Jump to content
Dogomania

Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja coś czuję że on 4 lipca nie tylko pobiegnie jako przedpies, ale i pokażecie jakiś fajny pokaz :cool3: Może dog dance ... :cool3: .

Bo wiesz, że potrzebujemy zapchać luki sobotnie i cały piątek jest jeszcze nieprzygotowany !!!

Ja umówię nas na rozmowę ... szykuj gadkę :lol: :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

Ewcia ja się załamie ... do galerii mogę wcisnąć nie całe 50 zdjęć :-o

Jak ja to zrobię skoro tu jedno lepsze od drugiego ? A jest dużo ponad 50 !!! :lol:

[SIZE=1]PS. Jutro piszę e-maila ... tylko że nie mam wszystkiego jeszcze dopracowanego, musisz mi pomóc :niewiem:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Nie znam się na cockerach, ale też bym tak uciachała Kropkowi uszy jak zrobiła to Ewelina. Myślę, że odrośnie mu lepszy włos ;) .[/quote]
Ale Ewelina nie uciachała Kropkowi uszu tylko wyrwała mu włosy, nie tylko podszerstek, ale i żywe włosy, które powinno się tylko wygolić maszynką albo wystrzyc degaźówkami. :eviltong:
Cocker to nie sznaucer, nie trzeba go rwać do łysa, żeby włos się poprawił. ;)

Na szczęście włoski szybko odrosną. :multi:



Kropek zdolniacha. :cool3: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck'][B]hopeczki niziutkie rowniez -sa jego zdjecia i slalom tez sa zdjecia[/B]

[B][SIZE=4][COLOR=red]Kasia[/COLOR] [/SIZE]z tego linka wyswietla sie stronka o mnie musi dzialac bo mi dziala:diabloti:[/B][/quote]

chodzi mi o to:

Moje prace można obejrzeć na:
[URL="http://www.fastdogs.prv.pl/www.ewelinabuck.digart.pl"] www.ewelinabuck.digart.pl.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...