Jump to content
Dogomania

Żółty boxer znaleziony w gminie Tykocin - ma juz nowy dom!


Kuna

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Znam ten ból :p non stop ograniczanie transferu itd..
Nie będę dublowała Giselle :loveu: w cafe.. jeśli się uda, na pewno jakiś dom się odezwie.. Niestety, boksiów tych bardziej w typie i tych mniej, jest ostatnio mnóstwo.
A na allegro, kolejne sceniacki :angryy: wiesz Giselle może byśmy wypisały kilka donosów do Urzędów Skarbowych?:mad:[/quote]
soema ,czasem to juz mam dosyc tych głupich ludzi
bogacących sie [czy zerujących ]na tych biednych sukach

ale cos wyskrobie daj link.....

Link to comment
Share on other sites

Patrz... [url=http://www.allegro.pl/item725775478_bokser_boksery_sliczne_szczeniaki.html]BOKSER, BOKSERY -ŚLICZNE SZCZENIAKI (725775478) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
gdzie to boksio...

[url=http://www.allegro.pl/item729038538_bokserki_szczenieta_bokser.html]BOKSERKI -SZCZENIĘTA- BOKSER (729038538) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

[url=http://www.allegro.pl/item724727179_bokser_boksery_szczeniaki.html]Bokser, Boksery - szczeniaki (724727179) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

już nawet do 8tygodnia ludzie nie czekają....

jeszcze jest kilka... wystarczy na allegro wpisac 'bokser'...:shake:

I jak Ty Nadirku masz konkurować z małymi słodkimi sceniackami...
Później z tamtych wyrosną takie 'podobne do boksera' i wylądują na ulicy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Wrzucam na wątek zbiorczy w Białymstoku::
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/bialystok-watek-zbiorczy-mamy-przepelnione-dt-57467/index319.html[/URL]


Napisz gdzie jest aktualnie ogłaszany.

I w sumie nie doczytałam albo przeoczyłam: kastrowałas go już czy nie? Byłas u weterynarza?[/quote]

Tak, Nadir został wykastrowany i zachipowany 31 sierpnia. Ogłoszony został na Białystok on-line, ale bez zdjęcia, są ogłoszenia w Kurierze Porannym, DGM, SOS bokserom, chyba BwP (?), dziewczyny pisały o lokalnych swoich gazetach, Cafe Animal (?), no i ogłoszenia porozwieszane w okolicy.

a teraz off-top... Dzisiaj zawiozłam do szpitala mojego TZ-a, bo się pogorszyło z nogą..Wróciliśmy do domu... a suka, która była w klatce (też znajdka), klatkę rozwaliła, zjadła pół łóżka nie mówiąc o pościeli:angryy: nie będę Wam mówić co słyszę na temat psów zwożonycg\h do domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Czy psiak ma allegro ??
Mogę ewentualnie zrobić jak napiszecie tekst :)[/quote]

Tak, o allegro zapomniałam... ma, aczkolwiek nie jakieś chwytające za serce...

Włąśnie miałam pierwszy telefon w jego sprawie. Narazie wywiadowczy, Pani ma się odezwać we wtorek, bo musi wyjechać. Brzmi fajnie, tfu, tfu, zeby nie zapeszyć... Miała dwa boksery, ostatni umarł w wieku 13 lat. Mieszka w Białymstoku, ogrodzony dom, a psy śpią z Nią w łóżku:razz:. Żadne rzeczy, z tych, o których powiedziałam, Jej nie przerażają, wręcz je zna, "bo przecież to bokser":lol:. Oczywiście zgodziła się na wizytę przedadopcyjną. Jedyny problem jaki moze się pojawić, choć nie musi, to fakt, że Pani ma psa. Ale twierdzi, że zabawowy:lol:.
Trzymajcie kciuki, żeby zadzwoniła we wtorek!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam problem... natury technicznej. Nie wiem o co chodzi, ale niektóre strony na DGM nie otwieraja mi się, tylko wyskakują jakieś dziwne napisy... Tak mi się dzieje z założonym przeze mnie wątkiem o Fafiku, a teraz ze stroną 7 tego wątku. Nie wiem zatem, czy moja odpowiedź na pytanie [B]moni3a [/B]istnieje?
Mam nadzieję, że jak dojdziecie do strony 8, to będę mogła ją już otworzyć:placz: Czy ktoś mógłby mi dac znać na prive jak wygląda sytuacja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Tak, o allegro zapomniałam... ma, aczkolwiek nie jakieś chwytające za serce...

Włąśnie miałam pierwszy telefon w jego sprawie. Narazie wywiadowczy, Pani ma się odezwać we wtorek, bo musi wyjechać. Brzmi fajnie, tfu, tfu, zeby nie zapeszyć... Miała dwa boksery, ostatni umarł w wieku 13 lat. Mieszka w Białymstoku, ogrodzony dom, a psy śpią z Nią w łóżku:razz:. Żadne rzeczy, z tych, o których powiedziałam, Jej nie przerażają, wręcz je zna, "bo przecież to bokser":lol:. Oczywiście zgodziła się na wizytę przedadopcyjną. Jedyny problem jaki moze się pojawić, choć nie musi, to fakt, że Pani ma psa. Ale twierdzi, że zabawowy:lol:.
Trzymajcie kciuki, żeby zadzwoniła we wtorek!!![/quote]

Jaki ten psiak?
bo boksery nie tolerują owczarków
Mam nadzieje ze zadzwoni i bedzie wszystko ok.....
ale powiedziałas ze po kastracji?

