Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

Matyldo!! Oh! ile ja sie naczekałam, abyś sie zarejestrowała na tym forum- naprawde! super, ze w koncu jesteś, gratuluje serdecznie! z Tobą to każdy piesek sie świetnie prezentuje... masz takie podejscie do Maltanów, że one sie w Ciebie jak w obrazek wpatrują, zazdroszcze!

Na niektórych fotkach georginii jestem ja, moja Mama i mój Tata:D szukajcie:) hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='meta']i tutaj widze moja slicznotke :D
no to sie przywitam moze ;) nie pisze na tym forum bo nie ogarniam juz ich wszystkich ale z wiekszoscia sie znam z innych, no wiec witam,jestem Matylda z SALSY.
to jak juz sa tu zdjecia mojej laluni to sie pochwale bo ciagle mnie duma rozpiera- MYA Salsa dostala III lokate w szczeniakach :D spisala sie na medal,stala jak zaczarowana,tylko chodzic mogla troche lepiej ale nie byla uczona na ringowce wiec spoko,mysle ze debiut wystawowy jak najbardziej udany :D teraz czeka nas bydgoszcz w lutym a jej siostra miotowa MILI byc moze zadebiutuje w gdansku ;)
pozdrawiam[/quote]


Gratulacje Matylda:loveu: ......mała świetnie przygotowana, pieknie stoi, sliczny pysio, bardzo zgrabna:loveu: , no i wystawiajaca też rewelacja:evil_lol:
Nie widzialam jak chodzi, bo spóźniłam się okrutnie i nie zdązyłam na prezentację szczeniaków.
Stałysmy póżniej przez moment obok siebie, szkoda, ze nie wiedzialam, ze to Ty.......

Link to comment
Share on other sites

a pewnie ze szkoda :>

dziekuje za gratulacje,a tak na marginesie jakby ktos kiedys potrzebowal handlera to sluze pomoca :D prosze sie zglaszac.na terenie 3miasta moge w cene wchodzi wczesniejsza praca z psem-nauka stania,socjalizacja,ringowka,itp)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malta-GD']Matyldo!! Oh! ile ja sie naczekałam, abyś sie zarejestrowała na tym forum- naprawde! super, ze w koncu jesteś, gratuluje serdecznie! z Tobą to każdy piesek sie świetnie prezentuje... masz takie podejscie do Maltanów, że one sie w Ciebie jak w obrazek wpatrują, zazdroszcze!

Na niektórych fotkach georginii jestem ja, moja Mama i mój Tata:D szukajcie:) hehe[/QUOTE]

pozdrow mame ;) i ciebie tez pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]Meta [/B]- gratulacje IIIlok

no Ciebie to nie sposób nie zauważyć :cool3:

widziałam cię również później przy ringu grzywaczy

[B]georgina[/B] - piękne zdjęcia - dziękuję (też się zalapalyśmy)
miło było cię poznanć :loveu:

[B]kama - [/B]przykro mi, że Tolek tak zareagował na szczepienie, a jednocześnie się dziwię żeby aż trzy osoby musiały trzymać szczniaczka :crazyeye:
wcale się nie dziwię, że był przerażony :shake:

[B]AnnaM - [/B]Judka na zdjęciu wyszła bosko !!!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama98']
PS. Wkońcu nie poszłam na szczepienie, bo zaspaliśmy, a później miałm zajęcia których nie mogłam opuścić. Na szczepienie z Toluskiem poszedł Maciuś, mówił, że bardzo sie bał, że trzymali go w trójke a on tak piszczał. Boże jaki on biedny :( Dlaczego mnie przy niem nie było.... :( nie moge sobie wybaczyć :(
Teraz nie da sie dotknąć za ten bok, jak go przypadkiem dotkne to strasznie piszczy. Jejciu ja nie wiem czy go to, aż tak boli? Może nie umiejętnie mu zrobili..... :( Mój malutki biedny Toluleczek...[/quote]


Kama mi też przykro :-( no ale jak mówiłam, że możesz się tego spodziewać to dziewczyny na mnie wyjechały, że bredzę :eviltong:
moją Zizkę też bolało to miejsce po szczepieniu jak ją tam dotykałam ale po kilku godzinach przechodziło także nie martw się na pewno przestanie go to boleć ;)
co do tego trzymania w trójkę też jestem w szoku bo przecież Toluś jest malutki i ja Zizkę sama trzymałam

ale mogę coś Ci poradzić jak do następnego szczepienia pójdziecie to spróbuj odwracać uwagę Tolusia - mów do niego , zabawiaj go, żeby nie widział strzykawki to może nie bedzie wtedy krzyczał (w przypadku Zizki to się sprawdziło)
i niech go tyle osób nie trzyma bo wtedy piesek boi się jeszcze bardziej :-( nasz weterynarz pokazał nam ostatnio fajny sposób trzymania pieska, żeby się nie wyrywał bo wtedy jeszcze trudniej lekarzowi zaszczepić jak piesek wierzga, żeby przypadkiem mu krzywdy nie zrobić i żeby szczepienie trwało jak najkrócej
tylko obawiam się, że nie będę w stanie opisać słowami jak trzymam Zizkę :p aha i my zawsze zabieramy jej ulubiony kocyk i kładziemy go na tym stole i wtedy ona sobie siedzi spokojnie bo się nie ślizga :p

Link to comment
Share on other sites

Oj wściekła jestem na to wszystko, że tam przy nim nie byłam. Też nie wyobrażam sobie jak oni małego w trójke trzymali :angryy: Maciek twierdzi, że trzymali.... i myslał, że ich tam wszystkich zabije :angryy:

