Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

dokładnie :D

 

a mam jeszcze szybko zrobione zdjęcia kotów. po raz pierwszy od wielu miesięcy razem spały na jednej kanapie. nie tłukły się tylko spały spokojnie!!! szok normalnie. w dodatku salma która unika bardzo kontaktów z anisem dotyka go łapką!

Link to comment
Share on other sites

a jak jedzonko jest w pobliżu to ślinka nie leci? My jak jemy coś co Hunter bardzo lubi to gluty wiszą do ziemi, niezbyt apetyczny widok swoją drogą  :look3: A najbardziej nie znoszę jak pieseczek niepostrzeżenie napije się wody i po chwili idzie "obwąchać" moje spodnie, nie muszę dodawać że spodnie nadają się do prania  :loveu: Ahh no i przecież wodę trzeba pić własnie wtedy kiedy podłoga jest świeżo umyta a kiedy ja lecę ze szmatą i wycieram pyska to odczeka chwilę, znowu się napije i tak przez 5 minut... stoję nad nim i czekam aż łaskawie skończy pić. Takie tam dodatkowe atrakcje dla posiadaczy śliniących pieseczków  ;)

 

A miałam jeszcze zapytać bo po zdjęciach wnioskuję że kruszynka to tak z dystansem trochę do Etny podchodzi, nie?  Etna nie jest zaborcza jeśli chodzi o zabawki? 

Link to comment
Share on other sites

a jak jedzonko jest w pobliżu to ślinka nie leci? My jak jemy coś co Hunter bardzo lubi to gluty wiszą do ziemi, niezbyt apetyczny widok swoją drogą  :look3: A najbardziej nie znoszę jak pieseczek niepostrzeżenie napije się wody i po chwili idzie "obwąchać" moje spodnie, nie muszę dodawać że spodnie nadają się do prania  :loveu: Ahh no i przecież wodę trzeba pić własnie wtedy kiedy podłoga jest świeżo umyta a kiedy ja lecę ze szmatą i wycieram pyska to odczeka chwilę, znowu się napije i tak przez 5 minut... stoję nad nim i czekam aż łaskawie skończy pić. Takie tam dodatkowe atrakcje dla posiadaczy śliniących pieseczków   ;)

 

A miałam jeszcze zapytać bo po zdjęciach wnioskuję że kruszynka to tak z dystansem trochę do Etny podchodzi, nie?  Etna nie jest zaborcza jeśli chodzi o zabawki? 

jeśli chodzi o nasze jedzenie to nie, venus nie sępi, więc też się nie ślini. chyba nigdy nie dostała niczego od nas gdy jemy. poza tym mamy furtkę zamykającą kuchnię i psy zwykle zostają po drugiej stronie. jeśli mówimy o piciu, to fakt, jak się napije to nachlapie dookoła michy i potem z niej kapie przez 2 metry jeszcze. wyciera ryj o spodnie, bluzki, uwielbia dawać syfiaste buziaki...

 

etna zawsze bawi się sama, ma swój świat i robi przy tym dużo hałasu. psy się do tego przyzwyczaiły i raczej jej nie przeszkadzają. myślę, że te relacje są na tyle ułożone, że tak już zostanie, choć w głębi duszy boję się trochę, że kruszyna zacznie się stawiać. no ale póki co nie ma spięć, venus szaleje z morrisem, etna z piłką a lucynka śpi na kanapie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...