Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][URL="http://video.google.pl/videoplay?docid=2517367992503330616"]http://video.google.pl/videoplay?doc...67992503330616[/URL] to jest moje sobotnie agilitowanie, tylko coś mi ten filmik nie chodzi może Wam? :roll:
Ten pierwszy filmik od góry :smile:[/QUOTE]
Super!!!!!!!! :-o :multi:

[QUOTE][B]Aniu[/B] czy Twoje hopki są w ABC? Jeśli są, to czy można z nich skorzystać?[/QUOTE]
Ja nie Ania, ale z tego co wiem to Ania swoje hopki ma w domu. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']Ja też postarm się byc w środe:))) Rozumiem że zajęcia są napewno bez żadnych wykrętów?:> Bo już dwa razy się przejechałam...:)[/quote]

Mam nadzieję, że nic nieprzewidzianego nie wypadnie :) Ale chętni na zajęcia są, miejsce jest, ktoś a'la prowadzący także, więc zapraszam :)

Czy to Ty startowałaś we Wrocku ze sznaucerkiem?

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']My juz po trenignu... Magda, sposob z tackami niestety ma skutki uboczne bo dzisiaj przez polowe treningu wolalam mojego psa.. :/ wciaz chodzila tam gdize dostawala smakolyki na tackach i szukala smakolykow :/[/quote]
Na to sa sposoby - lepsze przywolanie, karmienie tylko z reki, pies na smyczy, itp ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']A reszta nie chce podzielić się wrażeniami z treningu? :cool3: Nas nie było to może chociaż powiecie jak było, co?:eviltong:[/quote]

Było superowo, sznaucerka Oliwii oraz Dino pokonywali wymyślane przeze mnie pracowicie kombinacje bezbłędnie :multi: Może były za łatwe? :razz:
Sznaucerka jest szybciutka no i widać, że szkolona :) Obawiam się, że dziewczyny są najbardziej zaawansowane z nas wszystkich (we Wrocławiu siały postrach w jedynkach!! :cool3:)
Neli sprawdzała, czy ktoś nie pogubił smakołyków i miewała swoje pomysły na torek, ale jak już skakała, to też ładnie :)
A Una biegała jak dzika, ledwie jej smycz odpięłam, już pokonała cały torek beze mnie :evil_lol: Normalka :lol:

A torek - ustawiłam pierwsze siedem przeszkód z jumpingu z wrocławskich zawodów. Tyle tylko, że dawałam tysiąc sposób na jego pokonanie :razz:

No, tyle :)
Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'] Sznaucerka jest szybciutka no i widać, że szkolona :smile: Obawiam się, że dziewczyny są najbardziej zaawansowane z nas wszystkich [/quote]
No to będzie miał kto prowadzić zajęcia. :-)

[quote name='Marysia_i_gończy'](we Wrocławiu siały postrach w jedynkach!! :cool3:)[/quote]
Ktoś się w wynikach pomylił, bo coś nie widzę? :eviltong: :lol:

[quote name='Marysia_i_gończy'] Neli sprawdzała, czy ktoś nie pogubił smakołyków [/quote]
Neli, to piesek Dinusi? No to już pisała, że ma problem. :sad:

[quote name='Marysia_i_gonczy'][B]Tośko[/B] jaki stelaż zawiozłaś do ABC? :razz: [/quote]
Od koła. :-)

Link to comment
Share on other sites

Ania, tak Nela to moja psina... chyba jeszcze bardziej zaczne z nia cwiczyc przywolywanie... no i nieiwem cyz nie zrobic tak ze np jak bedize chciala szukac to jej tam moze poloze szynke z czyms bardzo niedobrym w srodku i tak kilka razy... mzoe wtedy przestanie szukac, albo poczekac az zrozumie ze juz tam nic nie znajdzie... na pierwszych zajeciach super biegala, ale jak odkryla ze za tunelem sa samkolyki to na starcie juz nie biegla za mna na przeszkody tylko do tunelu i tak sie zaczely problemy...
A Oliwia z Daisy sa swietne, jzu dwa lata cwicza :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...