Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

Moly,ja nic nie pisze), ale jestem zachwyconma Twoja suczke i chcialabym kiedys ja zobaczyc na zywo.

I ciesze sie z Waszych sukcesow. Waszych, bo piekny maltanczyk, to takze duza zasluga wlasciciela :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:oops: Ale mnie rozpieszczanie tymi pochwałami

Poczytałam sobie trochę o Lumpie :D i cieszę się,że też lubi koty.To są akurat jedyni towarzysze Molci do zabawy,bo bernardyn odpada :wink:
Czy wszystkie psiaki na dogo mają takie ładne stronki,czy tylko ja trafiam na takich zdolnych użytkowników :wink:

A okzaja zobaczenia Molci na żywo będzie w Kielcach na wystawie,zapraszam. :D

Pozdrawiam
Moly

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jasne,że wiem gdzie jest Chorzów! Ja mieszkam za Tarnowskimi Górami i bardzo chętnie się z Tobą spotkam
Molcia też będzie zachwycona,bo ostatnio nie ma wielu przyjaciół do zabawy.
[/quote]

No to supper, daj znać kiedy będziecie mieć więcej czasu no i się spotkamy no i pogoda musi być :D Ale się ciszę :lol: a i powodzenia na wystawie będziemy trzymać kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moly']

Poczytałam sobie trochę o Lumpie :D i cieszę się,że też lubi koty.To są akurat jedyni towarzysze Molci do zabawy,bo bernardyn odpada :wink:
[/quote]

Lump, akurat lubi wszystko i wszystkich. On nawet po zastrzyku u weta macha ogonkiem i lize lekarza. Wystarczy usmiech obcej osoby, by Lump juz ja lizal. Na wystawach nie bylo lekko.
Pamietam jedna pani kucnela przy stoliku, zeby sobie z Lumpem zdjecie zrobic, a Lumpik zamiast pozowac, zaczal pani lizac ucho :roll:
A jak sie do dzieci wyrywal.
Tylko na mnie sie obraza :evil: :wink: .

Majac kota i psa, uwazam, ze najlepszym towarzyszem zabaw jest przedstawiciel tego samego gatunku. Powiekszenie mojego inwentarza raz dwa bedzie trudne, ale powoli zaczynam do tego dojrzewac.

Maltanczyki pewnie sa o wiele bardziej nastawione na swojego pana, niz shih tzu, ktoremu wszedzie dobrze, ale co pies, to nie kot.

Link to comment
Share on other sites

[b]Daga[/b] Nie ma sprawy,napiszę Ci jak mi się strochę luźniej zrobi,bo teraz akurat mi się sesja zaczyna i mam trochę napięty rozkład dnia, i jeszcze te wystawy.Ale po tym wszystkim umówimy się w parku Chorzowie to się maluchy pobawią :D

[b]Anii[/b]
Ja też mam problemy z tą nieograniczoną miłością do ludzi.Kiedyś to się na niej zemści,choć w sumie wie kogo lubić.Ma nosa do ludzi,ale i tak na świat to chyba przez różowe okulary patrzy.

[quote]Maltanczyki pewnie sa o wiele bardziej nastawione na swojego pana, niz shih tzu, ktoremu wszedzie dobrze, ale co pies, to nie kot.[/quote]
Faktycznie,Moly nie tylko jest nastawiona na nas, ona poprostu nie może bez nas żyć, gdy nas w domu nie ma to to jest bardziej wegetacja,po tym jak już zakończy swoje arie których cały dom słucha. Ale z psiakami też się lubi bawić,a koty są fajne bo przynajmniejmożna je sobie pogonić,albo nawet jak kociak jest miły to się nawet przewrócić pozwoli i wtedy Molka jest wielkim zwycięzcą, a kot czeka aż go po brzuchu podrapie ( a ona nic-niewdzięczna :wink: )

Pozdrawiam
Moly

Link to comment
Share on other sites

[quote]Daga Nie ma sprawy,napiszę Ci jak mi się strochę luźniej zrobi,bo teraz akurat mi się sesja zaczyna i mam trochę napięty rozkład dnia, i jeszcze te wystawy.Ale po tym wszystkim umówimy się w parku Chorzowie to się maluchy pobawią [/quote]

No u mnie z tym czasem jest dokładnie to samo. Poczekamy aż Tobie się rozluźni z sesjami, mi się zbliża wielkimi krokami zakończenie roku, więc także plan napięty i do tego weekendy wsyztskie zajęte. najbliższy jaki mi się nasuwa to 4-5 czerwca. Dogadamy się dokładniej na gg

Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

:D A więc wyniki z naszych maltańskich podbojów:
Molcia dostała CWC i najlepszą sukę w rasie, a rasę wygrał śliczny Tolo-
Private Collection Forussi ( :D graaatulacje dla Tolcia).

Chciałam tylko napisać,że sędzia był świetny i chciałoby się więcej takich porządnych,miłych,kulturalnych i naprawdę znających się na rzeczy sędziów. Wyrazy uznania dla Pana Adama Ostrowskiego. Chyba polubię te Kieleckie wystawy :wink:
Ale się ubawiłam i spotkałam przemiłe osoby i tu pozdrowienia dla Marceliny i Małgosi :wink:

Pozdrawiam
Moly & Moly :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Danusiu Kochanie[/b],

wielkie gratulacje dla Twojej wspaniałej Moly'usi,
Zdobycie CWC i tytuł najlepszej suki w rasie jak najbardziej
należały się jej. Jest śliczną sunieczką i tylko mogę załować,
ze nie miałam okazji poznać jej i Ciebie oczywiscie na żywo
w Kielcach, ale myslę, że w Krakowie już Was dorwę, tylko
napisz dokładnie kiedy są maltany, bo ja jeszcze nie wiem czy będę w sob i nd czy tylko w nd.

Całujemy Was mocno ! i jeszcze raz gratulujemy !

Link to comment
Share on other sites

:D Dziewczyny ja się przez Was od chmur nie oderwę.
Dzięki za gratulacje w imieniu Moly i własnym! Jesteście kochane.

[b]Daga[/b] Ja też mam nadzieję,że się w Kraku spodkamy,ale jak nie to się kiedy indziej dorwiemy.Ja całe wakacje spędzam w domku więc napewno będzie okzaja :D

[b]Mrca[/b] My też się cieszymy z nowej znajomości :D tym razem w świecie nie wirtualnym :wink:

Oki mykamy spać!
Pozdrawiamy wszyskich
Moly & Moly :wink:

Link to comment
Share on other sites

Już wklejam :D

[img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Wystawa%20w%20Kielcach/7-100_1999.jpg[/img]

Ogólnie pogoda na wystawie była ładna, ale wiał wiatr i przez kilka minut kropił deszcz.

[img]http://i6.photobucket.com/albums/y224/Marca_Besi/Wystawa%20w%20Kielcach/6-100_1996.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...