Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

[quote name='PARSONRK']Agasia, Gazuś, jak byście mogły mnie znaleźć koło ringu głównego, to byłabym wdzięczna, bo bedę sama z 5 psów :cool3: i nie wiem czy was na czas znajdę ze sznaucerką (jej właścicielka nie jedzie, bo jej się pies rozchorował).
Jakby co mój nr: 503 173 730[/quote]

Parsonk, oczywiście, znajdziemy :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z pod centralnego okolo 20 minut zalezy jak bedziesz jechać
Wszystko zaczyna się o 10 tzn sędziowanie....przyjmowanie psow zaczyna sie o 7.30..... Asiaczkowe ciasto....zapewne dobre ale cóż też jestem w niedzielę i tez sie nie zalapię...
Pozdrawiam i wszystkim powodzenia do zobaczenia w czasie i przestrzeni :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Oj, babeczki, tak zachwalacie ciasto, a jak się nie uda? To co wtedy?
Wstyd i żenada w jednym słowie!

No nic to. Postaram się, aby jednak wsio wyszło i dobre mikstury tak włożę (nie, nie konfitury, a mikstury!).

No i oficjalnie potwierdzam, że jestem w sobotę. W niedzielę - tylko towarzysko, porobić trochę zdjęć zaprzyjaźnionym CZI, pooddychać atmosfera wystawy, spocić się itp.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

uprzedzam wszystkich, że ul.Racławicka przy której leży stadion jest remontowana (czynny jest tylko jeden pas ruchu) i tworzą się tam masakryczne korki! aż boję się pomyślać jak tam będzie jutro...
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

My juz przygotowaliśmy duży parasol do zabrania, do tego bierzemy lodówke przenośną (w czyms picie trzeba trzymać prawda?) i kilka mokrych ręczników dla psia na łepetynke ;-))

No i oczywiście w drodze na wystawe zakupimy jakiś baniacze kz wodą dla pieska..

Tylko ja już sama nie wiem o której przyjechac, teoretycznie dogi wchodzą 10,11,12 ale jak w godzine zmieścić ocena 18 psów? Jeszcze do tego podobno Pan Leśniewski długo ocenia..Ehh już mnbie nerwy zaczynają brać jak zwykle :evil_lol:

Asiaczku a mi nie dane chyba będzie spróbwać Twoich wypieków, nie dość że zawsze jestem zakręcona i nie pamiętam z kim i gdzie się umówiłam...a do tego ja za ciastami az wstyd się przyznać nie przepadam..:oops:

Link to comment
Share on other sites

A ja proponuje wziac paliki do wbicia w ziemie (np drewniane) a na nich przymocowac np przescieradlo ktore mozna polewac woda i konewke do podlewania zeby z butelka nie latac. Mysle ze to dobry patent choc nie moj. widzialam kiedys jak babka na jakiejs wystawie byla tak ze swoimi bulmastifami. to bylo chyba w rzeszowie. miala konewke i polewala nia miejsce na ziemi i te plachty pod ktorymi byly jej psy. i moczyla psy tez. ludzie wezcie wszystko co tylko mozna. lepiej za duzo niz za malo.... lepiej przedobrzyc niz stracic psa:placz: a utro zapowiadaja ponad 30 st. upalu:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

[quote name='Juta']A ja proponuje wziac paliki do wbicia w ziemie (np drewniane) a na nich przymocowac np przescieradlo ktore mozna polewac woda i konewke do podlewania zeby z butelka nie latac. Mysle ze to dobry patent choc nie moj. widzialam kiedys jak babka na jakiejs wystawie byla tak ze swoimi bulmastifami. to bylo chyba w rzeszowie. miala konewke i polewala nia miejsce na ziemi i te plachty pod ktorymi byly jej psy. i moczyla psy tez. ludzie wezcie wszystko co tylko mozna. lepiej za duzo niz za malo.... lepiej przedobrzyc niz stracic psa:placz: a utro zapowiadaja ponad 30 st. upalu:crazyeye:[/quote]

Juta, moglabys bardziej wyjasni ten sposob polewania psa? Bo ja nie bardzo zrozumialam co i jak ;)


Jo-jo podlacze swoj baniak 5 litrowy do Twojej lodowencji :lol: tylko cholera wie jak Ty teraz wygladasz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...