Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

Dziewczyny mimo iż mam Yorka to zaraz po nich podobaja mi sie maltany dlatego tak tutaj wparowalam zeby zobaczyc fotki, ale widze ze cos mało włascicieli dotarło tutaj na dogo. Ja osobiscie znam 2 maltany sa slicznymi wspanialymi pieskami tak jak to jest z Waszymi, ale fakt faktem ze bardzo rzadko sie je spotyka, a szkoda :(

Jessica, MIki i Tobi sa kochaniutkimi pieseczkami, a te ich wloski cudowne :) i przyznam szczerze ze pierwszy raz widze Maltana obcietego, ale wyglada przeslodko. Pozdrawiamy i buziakujemy Was i Waszych pupilow


[url]www.oskarek.dog.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Daga&Oskar']Dziewczyny mimo iż mam Yorka to zaraz po nich podobaja mi sie maltany dlatego tak tutaj wparowalam zeby zobaczyc fotki, ale widze ze cos mało włascicieli dotarło tutaj na dogo. Ja osobiscie znam 2 maltany sa slicznymi wspanialymi pieskami tak jak to jest z Waszymi, ale fakt faktem ze bardzo rzadko sie je spotyka, a szkoda :(

Jessica, MIki i Tobi sa kochaniutkimi pieseczkami, a te ich wloski cudowne :) i przyznam szczerze ze pierwszy raz widze Maltana obcietego, ale wyglada przeslodko. Pozdrawiamy i buziakujemy Was i Waszych pupilow


[url]www.oskarek.dog.pl[/url][/quote]

Witamy cię :) I cieszymy się ze się podobamy :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, cieszę się że tak piszecie o charakterze maltańczyków :) Nie chciałabym za bardzo leniucha, ale też nie małego wariata :lol: czyli myślę że maltanek będzie w sam raz :)

[b]Daga[/b], ja tu niedługo zaatakuję dogo że się od moich fotek zapcha serwer :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moly']Hejka!
No w Łodzi napewno będziemy My. Ale to już wiesz Ewelinaa ;-)
Co do mojej księżniczki to zapraszam na [url]www.balladaforussi.republika.pl[/url]

Pozdrawiam wszystkich.
Moly[/quote]

Tak tak to już wiem :)

Link to comment
Share on other sites

Hejka!
Dzięki za komplementy i gratulacje .Fajnie jest usłyszeć/przeczytać ,że piesek się podoba jak się już w niego tyle pracy wkłada.
Co do tego pyszczka to coś w tym jest bo nawet większość sędziów wpisuje Moly w ocenie,że ma doskonałą głowę.

Idę spać bo jutro wielki dzień.
Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Witam Moly, długo cię tu nie było. Jak tam sukcesy Ballady na wystawach, możesz napisać co nieco? :wink: Na jakich wystawach byłyście? Ucałuj ten jej piękny pyszczek ode mnie :P
Piszesz że wiele pracy kosztuje cię jej piękny wygląd. Moge wiedzieć "jak wiele"? Co i jak często?

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Tak tak, Molcia w ten weekend zakończyła Młodzieżowego Championa Polski :D Jesteśmy z niej bardzo dumni. A jeśli chodzi o inne sukcesy to zapraszam na stronkę Moly lub Państwa Forusińskich gdzie możecie przeczytać o jej osiągnięciach i zobaczyć fotki z wystaw.Ci Państwo kochają Molcie prawie :wink: tak mocno jak my.

Co do wystaw na jakie zawitaliśmy to :Katowice, Opole x2 i Łódź.

Natomiast pielęgnacja maltńczyka napewno nie zabiera więcej czasu niż yorka czy shih-tzu poprostu długie włosy i co tu dużo mówić.Ja swoje włosy myję 2 godziny z suszeniem, czemu u psa miałoby być inaczej :wink:

-Pyszczek ucałowałam- cieszyła się,dzięki :D

Pozdrawiam
Moly

Link to comment
Share on other sites

Widzę że na południu Polski znacznie więcej się dzieje niż tu u nas, tzn. jest o wiele więcej hodowli i wystaw. A więc większe pole do popisu.

Gratuluję sukcesu Molci :BIG: A patrząc na nią, wiadomo że ten sukces jej się w pełni należy bo jest wprost przesliczna :)

Moly, a mój przyszły maltanek ma mieć ojca z hodowli p.Forusińskich :D Może wiesz który to jest pies który krył? Bo ja nie mam pewności.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za gratulacje :D

Niestety nie wiem,kto może być ojcem Twojego przyszłego pieska. Jeśli to Baci to Moly też jest po nim. Zapytaj się hodowczyni od ktorej bierzesz,ona napewno wie :wink:

Pozdrawiam
Moly

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam w poniedziałek, jeszcze ciąży nie widać, więc zadzwonię za jakieś 2 tyg. Ja się nie znam na ciąży piesków więc ufam tej pani na słowo i polegam na jej wieloletnim doświadczeniu.

Zastanawiałam się czy w hodowli Forussi jest więcej niż jeden reproduktor, bo jak tylko jeden to wiadomo że tylko on może być ojcem :wink: Na stronie widzę tylko Baci właśnie więc pewnie to on. A jeśli tak, to będzie to ten sam ojciec co u Moly :)

Oglądam właśnie stronkę Moly - świetne zdjęcia, taka ona kochana. A jedno zdjęcie (to na łące z czerwoną kokardką i żółte kwiatki) mam w telefonie :P

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

No Kochani,
ja tutaj wchodze po ponad tygodniowej nieobecności, a tutaj się nie pojawiło ani jedno zdjęcie, tak nie może być. Pokazujcie te Wasze kochane pyszczki psiunek. ja chcem ich jak najwięcej.

[b]Moly[/b],
my także bardzo gorąco Wam Gratulujemy i cieszymy się razem z Wami ze zdobycia BOB :laola: przejrzałam stronkę jest supper , a Moly na tej zielonej trawce z tą czerwoną kokardką jest poprostu miodzio, aż chciałoby się ją schrupać. Jedynym minusem który zauważyłam to to, że jet stanowczo za mało zdjęć cukiereczka. Musisz się pod tym względem poprawić. Zajrzyj do nas ile mamy zdjęć (aż za dużo hihi )

Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów wystawowych


P.S a skąd dokłądnie jesteście? Może mieszkacie niedaleko nas, miło byłoby się spotkać i porozmawiać o pieskach :) Wiesz może gdzie jest Chorzów? Daleko masz do niego? Jest fajny park, gdzie pieski mogłyby się wylatać. Daj znać co o tym sądzisz :)

Link to comment
Share on other sites

:D Jeszcze raz dzięki za gratulaje !

Obejrzałam Twoją stronkę i bardzo mi się podoba.Faktycznie masz mnustwo zdjęć swojego maleństwa. Bardzo śliczny yorczek muszę przyznać :angel:
Jeśli chodzi o fotki u nas ogranicza nas pojemność konta,ale coś wykombinuje - mam nadzieję :wink:

Jasne,że wiem gdzie jest Chorzów! Ja mieszkam za Tarnowskimi Górami i bardzo chętnie się z Tobą spotkam :D
Molcia też będzie zachwycona,bo ostatnio nie ma wielu przyjaciół do zabawy.

Pozdrawiam
Moly[/b]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...