Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jasne, ze wkleje...:razz:
poniewaz judka tak juz urosła... przypomnijmy sobie jaka była mała... moja kluseczka... :loveu:
[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/4640/1pierwxg4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3235/1rw8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2238/2yj1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Matko co za sliczne male kluseczki!:loveu::loveu::loveu:Piekne!A jak szybko rosna te maluchy:)
Mam do Was dziewczyny pytanie nie znacie jakiegos sklepu internetowego gdzie sa ladne torby dla pieskow?Szukalam na allegro ale nic ciekawego nie ma,chcialalam taka w ksztalcie trojkata..zeby byla wygodna do noszenia pod pacha,bo jednak czy chce wyjsc na zakupy to niechce malego na tyle zostawiac i to ulatwilo by mi zycie..

Link to comment
Share on other sites

Kassy, tu sa piękne torby (za niezłą sumkę) :cool3: Georgina sobie taką sprawiła, śliczna
[URL]http://www.pankracy.pl/index.php?str=sklep&lg=pl&kom=26&pokaz=37[/URL]

A ciekawe na kogo przypadnie post 4000, juz juz niedługo :lol: zaraz po mnie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Hej Geo ja wyrywałam u weta kiełka, nie czekaj za długo,:shake: masuj dziąsła powinny wylecieć,ale .......
Pozdro!!!! No już niedługo się spotkamy ,ale jestem troszkę zawiedziona :mad: spodziewałam się setki białych milusińskich ale cóż..... i tak będzie można dostać oczopląsów:crazyeye: :crazyeye:
Dla mnie stawka bardzo korzystna tylko jeden konkurent:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez radzę się przejśc do weta. Niech się wypowie. Ale wiem, że często w małych rasach tak jest że trzeba usuwać własnie kiełki mleczne. My tez usuwaliśmy.
Sarabella, ale masz fajnie - chyba mniejszy stres co? My się będziemy zmagać :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='georgina']Kto poradzi co robić??:-( :roll:

Shamirowi już rosną nowe kły, a stare siedzą i nawet nie drgną:shake:
Ma teraz 2 rzędy......poczekać czy lecieć do weta?
Czy też miałyście taką sytuację??[/quote]

georgina - ja mogę ci powiedzieć co należy robić w takim przypadku na przykładzie yorczków:
u yorków prawie zawsze są przetrwałe zęby i czasami nawet cały garnitur stałych rośnie obok mleczaków
w takim przypadku mleczne zęby trzeba bezwzględnie usunąć
zabieg wykonuje się u najlepiej sprawdzonego weterynarza lub w dobrej klinice, zabieg wykonywany jest pod narkozą
ja polecam usuwanie przetrwałych zębów w wieku 7-8 m-ca życia psiaka

moja maltanka zęby zmieniła bez problemu , ale to że są przetrwałe nie oznancza jakiejś wady - wada może się zrodzić jeżeli mleczaki nie zostaną wyrwane
napewno nie należy panikować :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sarabella, ale masz fajnie - chyba mniejszy stres co? My się będziemy zmagać :nerwy:[/quote]

Wiesz cocerek jakoś narazie nie mam w ogóle stresa:shake:
może dlatego ,że nie wychodzę na ring :cool1: ,będę obserwować z boku ale znając życie to:mdleje: Wam w młodzieży to współczuję będzie ostro brrrrrrr
super:multi: :Cool!: wreszcie będzie się coś działo
Ja jadę obyć się z atmosferą już w piątek na yorki i pochodzić po stoiskach może coś ciekawego wypatrzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']ja mialam z moim pieskiem ze jeden gorny kielek byl podwojny ale mu sam odpadl, moja kolezanka to z tego co pamietam tez miala tak z psem i mu lekko kielka pociagnela i wypadl :) [B]a dlugo masz podwojne kielki???[/quote][/B]

Niedlugo, właściwie to dopiero wybiły się z 3 dni temu, ale mleczne kły siedzą mocno, nawet minimalnie się nie ruszaja.:shake: Jutro pojade do weta, zobaczę co powie. Najgorsze jest to, ze ja nie mam żadnego porzadnego u nas w mieście i z każdym problemem jadę do Poznania, a to już całodniowa wyprawa:roll:

Dziękuję dziewczyny :) za rady

Link to comment
Share on other sites

ja sama wyrwałam:D bawiłyśmy się i sie złapał za nogawke i wypadł, a juz sie miałyśmy umawiac do weta. Ja stesiku. nie mam:D no moze troszkę..xD Ale jeszcze nie my jedziemy dzien wczesniej wiec tez sie obeznamy z ringiem.
P.S ma ktoś nr, kom do tej pani z malborka, ona jest chyba od grzywaczy, moze ktoś kojarzy? taka młoda, kiedyś miała takie 'kolorowe' warkoczyki? jak tak, to proszę o nr. kontaktowy na PW:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...