Jump to content
Dogomania

Jaki preparat najlepszy do mycia zębów?


rusalka331

Recommended Posts

Niedawno dostałam pieska - owczarka niemieckiego i zastanawiam się nad kupnem jakiegoś preparatu do czyszczenia zębów... A to dlatego, że próbowałam tradycyjnej metody ze szczotką i pastą, która niestety w przypadku mojego psa się nie sprawdziła - sunia strasznie się wierciła i uciekała mi non-stop, także musiałam za nią biegać po całym podwórku :/ Słyszałam, że jest mnóstwo specjalnych preparatów do higieny uzębienia zwierząt, ale jeszcze żadnego nie wypróbowałam. Znajomy weterynarz polecił mi spray firmy Platinum Polska (Oral Clean+Care). Jego nałożenie jest bardzo łatwe, a w sumie na tym mi głównie zależy, no i oczywiście musi być całkowicie bezpieczny dla mojej suczki. Może wy znacie jeszcze jakieś tego typu produkty?

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.psiraj.pl/index.php/sklep-zoologiczny-w-krakowie?page=shop.product_details&category_id=31&flypage=garden_flypage.tpl&product_id=1774]VIRBAC VET AQUADENT[/url]

tutaj masz linka można popytać w zoologicznych widzę ze jesteście z Bedzina wiec w realu w Czeladzi masz dobrze wyposażony jeśli nie to Auchan sosnowiec jak nie będzie to internet:0 pozdrawiamy
Kasia & Jamal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Płyn może dobry, tylko dolewanie do wody, to chyba coś nie tak.Przecierać watą zęby z płynem to lepszy sposób.
Ludzie mają płukanki do zębow i nie połykają płynu.[/quote]Vet AQuadent firmy Virbac.jest smacznym i odświeżającym płynem używanym w zapobieganiu tworzenia się płytki nazębnej,kamienia i nieprzyjemnego zapachu u psów i kotów.Preparat dodaje się do codziennej porcji wody do picia:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='pluton']Ja używam sprayu Trixie, a poza tym przysmak z chlorofilem Beaphar Dog-a-Dent Bits Hund. Dobre i na brzydki zapach i na kamień.[/quote]
Wlasnie to kupilismy mam nadzieje, ze dziala...a szczegolnie na osad...a tak to do tej pry to stosujemy Denta Stick, jakies patyki do gryzienia Trixie i myjemy zeby 1 w tygodniu szczotka i pasta Petosan ;)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...