Jump to content
Dogomania

Szczepionka - objawy po


sylwus335

Recommended Posts

Cześć, mam małe pytanko. Mam suczkę która urodziła się 22.05.09 pierwsza szczepionke miala 6.07.09 ''Novibac Puppy'' dzisiaj byłam z nią u weterynarza i dostała ,,Vanguard plus 5'' i odrobaczenie. Po powrocie do domu suczka cały czas spi, nie chce jesc, trzęsie się i gdy ją dotykam w okolicy brzuszka piszczy z bólu. Co to może byc? Czy to normalne objawy po szczepionce czy coś powazniejszego ? :-(

Link to comment
Share on other sites

ciężko stwierdzić co małej jest:shake: pieski czasem źle się czują po szczepieniu; są osowiałe, nie mają apetytu. jeśli objawy utrzymują się dłużej niż1-2 dni lepiej iść do weterynarza. dziwię się tylko dlaczego weterynarz jednocześnie zaszczepił i odrobaczył psa?:crazyeye: wpierw powinno być odrobaczenie potem szczepionka...dla takiego małego organizmu to trochę dużo :shake: zrób psiakowi ciepły termoforek jeśli boli go brzuszek ale koniecznie zawiń ręcznikiem termofor żeby nie poparzyć psiaka i sprawdzaj jego temperaturę- czy nie jest za ciepły.
czy piesek ma twardy brzuch??

Link to comment
Share on other sites

Teraz piesek juz czuje się znakomicie :)Wygłupia się, i co oczywiste: rozrabia. A jeśli chodzi o brzusek to własnie byłam z nia ostatnio w sklepie zoologicznym i pani, która strzyże pieski itp. właśnie powiedziała, że ma taki twardawy brzuszek. Co to oznacza? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...