Jump to content
Dogomania

Mlodziutki dog / CC - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)


GoskaGoska

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xmartix']
a tak w ogóle nie macie wrażenia że ten szczeniak jest taki smutny? :placz:[/quote]
jakby Cię nogi bolały, tak jak jego to też byś była smutna

I nie ma co ryczeć, tylko szukać odpowiednich ludzi, co by się nim zajęli, bo masakra będzie!!

Link to comment
Share on other sites

szukajmy tak wiem
pewnie się będą zgłaszać bo to cc prawie..
tylko niech wśród nich znajdzie się ten odpowiedni domek

ja myślę że ta diagnoza by nam dużo dała, bo by się wiedziało na czym się stoi

czy wet w schronie może wstępnie zbadać psa i stwierdzić początek dysplazji, czy trzeba na kliniki na rtg jechać? nie znam się..

Link to comment
Share on other sites

mamanabank
nie chodzi o weta w schronie, bo do niego mozna pójść ale chodzi o pojechanie na Kliniki z psem (trzeba do tego auta dużego akurat na dużego doga)
i poza tym
wiesz co znaczy wolontariat? tzn ze ludzie maja swoją pracę zawodową gdzieindziej i nie w schronie
dlatego też my wolontariusze staramy się wieźć psy na diagnozy w możliwie najszybszym czasie
ale nie od razu, na drugi dzień od pojawienia się potrzeby
psy są schroniska - jeszcze trzeba się kulturalnie zapytać czy można jechać - odp jest że tak i jeszcze sprawa - to nie pierwsza lepsza wolontariuszka może zabrać psa na badanie, tylko te które zdobyły po długim czasie zaufanie w schronie - to zupełnie logiczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']no to siedźmy przed kompem i płaczmy nad nim[/quote]
no no no- takie teksty też nic nie wnoszą w pomoc psu!

do weta skoczyć i zrobić diagnozę to nie tak prosto!! gdzie auto, kierowca, który poświęci cały dzień, a pies zażyga środek, gdzie finanse, a wcześniej umówiona wizyta, gdzie czas na prześwietlenia, a nie wspomnę o powrotnej drodze i wpakowaniu psa na ten sam boks!:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

nie musisz byc miła- ale krytykowac jest jak wspomniałam najłatwiej, a jak się krytykuje to przydalby się jakies rozwiązanie padać.
Dziewczyn jest garstka , które jeżdzą do schroniska- a autem to chyba jest tylko 1 która tez mieszka poza Wrocławiem - procz zgodny schrosnika, potrzebyny jest transport , czas oraz finanse ( o które pewnie byloby najłatwiej). A jak sobie zdajesz sprawę to nie jest jedyny pies , który potrzebuje pomocy. Umiesz- to poszukaj mu DT gdzie ktos otoczy go opieką, jesli pies nawet jutro mialby diagnozę- to nie da się nic zrobić jesli ktos go nie zabierze na DT i takie są realia.
A DT praktycznie brak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']no no no- takie teksty też nic nie wnoszą w pomoc psu![/QUOTE]

a miałam nadzieję, że ktoś się obudzi

[/QUOTE]do weta skoczyć i zrobić diagnozę to nie tak prosto!! gdzie auto, kierowca, który poświęci cały dzień, a pies zażyga środek, gdzie finanse, a wcześniej umówiona wizyta, gdzie czas na prześwietlenia, a nie wspomnę o powrotnej drodze i wpakowaniu psa na ten sam boks!:crazyeye:[/QUOTE]

przepraszam szczerze, że nie jestem miła, ale czy ktoś wykonał chociaż jeden krok w tym kierunku?

Link to comment
Share on other sites

jak juz pisalam - znajdz mu DT a diagnozę się zrobi- bo badania to jedno- a cóz z tego ze będziemy wiedziec co mu jest jesli nikt go na DT nie weznie.
Nie po to pies ma wątek- zeby osoby, które piszą o nim informacje - miały same coś robić- tylko po to by znaleść kogos do tej pomocy własnie. Kazdy robi tyle ile może.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, na pierwszej stronce Halbinia pisala, ze wrzucila go na molosy, zarowno w kanaryjskiech jak i CC.
Jakbym mogla ofiarowac DT to zrobilabym to dawno jak i pozostale osoby odwiedzajace ten watek. Moge ofiarowac pomoc w allegro i oglaszaniu, co tez uczynilam.
Nie ma co tracic energii i wyliczac, czy zwracac uwage, ze placzemy przed kompem.
Kazda z nas jest z dala od psa, wiec nie oskarzajmy sie tylko dzialajmy na tyle ile mamy mozliwosci.

Link to comment
Share on other sites

hahaha jak ja lubię jak najwięcej mają do powiedzenia osoby, które sam nic nie zrobią- a innym mają dużo do napisania- czemu się nie wezniesz za szukanie DT dla niego- zamiastu tu pisac , bo pisac. [B]Jakos to omijasz- jak się ciebie pytam jakie masz pomysł i w jakim sposób byś mogła pomoc???[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']tylko, ze teraz na tych molasach i cc trzeba by było napisać- ze on potrzebuje pomoc i leczenia - czyli DT koniecznie- wczesniej nie było o tym mowy, więc przydałoby się to dopisać.[/quote]

Wiem Gosiu, ale tam rejestrowana jest wlasnie \Halbinia, do ktorej wyslalam pW z prosba o pomoc. Ona porusza sie po tym temacie i moze łatwiej zoorganizowac pomoc wsrod wielbicieli rasy. Szczegolnie jakby na watku ruszyla sprawe.
Zaczekamy do jutra, jesli sie nie odezwie uderze do zrodla, rejestrujac sie na **********

Link to comment
Share on other sites

zostałam przywołana na wątek;)
wiem o tym psiaku od gośki już, tylko zarówno ona jak i ja mamy teraz urwanie głowy:shake:
jaka jest aktualna sytuacja pieska? o jakiej diagnozie piszecie? przepraszam ale nie mam czasu przegladac kilkunastu stron wątku a na dwoch ostatnich tylko pretensje:eviltong:
hmm potrzebne jest DT na gwałt to jest pewne, furciaczek miała jedną panią chętną na wzięcie molosa na DT ale popierwsze musimy się upewnic czy nadal aktualne a po drugie jaki ten psina ma stosunek do innych psów wiadomo? niestety zdecydowana większość ludzi którzy mają chęci brania na tymczasy jest zapsiona totalnie więc agresor będzie sporym problemem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...