Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

[quote name='agaga21']znalazłam takie coś. nawet mi sie podoba
[URL="javascript:window.close()"][IMG]http://www.swiat-zwierzat.pl/images/dino%20metal%20z%20blaszka%205%20i%206.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


hehe ja tez to znalazłam :) i nawet chciałam tu wstawić ale bałam się linczu ;)
ale jesli Tobie też się podoba :) to powiem głośno że o takim myślałam właśnie i myslę ze Morrisek będzie wyglądał cudnie

i podobna [url]http://www.swiat-zwierzat.pl/index.php?main_page=popup_image&pID=1273&zenid=323a5480c425811888fe65e920e882ef[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']hehe ja tez to znalazłam :) i nawet chciałam tu wstawić ale bałam się linczu ;)
ale jesli Tobie też się podoba :) to powiem głośno że o takim myślałam właśnie i myslę ze Morrisek będzie wyglądał cudnie[/QUOTE]
jednak odpada bo ponoć włoski sie wczepiają pomiędzy blaszki :(

Link to comment
Share on other sites

no widzisz, ponoć psiaki nawet z krótką sierścią nie lubią takich obróżek bo "ciągną" pojedyncze włoski. szkoda bardzo, bo naprawdę bardzo mi sie spodobała a morrisek wyglądałby w niej świetnie. nie kupię mu jej jednak. dość już przeszedł, nie będę mu dokładać niewygodną obrożą. jutro idę do zoologa i kupię zwykłą, nie za szeroką obrożę na początek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']w jakim sensie tkliwa?? i co z jej czołem???????[/QUOTE]
w takim, ze jak tylko ją dotknę to się cała wygina i łapa jej chodzi jakby chciała się drapać. nawet czasem jak biegnie to tak krzywo jakby chciała się w biegu podrapać-chyba obroża tak działa teraz na nią jak dotyk. na czole znów pojawiły się maleńkie strupki.

Link to comment
Share on other sites

nie, chyba nie widać na zdjęciach. to takie maciupkie grudki-wyczuwalne w dotyku.
w zeszły wtorek bylismy na kontroli i etna nie miała kompletnie nic. nie wiadomo było skąd brac wymaz, bo wyglądała świetnie. dopiero od 3-4 dni znów się dziadostwo pojawiło. etna jest wciąż na antybiotykach chyba od stycznia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']nie, chyba nie widać na zdjęciach. to takie maciupkie grudki-wyczuwalne w dotyku.
w zeszły wtorek bylismy na kontroli i etna nie miała kompletnie nic. nie wiadomo było skąd brac wymaz, bo wyglądała świetnie. dopiero od 3-4 dni znów się dziadostwo pojawiło. etna jest wciąż na antybiotykach chyba od stycznia.[/QUOTE]

Agata - moja Piczka się tak samo zachowuje - jak ją lekko dotknę to się wygina, taki dreszcz ją przechodzi. I strasznie się drapie - ociera się o meble, ściany, elewację domu. I też ma grudki i strupki - wet podejrzewał przebiałkowanie, ale teraz mówi o gronkowcu. W piątek jadę na pobranie zeskrobin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...