzicach :-?[/quote]

- toć niestety na odleglość widac,ze Maluch nieudokumentowany ,a przepraszam PIEPSZENIE o tych rodowodowych rodzicach :evil: to juz uszami wychodzi 0X
Am'staffy mówisz jeszcze miała ,no tak mi ten niby bullek własnie "pachnie" krzyzówka z astem :roll: - ale ciekawa jestem też ,jak te rzekome asty wygladały :-? - bo to wsio moze byc po jednej parze zwierząt ,a tylko które bardziej jajowate łebki to BULLTERRIERY a te mniej to AM'STAFFY - poprostu WYĆ SIE CHCE ........ :cry: :cry:

No ,ale jak zawsze powtarzam DOPUKI BEDA ODBIORCY - giełdowi,bazarowi,podwystawowi etc. to HANDEL ULICZNY bedzie rósł :evilbat:
Martwi mnie tylko jedno,ze ci wszyscy którzy nabeda takiego Malucha z bagaznika - nie widza żadnej róznicy od nabycia Malucha z hodowli prosto z hodowli - to jest zmartwienie nie lada :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Co do szczeniąt z samochodu, pani z bulką miała jeszcze amstafy. Oczywiście bez rodowodu ale[u] po rodowodowych rodzicach [/u] :-?[/quote]
Wątpie sunia ma kiepską głowe!

[img]http://img111.echo.cx/img111/6105/buliksczenie1ga8fd.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

piesek ładny tylko szkoda ze nie z rodowodem i ze nie rasowy.
jak by stefek dostał tą babe co tam stoi to by ją chyba rozszarpał :evil:
tacy ludzie nie mają serca :cry: :cry:
tak szczerze to szkoda mi go :cry:
i niech takie za przeproszeniem krowy nie ściemniają o rodowodach
jak sie g. znają :x
mowiac krowy mowilem o tej babie na zdjeciu :x

pliis marta nie wstawiaj tu takich zdjeć bo sie tylko wszyscy wkurzaja na takie krowy

Link to comment
Share on other sites

[b]stefek[/b] przepraszam Cie ,nie chce byc niegrzeczna ,ale Twój Stefek AST (bardzo sympatyczny psiak) własnie przypomina takiego bullinka z bagaznika - jak ten rudasek - i tak szczerze powiedziawszy ta osobe która powołala Stefcia na świat tez bym ROZSZARPAŁA jak Ty to ujołeś :D - dobrze,ze Stefek ma Ciebie za opiekuna - a niewiadomo jak trafi i do kogo ten niby bull :( :(
Oby znalazł normalny , kochajacy dom :-? -ale z drugiej strony jak patrzeć - to jak taki miocik rozejdzie sie jak ciepłe bułeczki - to za 6-ść miesięcy bedzie kolejny i tak dalej i tak dalej :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='staff-ka'][b]stefek[/b] przepraszam Cie ,nie chce byc niegrzeczna ,ale Twój Stefek AST (bardzo sympatyczny psiak) własnie przypomina takiego bullinka z bagaznika[/quote]

Ja też mam mieszańca, po pieskach naprawdę z rodowodami BT&ON. Takie małe niedopatrzenie w hodowli. :lol: Tez bardzo sympatyczny piesek!
:) Śmieję się :cunao: i uważam, że jest to kompensacja moich marzeń z dzieciństwa po czas teraźniejszy! Będąc chłopcem marzyłem, o Szariku ON, a teraz uwielbiam Wszystkie bullowate ze wskazaniem na bullteriery.

Link to comment
Share on other sites

ja wcześniej spotkałem sie juz z ASTem bo moja siostra ma psa tej właśnie rasy z rodowodem. jak sie z nim widzialem co tydzien to sie go nie balem bo byl jeszcze mały teraz ma juz półtora roku i jak po duzej przerwie tydzien temu go zobaczylem to myslalem ze narobie w gacie :o
taki bydlak sie na mnie rozpędził ale gdy podbiegł juz do mnie to zaczął machać ogonkiem :wink: tak ze mozna sie takich psów przestraszyć :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baldekgp_stefek']co do leona to porównaj sobie tego psiaczka w bagazniku i twojego super psiaczka.
po leonie to nawet nie widać ze jest mieszany i zdziwilem sie :o
ale leon jest spoko i takie duperele są nie wazne[/quote]

Leon jest bullkiem z rodowodem!!!!!!!!!!!! :D to Borys jest mieszakną ON & BUll :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze zdjęcia tego amstafa, którego pani pseudohodowczyni sprzedawała. Zdjecie zrobiłam na tzw. dworcu świebodzkim we Wrocławiu, gdzie co niedzielę ludzie sprzedają lub skupują psy ,,rasowe bez rodowodu" jak to określają. Ten bullek to jeszcze nic, ładna sunia, bardzo spokojna i miła, tylko rozpaczliwie chciała wyjść z samochodu. Kosztowała 400 zł i jak na swój wiek byla bardzo duża. Najbardziej boli widok piesków, ktore są tak maleńkie, że mają jeszcze niebieskawe oczka i juz są sprzedawane. U większości handlarzy pieski są brudne, wychudzone, niemrawe, mają zaropiałe oczka i budzą jedynie litość. Przynjamniej połowa z nich skupuje psy od innych ludzi. Raz byłam świadkiem, jak facet wydzierał się do kobiety (wpadła pooglądać z sunią bokserką), że ma boksera i chętnie zrobi szczeniaczki.
Przeciętny kowalski nie widzi różnicy między bullem z rodowodem a bez rodowodu, jedynie finansową i to ona przeważa. Gdyby psy z rodowodem kosztowały 200 -400 zł, wszyscy mieliby rasowce. Oj, napatrzyłam się ja co niedzielę, napatrzyła i nic zrobić nie mogę, bo nie łamią prawa.
Bywają też sprzedawcy, którzy dopuszczają swoją niby rasową sunię, dla zdrowia po czym sprzedają te maluchy na bazarze. Ale te pieski są zwykle radosne, mają tłuściutkie brzuszki i bardzo rozrabiają. Widać ogromny kontrast międzt nimi a psiakami pseudohodowców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baldekgp_stefek']co do leona to porównaj sobie tego psiaczka w bagazniku i twojego super psiaczka.
po leonie to nawet nie widać ze jest mieszany i zdziwilem sie :o
ale leon jest spoko i takie duperele są nie wazne[/quote]
:cunao: :cunao: :cunao: :multi: :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

Leon się nie śmiej tak głośno, bo cię słychać w całej gdm :wink: :D
To jest ten amstafik koło bulki
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img260.echo.cx/img260/5480/amstafik2fv.jpg[/img][/URL]
Są tacy, co sprzedają też ,,prosto z maski"
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img181.echo.cx/img181/2015/ratlerki8pr.jpg[/img][/URL]
i 8-miesieczny tatuś
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img230.echo.cx/img230/4479/ast1dg.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...