Link to comment
Share on other sites

[B]Kuna[/B] kciuki trzymane a twojemu [B]TZ[/B]-owi duuuuużo zdrówka :cool3:

Co do ogłoszenia na alegratce , to dałam wyróżnione a kiedy dziś wróciłam z pracy, patrzę a wyróżnienie zniknęło :-o a jak wpisuję kod otrzymany sms-em to napis że kod nieprawidłowy :angryy: Napisałam reklamację ale pewnie zanim rozpatrzą to Nadir dom znajdzie :razz:.
link do ogłoszenia [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2139521_nadir_szuka_pilnie_kochajacego_domu.html]Nadir szuka pilnie kochającego domu ![/url]

Link to comment
Share on other sites

O!! udało się:lol:

...a więc: oczywiście powiedziałam, że jest wykastrowany i o wszystkich ewentualnych historiach, które mogłyby byc uznane za problematyczne.
Nie wiem co to za psiak, ale Pani mówiła na niego "mój Kindziuk":lol: i wspominała, że tez mieszka w domu.
Co do owczarków, to boksery mojej koleżanki bardzo ładnie bawia się z owczarkami:eviltong:, myślę, że to kwestia przeżyć. A Nadir ładnie bawi się z malamutami:multi:.

I ponawiam pytanie: czy on jest bardziej czy mniej w typie?? Przed momentem przypadkowo trafiłam na forum Bokser i o ile dobrze zrozumiałam, to Nadira podejrzewa się o koligacje z astem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Kuna mi on bardziej mastifa przypomina i to dość czystego :roll:
[url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Cane_Corso]Cane Corso – Wikipedia, wolna encyklopedia[/url][/quote]

matko moja:crazyeye: mastifa?? Cane corso? nigdy w życiu, tak się składa, że mam w domu. Nadir ani z wyglądu ani z charakteru CC nie przypomina. Nie wiem czy na zdjęciach tak wygląda... ale na żywo to najprawdziwszy bokser:eviltong: Dlaczego nikt nam nie wierzy:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']matko moja:crazyeye: mastifa?? Cane corso? nigdy w życiu, tak się składa, że mam w domu. Nadir ani z wyglądu ani z charakteru CC nie przypomina. Nie wiem czy na zdjęciach tak wygląda... ale na żywo to najprawdziwszy bokser:eviltong: Dlaczego nikt nam nie wierzy:placz:[/quote]

No wygląda :evil_lol: na tych zdjęciach nie do końca jak bokser, tylko jak coś większego :roll:
Ale Ci uwierzę :p ;)

Link to comment
Share on other sites

Hm... na zdjęciach z pierwszej strony w tle widać nogi 10 letniego dziecka, moze dlatego tak się wydaje. W kazdym razie Nadir jest wzrostu siberiana husky, wiem to na pewno, bo też mam:eviltong: Generalnie jest to bardzo mały bokser, gdybym brała pod uwagę tylko jego gabaryty, to uznałabym, że najwyżej roczny. Co do mordziagi, to też wydaje mi się boksiowa choć jak patrzę na zdjęcia, to rzeczywiście różnych ras można się tam doszukiwać:roll: Jakoś nie potrafię zrobic mu zdjęcia, które oddaje rzeczywistość:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']On wydaje się wyższy niż bokser i ma dłuższą kufę :) ale zdjęcia lubią przekłamywać.
od czego zależy decyzja pani...?[/quote]

No własnie chyba przekłamują:p, on jest naprawdę niewysoki, normalny, a wręcz niezbyt duży. Lady, a własciwie Genewa, mojej koleżanki jest chyba od niego wyzsza, a jej syn Atibox to juz na pewno...

Decyzja właściwie od niczego nie zależy. Pani dzisiaj musiała wyjechać i wróci we wtorek, wtedy zadzwoni... Rozmowę zaczęła od pytania czy go mam i czy wg mnie jest szansa, że jeszcze znajdzie się własciciel... Z naszej rozmowy wynikało, że jest zainteresowana i zdecydowana, ale wiecie jak to jest... dzwonią, a potem... no nic, trzeba poczekać, to tylko 3 dni:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Kuna, to ile on ma w kłębie?
Proszę zrób mu fotki.. nawet komórką i mi prześlij.. o mi się wydawał wielki :oops:[/quote]

OK. zrobię jutro, bo dziś juz trochę późno;) Postaram się też go zmierzyć, ale duży to on naprawdę nie jest. Jak bylismy w Bieszczadach, to w Sanoku spotkaliśmy się z 5-letnim bokserem, Nadir to była połowa z niego pod względem masy i wzrostem tez niższy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']OK. zrobię jutro, bo dziś juz trochę późno;) Postaram się też go zmierzyć, ale duży to on naprawdę nie jest. Jak bylismy w Bieszczadach, to w Sanoku spotkaliśmy się z 5-letnim bokserem, Nadir to była połowa z niego pod względem masy i wzrostem tez niższy...[/quote]

Nadir to miniaturka,
jest chyba nizszy niz biszkopciki
tak mi sie wydaje...bardziej jak pręgusy ma sylwetke
ale nie moge sie na niego napatrzec ...jest sliczny:loveu:
Załuje zenie mam jego gdzie umiescic...bo moja to terrorystka
ale bym jego zjadla:evil_lol:słodziak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...