Jump to content
Dogomania

Jaki Nobivac?


Jami

Recommended Posts

Mam pieska ze schroniska i na karcie psa piszę data szczepienia przeciw wściekliźnie i drugą NOBIVAC. Zastanawiam się tylko jaki bo nic nie pisze, a schronisko nie odpisało na mojego maila :roll: Czy ktoś wie przeciw czemu jest ta szczepionka, bo nie wiem czy szczepić moją suczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jami']Mam pieska ze schroniska i na karcie psa piszę data szczepienia przeciw wściekliźnie i drugą NOBIVAC. Zastanawiam się tylko jaki bo nic nie pisze, a schronisko nie odpisało na mojego maila :roll: Czy ktoś wie przeciw czemu jest ta szczepionka, bo nie wiem czy szczepić
moją suczkę.[/quote]


Zwykle szczepi się 6-7 tyg [B]Nobivac Puppy DP[/B], (po odrobaczeniu psa), szczepionka zabezpiecza [B]przeciwko nosówce i parwowirozie[/B], potem 9-10 tydz. powtórka Nobivac DHPPi . Twój myślę, że oprócz Nobivacu DHPPi otrzymał jeszcze Rabies przeciw wściekliźnie (lub innej firmy farmaceutycznej), czyli ma 12-13 tyg.Nie musisz więc psa już szczepić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jami']Mam pieska ze schroniska i na karcie psa piszę data szczepienia przeciw wściekliźnie i drugą NOBIVAC. Zastanawiam się tylko jaki bo nic nie pisze, a schronisko nie odpisało na mojego maila :roll: Czy ktoś wie przeciw czemu jest ta szczepionka, bo nie wiem czy szczepić moją suczkę.[/quote]

Moja Frocia też ze schroniska. Też była szczepiona Nobivakiem - Neczka mówiła mi, że to Nobivac DHP - zdaje się, że to nosówka i parwo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...