Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Youtube dla Tła było .....masz po śląsku :diabloti:na dodatek z Rybnika
[/B][/COLOR][/QUOTE]

nie mam w tym swoim złomie głosu bo, mam złoma, grata , totalnie badziewnego laptopa, bo mój cudny kochany komputer poszedł z dymem:(

Link to comment
Share on other sites

oglądamy z moim wspaniałym synem Alanem kogla mogla a ja zerkam i nie wierze własnym oczom:):)

Mój syn śpi na siedząco z rękami do góry i na myśl przychodzi mi tylko jedno fanem polskiego kina klasyki nie będzie:):):)

[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4271/wwwwp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']..... :roflt:[/QUOTE]
a ty co tu rechoczesz myślałam, ze cie nie ma :shake::evil_lol:

[quote name='Olcia']Jaśku debowy wybacz, ale nie da się inaczej z nadirem postąpić w sylwestra, żeby nie zdemolował mieszkania:( wybaczysz????[/QUOTE]
nie NIE nie NIE :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']moje drogie zaraz będziemy o rok starsze , o rok mądrzejsze, za rok o tej porze Alan, Tadzio będą mieli ponad rok, Jasiek będzie miał rok , a Kuba jak dobrze mi się kojarzy to koło 20?? Aluś dobrze pamiętam??[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Kuba we wrześniu miał 20 ;) ...jak Kuba będzie miał 21 to Grosia 1 ....urodzinki mają dzień po dniu ;)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Kuba 18 a Dominisia 19 września [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...