Nastepne szczepienie za miesiąc.... sama dopilnuje, żeby wszystko było wporządku a jak nie to ktoś dostanie w nos ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']

[B]georgina[/B] - piękne zdjęcia - dziękuję (też się zalapalyśmy)
miło było cię poznanć :loveu:

[B]kama - [/B]przykro mi, że Tolek tak zareagował na szczepienie, a jednocześnie się dziwię żeby aż trzy osoby musiały trzymać szczniaczka :crazyeye:
wcale się nie dziwię, że był przerażony :shake:

[/quote]

[B]Nesjanko[/B],też się cieszę, ze się poznałyśmy.....szkoda, ze na wystawach nie mozna na spokojnie pogadać.Ślicznie szłaś z Amisią, jak prawdziwa profesjonalistka:lol:
Jeśli chcesz fotki w oryginalnym rozmiarze, to podaj maila.

[B]kama[/B]-moim zdaniem wet miał złe podejście do małego. Najpierw pieska trzeba uspokoić, a nie szczepić na siłe. Był na pewno maksymalnie zestresowany i bardziej piszczał ze strachu niż z bólu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka'][B]Meta [/B]- gratulacje IIIlok

no Ciebie to nie sposób nie zauważyć :cool3:

widziałam cię również później przy ringu grzywaczy
[/QUOTE]
no fakt,ciezko mnie nie zauwazyc :oops: a grzywek sobie nie daruje :lol: no i oddawalam sunie do szwecji :placz:

Link to comment
Share on other sites

a mam jeszcze 1 pytanko :p chciałam se avatara walnąć i wyczytałam, ze zdjęcie musi mieć 100 x100 pikseli lub nie więcej niż 13,7 KB
no więc se zmniejszyłam zdjęcie do 100 na 100 i jak dałam zapisz zmiany to mi wyskoczyło, że

"Your file of 56.1 KB bytes exceeds the forum's limit of 13.7 KB for this filetype."

hmm i co ?? przecież zmniejszyłam tak jak kazali a oni mi wyjeżdżają nie wiem z czym :eviltong: :p

pomożecie ?? :p :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoasia']a mam jeszcze 1 pytanko :p chciałam se avatara walnąć i wyczytałam, ze zdjęcie musi mieć 100 x100 pikseli lub nie więcej niż 13,7 KB
no więc se zmniejszyłam zdjęcie do 100 na 100 i jak dałam zapisz zmiany to mi wyskoczyło, że

"Your file of 56.1 KB bytes exceeds the forum's limit of 13.7 KB for this filetype."

hmm i co ?? przecież zmniejszyłam tak jak kazali a oni mi wyjeżdżają nie wiem z czym :eviltong: :p

pomożecie ?? :p :p[/quote]

Joasiu, avatar ma dobre wymiary, ale jest za cięzki ;). Niestety nie pomogę w kwestii zmniejszenia wagi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Eejj, Bognik, ja je na maila chciałam :razz:
[/quote]
Ok, jak dostanę to drugie :cool3:
A na forum też będę mogła wstawic czy sama wstawisz? :razz:
To pierwsze zdjęcie ładnie, wiec nie obawiaj się że jakieś takie byle jakie wstawię :evil_lol:
Nelcia i tak zawsze ślicznie na zdjęciach wychodzi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessti']Yoasia, jeśli mi prześlesz zdjęcie mailem to postaram się zmniejszyć
:lol:[/quote]

Gosiu już wysyłam :p z góry bardzo dziękuję:p

aha wysyłam 2 zdjecia : jedno w oryginalnym rozmiarze a drugie już zmniejszone do wielkośći 100 na 100 bo nie wiem z którego lepiej Ci będzie kombinować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessti']Martyna pewnie mała daje Ci popalić?? :evil_lol: :loveu: przyznaj się :diabloti:[/quote]

Popalić jak popalić......ja bym się najbardziej tej pielegnacji bała. Nelka jest wychuchana do perfekcji, a teraz będą 2 do obróbki:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kassy']Juz dawno mi tak serce mocno nie zabilo!Ojaa jaka ona jest sliczna!! Dwa niedzwiedzie polarne w domu...mmm...szczyt marzen! I masa roboty;D

Cud,miod i orzeszki:loveu::loveu::loveu:[/quote]

[B]Kassy[/B], a jak Twój mały z oczkami? Jest poprawa? Ty mu obcinasz włoski czy zapuszczasz?

Link to comment
Share on other sites

[B]Geo [/B]calymi wiadrami mu nie leci,ale jednak troszke jeszcze tak..przemywam mu woda przegotowana i borasolem i czekam..mam wrazenie ze po tym preparacie Hery bardziej mu lecialo z oczek(moze to przez jego dosyc mocny zapach?)Wloski zapuszczam chociaz juz nie raz mnie reka swierzbila zeby obciac,ale jak obetne to beda mu jeszcze bardziej wchodzic do oczek,no i przebarwienia sa dalej:)Teraz zastanawiam sie czy nie pojsc do okulisty z nim,wszyscy mi go polecaja,tylko pan za sama wizyte bierze okolo 100zl..a co dopiero jakies zabiegi! Znajomy weterynarz powiedzial mi ze przyczyna lzawienia moga byc tez wrastajace wloski ktore podrazniaja galke oczna,ale to tez wiaze sie z jakas operacja a nie bede malego meczyc...

[URL="http://imageshack.us"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6056/spa0158000br4.jpg[/IMG][/URL]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...