Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

[quote name='Olcia']Ty się nie podśmiewuj tylko leć jutro na Dereniową kolczyk robić, nic nie boli :lol: , tylko przez tydzień zupkę trzeba jeść, bo nic innego nie tkniesz :D[/quote] Hehe, przez trzy lata naoglądałam się tych wychodzących z Dereniowej cudaków :D Nie chcem :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Hi. This is the qmail-send program at smtp.atnet.pl.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<[email protected]>:
user [email][email protected][/email] does not exists, but will deliver to [email][email protected][/email]
maildrop: maildir over quota.
[/quote]

Olcia a dobrego maila podałaś?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Olcia']no on miał być dla mnie , ale coś mi się zdaje że on jakiś lewy był :lol:[/quote] Dlatego Alicja go ukrywała :errrr:[/quote]

święta racja

idę na film bo w końcu nie obejrzę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']to se przyjedź i zobacz na żywo nawet buzi Ci dam :lol: [/quote]

Z języczkiem? :o
:oops: :oops: :oops:

[quote name='malawaszka']Asher chcesz nam o czymś opowiedzieć :question: :great:[/quote]

A ta się mści za piasek w gaciach? :roll: :evil:

A kolczyka se w języku nie zrobię. Wystarczy mi gehenny, którą przeszłam po przkłuciu sobie uszu... Choć z drugiej strony mogłaby to byc niezła kuracja odchudzająca - jakby mi sie paskudziło, tak samo jak uszy... Ale z kolei byłoby to nieco bardziej obrzydliwe, no i oddech mógłby być nieświeży...
:hmmmm:
Mam zagwozdkę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Olcia']to se przyjedź i zobacz na żywo nawet buzi Ci dam :lol: [/quote]

Z języczkiem? :o
:oops: :oops: :oops:

[quote name='malawaszka']Asher chcesz nam o czymś opowiedzieć :question: :great:[/quote]

A ta się mści za piasek w gaciach? :roll: :evil:

A kolczyka se w języku nie zrobię. Wystarczy mi gehenny, którą przeszłam po przkłuciu sobie uszu... Choć z drugiej strony mogłaby to byc niezła kuracja odchudzająca - jakby mi sie paskudziło, tak samo jak uszy... Ale z kolei byłoby to nieco bardziej obrzydliwe, no i oddech mógłby być nieświeży...
:hmmmm:
Mam zagwozdkę :roll:[/quote]

Asher ja też nie mogę mieć kolczyków w uszach , bo strasznie mi się paskudziły uszy, próbowałam już wielokrotnie i nici z tego wychodziły, a w jęrozku bez problemu parę dni i zagojone, a słyszałam że na dereniowej właśnie najlepiej robią, bo ja robiłam sobie w holandii, 5 min i po robocie było :lol: , a teraz jak czasami wyjmę to tak jakoś jak by mi czegoś brakowało :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Olcia'][quote name='malawaszka']hahaha ZBOKOLE :lol:[/quote]
to Adda nie ja :lol:[/quote] Ja? :o :o :o Ty zapraszałaś asher na jakieś dziwne rzeczy :evilbat:[/quote]

ale ja mam TYLKO kolczyk w buziulce nic więcej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...