Jump to content
Dogomania

Strzela z wiatrówki w zwierzęta... Czy coś można z tym zrobić ?


nika28

Recommended Posts

Zakładam wątek na prośbę znajomej, nie wiem czy w dobrym dziale.

Znajoma Basia wraz z córką Izą pojechały do rodziny na wieś koło Białej Podlaskiej. Jakiś facet postrzelił suczkę z wiatrówki. Basia chciała zawieść ją do weterynarza, ale sunia chodziła normalnie, tylko była trachę "zgarbiona". Wszyscy wzięli ją za wariatkę, no bo po co z psem do weterynarza iść ? :shake: Wieczorem sunia zniknęła, nikt nie mógł jej znaleść... Następnego dnia sunię znaleziono martwą na podwórku...

[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/359/allle313.jpg[/IMG]

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4539/allle316.jpg[/IMG]

[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2227/allle314.jpg[/IMG]

Facet podobno strzelał już wcześniej do zwierząt, do ptaków i kotów i chyba postrzelił jeszcze innego psa. Czy coś można z tym zrobić ? I ponoć miał amstaffa którego tranował do walk...

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ze mozna. mam za mala wiedze na ten temat, ale chociaz podniose. Najpierw napewno zgloszenie na policje, konieczna sekcja zwlok psiaka. Mozna ( to wiem od babeczki, ktora pisze takie wnioski udoopic faceta, moze poniesc koszty za szczepienia, karme i straty moralne, miala takie przypadki)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sry ale nierozumiem jak mozna nic nie zrobic, przeciez gdyby ktos postrzelil mojego psa to bym mu to samo zrobil, a jesli bylbym kobietą to bym dal miejscowym węglarzom, menelon na flaszke zeby zrobili z takim porządek. Moze nie idzie to w parze z prawem ale napewno ze skutecznością. Mojemu znajomemu 4 lata temu mysliwy zastrzelil psa w lesie, to dostal taki wpier@#$ za tego psa, ze juz nigdy raczej nie bedzie sie bawil w takie rzeczy. Nikogo nienamawiam do agresji, jedynie proponuje inne wyjscie z takiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

ere
Znajac realia to Ciebie bankowo by ukarali , bo w tym kraju karze sie takich , ktorych mozna ukarac i wyegzekwowac oplate sadowa na przyklad , a od takiego to co?:angryy:

U mnie na wsi widzialam jak jeden ucisza swoje psy strzelajac kapiszonami jak szczekaja:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RPG']ere
Znajac realia to Ciebie bankowo by ukarali , bo w tym kraju karze sie takich , ktorych mozna ukarac i wyegzekwowac oplate sadowa na przyklad , a od takiego to co?:angryy:

U mnie na wsi widzialam jak jeden ucisza swoje psy strzelajac kapiszonami jak szczekaja:mad:[/quote]
Racja, bo tak jest w tym kraju, ale takie rzeczy powinno sie "omawiac" na osobnosci i nie ma problemu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='RPG']ere
Znajac realia to Ciebie bankowo by ukarali , bo w tym kraju karze sie takich , ktorych mozna ukarac i wyegzekwowac oplate sadowa na przyklad , a od takiego to co?:angryy:

U mnie na wsi widzialam jak jeden ucisza swoje psy strzelajac kapiszonami jak szczekaja:mad:[/QUOTE]

Jest sposób na uniknięcie odpowiedzialności za pobicie. To jest żelazna zasada: BEZ ŚWIADKÓW, na trzeźwo (koniecznie) i do niczego się potem nie przyznać, nawet na torturach. Trzeba powiedzieć, że facet się przewrócił albo sam się pobił, bo jest psychopatą, zresztą strzela do psów, to psychol ewidentnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...