Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

Łomatko jak mnie tu dawno nie było :o

Na początek wielkie gratulacje dla Moly :) jest piękna :P i naprawdę chciałabym widzieć jej foty tutaj jak najczęściej. Niestety my na wystawy na południe nie jeździmy, bo to za daleko, skoro jedziemy tylko jako widzowie. Ale mam nadzieję że kiedyś zobaczę Molcię na żywo :P

Teraz na dniach mam dzwonić do hodowli i pytać czy już się maluchy urodziły :P A może wiecie co znaczy "niepełna ciąża"? Bo coś tam hodowczyni wspominała że może być tylko jeden szczeniak i że idzie na usg. Ale nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam :oops:

Pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hejka!

Fotki Molki raczej umieszczam tylko na stronie,ale zobaczę może też tu coś wrzucę :wink: Dzięki za gratulacje w imieniu Molci ,ale wątpie żebyś miała jeszcze okazją widzieć ją na żywo.Ale kto wie...

Co do pytania o ciążę to Ci nie pomogę,może wypowie się ktoś kto ma hodowle?

Nie wiem czy już gdzieś pisałaś,ale z jakiej hodowli będziesz mieć pieska?
Fajnie,że grono posiadaczy maltanów się powiększa. :D

Link to comment
Share on other sites

:D Jeszcze pomyślimy czy kończy czy nie,ale napewno ogranicza. :wink:


No to trzymam kciuki,żeby była dziewczynka. A jak będzie chłopiec to go też weźmiesz ?

Pozdrawiamy
Moly & Moly

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moly']Hejka!

No napweno zamierzam,ale kiedy i z kim to nie wiem ,jeszcze się nad tym głębiej nie zastanawiałam. A co jesteś chętna :wink:

[/quote]

Mnie sie wcale nie spieszy :evilbat:
Po prostu Moly ma taka piekna mordke, ze nie trudno sie w niej zakochac i pomyslec o jej szczeniaczkach. :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

:Dhi hi hi no całkiem łatwo się w niej zakochać,ja na to cierpię już od ponad roku i chyba mój stan się pogarsza ,jak i wszystkich w moim domu:wink:

Jak coś będę wiedziała,to będę o Tobię pamiętać i Ci dam znać 8)
Bardzo tylko żałuję,ża maltany mają takie małe mioty :( a ja bym tak chciała mieć gromatkę białych kulek a tu nic, tylko pare najwyżej a to i tak będzie sukces. I jeszcze trzeba jakiegoś weta dobrego znaleźć,żeby się mojemu Aniołkowi nic nie stało, to będzie straszny stres,wole o tym teraz nie myśleć póki nie muszę.

Pozdrawiam
Moly & Moly

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moly']A jak będzie chłopiec to go też weźmiesz ?[/quote]
Nie, chłopaka nie bierzemy. Gdyby (odpukać) tak się stało, to wtedy czekamy na kolejny miot.
Dziś lub jutro zadzwonię i zobaczymy czy coś już się w sprawie ruszyło :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']BUUUUUU :cry: :cry: :cry: ni ma suczki!!!! Jest tylko jeden chłopak :cry: :cry: :cry: ja się chyba załamię :cry: :cry: :cry:[/quote]

Szkoda, tak czekalas na dziewczynke :cry: :cry:

Musisz czekac, no chyba, ze znajdziesz hodowle, gdzie maja aktualnie maltanki.
A moze rozejrzec sie u sasiadow?! :roll:

Cockerko na pocieszenie, powiem, ze czas bardzo szybko mija, za szybko, zobaczysz, niedlugo bedziesz miala swoja wymarzona maltanke :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!!!!!!!!!! Świętujemy!!!!!!!! Właśnie szybciutko dzwoniłam do innej hodowli i kurde molek tak mi się trafiło jak ślepej kurze ziarno! Jest maltanka - czekała chyba na mnie moja mała kruszynka :P
Z tą panią rozmawiałam kiedyś na wystawie. A mała ma świetnych rodziców. Hodowla nazywa się Z Kociego Dworu. Rany julek, jestem taka szczęśliwa że szok!!! :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

:D Ależ sie sprawy szybko potoczyły!

No to gratulacje!!! To fajnie,ze w końcu znalazłaś swoją maltanke! :D
Nasze grono się powiększa :P

Jeszcze raz Gratulacje i pozdrowienia dla wszystkich.

Moly & Moly

Link to comment
Share on other sites

O, imię, ale super :D :D :D Wiesz, ja już dla mojej drugiej suni mam imię - Rita - obojętnie, jakiej będzie rasy, będzie Rita :lol: :lol: :lol: A gdyby kiedyś się trafił pies, będzie Santino (uwielbiam "Ojca Chrzestnego" 8) :lol: )

A dla maltanki... hmm... mi się podoba np. Szanta, Wega, Bora - no, ale to raczej dla dużych psów :wink: A dla malucha - może Luka :wink: 8) :lol: :lol:

A może [b]Joe[/b]? - masz w domu "Cocker'a", więc aż prosi się o "Joe" 8) :lol:
Albo [b]Karmel[/b] - Toffi i Karmel :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:D Ja prywatnie lubię japońskie imiona -hihihi Np. Tsunami, Hotohori, Hikari, Usagi, Sensei, Seiken,Ukyo, Mamoru, Biru :lol: Strasznie mnie zawsze kuszą takie imiona ale nie zawsze pasują,jak w przypadku Molci,ale moje koty i papugi nie mają łatwego życia ze mną :wink:

Pozdrawiam
Moly & Moly

Link to comment
Share on other sites

Gosia, Joe jest fajne, ale to przecież będzie dziewczyna :roll: Wega i Viki jest fajne, zobaczymy.
Moly, a skąd ty takie egzotyczne imiona wzięłaś? :o Powiem ci szczerze że ja właśnie chciałam Moly albo Milka. No i co z tego wyszło? Oba imiona już mi sprzątnięto sprzed nosa :-? :wink: Teraz będę biegać po stronach w necie i szukać :) Pomóżcie!
Właśnie dostałam telefon że niedługo fotki będę miała przesłane, więc na pewno wstawię tutaj! :P

Link to comment
Share on other sites

hihi biorę je np. ze słownika polsko-japońskiego polecam :D

A jak tak lubisz imiona na M to może Misty, albo Missy.Nie wiem w sumie,to ciężko znaleźć coś ładnego. Ja też lubię imiona ulubionych postaci filmowych.Może to Ci coś podpowie. A Ty masz jakieś propozycje?

Pozdrawiam
Moly & Moly

Link to comment
Share on other sites

[b]Ewelinaa[/b], dzięki wielkie :P

[b]Moly[/b], a jak zgadłaś że myślę właśnie o Missy??? :o Na serio, chodzi za mną to imię już od dłuższego czasu. Ale jakby coś innego ładnego znaleźć, to mogłoby być inne. Na liście mam tylko jeszcze Emi, Naomi i Nel. No chyba że się okaże że ma idealne imię w rodowodzie to wtedy będzie po robocie :lol: [/b]

Link to comment
Share on other sites

:D hihi to fajnie ,ze zgadłam!

Mi też się Missy poboda,bo jest słodkie i na M :wink: Zresztą ładnie by się ją wołało. Chyba,że faktycznie ma jakieś ładne w rodowodzie,to będzie kłopot z głowy.
Ale ja głosuje za Missy-hihihi

Pozdrawiam, buźka!
Moly & Moly

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...