Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

kurcze, no...mam problem...nie mogę się zdecydować na żadną obróżkę dla morriska!:evil_lol:
w szerokiej chyba nie będzie wyglądał dobrze, bo jest taki chudy a żadna wąska mi sie nie podoba:placz:
szukam na allegro i nic mi w oko nie wpada:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']kurcze, no...mam problem...nie mogę się zdecydować na żadną obróżkę dla morriska!:evil_lol:
w szerokiej chyba nie będzie wyglądał dobrze, bo jest taki chudy a żadna wąska mi sie nie podoba:placz:
szukam na allegro i nic mi w oko nie wpada:niewiem:[/QUOTE]
Oj, ależ Ty go juz kochasz......:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']kurcze, no...mam problem...nie mogę się zdecydować na żadną obróżkę dla morriska!:evil_lol:
w szerokiej chyba nie będzie wyglądał dobrze, bo jest taki chudy a żadna wąska mi sie nie podoba:placz:
szukam na allegro i nic mi w oko nie wpada:niewiem:[/QUOTE]
Poniewaz spac nie mozesz i jakos czas powinnas zabic, zeby nie zwariowac, to mam pomysl... recznie wydziergaj obrozke :evil_lol:

Poka kilka faworytow z allegro, moze uda sie pomoc w poszukiwaniach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Oj, ależ Ty go juz kochasz......:)[/QUOTE]oj tak!:loveu:

[quote name='ageralion']Poniewaz spac nie mozesz i jakos czas powinnas zabic, zeby nie zwariowac, to mam pomysl... recznie wydziergaj obrozke :evil_lol:

Poka kilka faworytow z allegro, moze uda sie pomoc w poszukiwaniach ;)[/QUOTE]
:evil_lol: chyba zacznę dziergać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
no właśnie nawet faworytów nie mam! myślałam o czarnej lub niebieskiej ale sama nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Zobacz na bazarki Taks, tam są super smycze, szeleczki i obroże.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183424-MEGA-BAZAR-75-taksowych-obroA-y-szelek-na-Bratka-i-LAE-bork-do-23-04[/url] ten akurat już zakończony, ale możesz obejrzeć jakie cudeńka robi, pewnie niedlugo wystawi następny albo zawsze mozna zamówić indywidualnie ;)

Link to comment
Share on other sites

z tego bazarku to mi się podoba...różowa:evil_lol: no ale faceta w róż nie przyodzieję, nie zr9obie mu tego;) poza tym podejrzewam, że reszta facetów w mojej rodzinie by mocno protestowała:roll:
kamilek mówi [I][B]"lózowe jest dla dziewcynóf"[/B][/I]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']:evil_lol: chyba zacznę dziergać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
no właśnie nawet faworytów nie mam! myślałam o czarnej lub niebieskiej ale sama nie wiem...[/QUOTE]
Czarnej nie widac wiec optycznie szyji nie skraca, za to niebieska pieknie wspolgra z ciemnym kolorem siersci (obie sprobowalam na czarnuli i obie wygladaly swietnie), teraz marzy mi sie czerwona :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...