Jump to content
Dogomania

Niedrogi, a dobry szampon.


Dariette.

Recommended Posts

Macie jakiś do polecenia dla czarnego kilkumiesięcznego szczenięcia? Żeby suma nie była jakaś duża, a szampon był dość dobry i skuteczny. Na razie używaliśmy Hiltona dla szczeniąt anty insektowy, ale sama nie wiem, czy takie sklepowe są dobre...

Proszę o porady. ;)

Link to comment
Share on other sites

Do czarnej sierści fajny jest taki szamponik [URL="http://www.zoomania.pl/product_info.php/products_id/1988"]Sklep Zoomania.pl - Szampony : Beaphar - Beaphar Bea Black Shampoo - do czarnej sierści[/URL] Intensyfikuje kolor, ładnie pachnie i sierść się nie klei po użyciu. Polecam :]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie uwazam, aby był niedrogi - to 23 zł za 200 ml (115 zł za litr).

A moze Dr Lucy do czarnej siersci 1 litr za 81 zł??
[URL]http://drlucy.pl/sklep/?p=productMore&iProduct=90[/URL]

lub Iv san Bernard: cena ok. 58- 61 zł za litr:
[URL]http://www.amberhouse.pl/bernard-intense-szampon-rozowy-grapefruit-1000-p-2769.html?cPath=76_75_21_385_386[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jak nie znajdziesz w zwykłych zoologicznych, to w zoomania.pl masz parę szamponów dr. seidl do wyboru, w zależności od sierści, jest też dla szczeniąt. Miałam szampon tej firmy i jest całkiem dobry, spokojnie możesz kupować, a cena zachęcająca.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='aniaijaga']Mam pytanie, nie chcę tworzyć nowewgo wątku więc się podepnę :P
Czy mozna psa kąpać w szamponie dla dzieci Bambino- klasyczny szmpon dla niemowlaków. (szampon jest z panthenolem )[/quote]

Ja swojego kąpałam ale ja mam grzywkę ;) , ale polecam szampony z TRIXIE.
My akurat używamy do białej sierści, bo rewelacyjnie dopiera :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']Ale w sumie po co skoro jest tyle szamponów dla psów w cenach róznych róznistych?[/quote]

Kiedyś jakieś 10 lat temu, jak kupowalismy wyprawkę dla naszego psa to kupiliśmy w zoologiku wlasnie jakiś szampon dla psów, nie pamiętam nazwy ,ale byl tani. I po kąpieli pies dostał strasznej wysypki, czerwone krostki na całym brzuchu. Poszlismy do weta i oczywiście wyspiewal super drogie leczenie (jak na moją kieszeń) i od tamtego czasu wyleczylam się z psich szamponów, jakiś uraz.

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam szampon O2 firmy Vulpes(7,5 za 150ml). Jest tani, skoncentrowany przez co niezwykle wydajny, do kazdego rodzaju siersci a najwazniejsze jest to, ze ma doskonałe właściwosci myjące. Prowadze salon fryzjerski dla psów i tego szamponu używam do pierwszego mycia. Nadaje sie dla szczeniąt a włos zachowuje długo świeżośc. Polecałam go wielu hodowcom (york, chow chow, pon, shih tzu, bobtail...) i wszyscy zgodnie twierdzili, ze jest rewelacyjny;)

Link to comment
Share on other sites

moje psisko ostatnio wytaplało się w czymś okropnie i paskudnie śmierdzącym.:mad: no cóż była to sobota popołudniu... wszytsko pozamykane a w domu jak na złósć żadnego psiego szamponu... :angryy:wieczorem byłam w kauflandzie i znalazłam szampon za całe 3,50 za 200ml:roll: aż się bałam co to będzie no ale z psem nie szło w domu wytrzymać:mad: wykąpałam i wiecie co... sierść mięciutka, aksamitna, PACHNĄCA I lśniaca:crazyeye: szok

a to cudo bylo firmy filuś:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A co myslicie o szamponie Hery Szampon Intense Blanc dla biszkoptowego labradora?Znalazłam taki na zoomania.pl i widzę że można go kupić za niewielkie pieniądze i ze jest bardzo dobry, szczególnie dla psów z białą sierścią. Miałam juz kilka szmponów, znalazłam kilka które kupuje regularnie, bo są przeze mnie sprawdzone. O tym słyszałam od mojej znajomej, która też ma labradora i bardzo sobie chwali ta markę.

Link to comment
Share on other sites

Ja najczęściej używam szamponu Amiwet, ja i mój pies bardzo go lubimy, jest to szampon z odżywką i witaminą E. Sierść mojego psiaka łatwo się rozczesuje, a potem jest piękna, lśniąca i błyszcząca. Używałam wiele szamponów a ten jest najlepszy dla mojego bernardyna;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znalzałam na Animalii szampon Hipovet. Jak to z nim jest? Chciałabym dokładnie takie kupić: [url]http://animalia.pl/produkt,15176,60,Hipovet_Szampon_dla_psów_o_sierści_krótkiej_ciemnej.html[/url] . Dr. Seidla mi nie pasuje bo się nie pieni xd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...