Jump to content
Dogomania

15.05.05 Jelenia Góra


maga18

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jade (jak mi przyjeli zgloszenie, a powinni). :D Bedziemy w Jeleniej po raz pierwszy i tez po raz pierwszy w posredniej - spodziewam sie wiec pierwszego CWC... a moze tez NPwR albo i Zw. Rasy. Tak, to mi wystarczy :wink:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja potwierdzenia też jeszcze nie dostałam, ale dzwoniłam więc wiem że zgłoszenie doszło. Moja sunia goldena będzie w użytkach i z tego co wiem ma być tylko jedna, co u goldków rzadko się zdarza :D Więc jak by tak dostała CWC to się nie obrazimy :wink: Chociaż jak na złość strasznie mi wyliniała :(

Link to comment
Share on other sites

na stronie jeleniogorskiego oddzialu jest juz wykaz zgloszonych na ta wystawe psow, sprawdzcie czy jestescie , ja potwierdzenia jeszcze nie otrzymalam ale wiem ze moje psy zostaly przyjete bo sa w wykazie
a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='calessandra']No my niby jesteśmy, ale i tak wysłałam do związku nie koniecznie miły e-mail. Nie mam pojęcia jak wejść na wystawę bez potwierdzenia i jak wystawić psa. Jeśli macie takie doświadczenia to proszę o radę.[/quote]

potwierdzenie moze dojsc w kazdej chwili wiec sie nie martw, natomiast gdyby sie zdarzylo ze nie otrzymasz potwierdzenia np z winy poczty to jedz i normalnie tak jak na kazda wystawe wchodzisz z psem
przeciez na bramce nie sprawdzaja potwierdzen czy zgloszen tylko ksiazeczke zdrowia psa i zaswiadczenie weterynaryjne
po numer startowy zglosisz sie wtedy do sekretariatu..( jesli oplacilas wystawe indywidualnie to z dowodem wplaty)
a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Może ktoś mi podać Setery Irlandzkie, bo mi się nie otwiera ich stronka...? Byłabym bardzo wdzięczna... ;)[/quote]
Psy pośrednia ST'PETERSBURG z Arislandu
Suki szczeniąt VALENTINE LADY z Saturni
młodzieży GEORGIA GLOSSY Irlandy z Bajkowego
GINA GIRL ABRA Irlandy z Bajkowego
KOCHLIWA SZAŁAPUTKA Lekarstwo na Miłość
MAID MARION Złotnicki Raj
pośrednia IMPRESSION Dostojne Szałaputy
otwarta AMI Rodzinny Kaprys
championów RED LADY z Arislandu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...