Jump to content
Dogomania

M. ręczna Haupter 2,5cm - Jak używać?


Irene

Recommended Posts

Jak zwykle rzeczowe rady:evil_lol:

Irena do cockera maszynki malo sie o uzywa,robi sie nia tylko uszy do 1/3 dlugosci i piers:p
Ewentualnie tyleczek jak komus wygodniej...
Do cockera potrzebny Ci bedzie przede wszystkim trymer lub furminator,nozyczki proste i degazowki,szczotka,grzebienie..
Zapraszam na spaniele.pl aby sie zapoznac ze szczogolowa pielegnacja tej rasy:p

Link to comment
Share on other sites

:megagrin::megagrin::megagrin: no to sie posmialam Ci powiem:evil_lol:
Strach pomyslec jak wychodza cockery "zrobione" przez Ciebie:roll::cool1:
Poczytaj najpierw wzorzec,pozniej dowiedz sie jak sie robi te psy a pozniej dopiero udzielaj rad...
Masakra,czlowieku ja nie wiem kto Ci i czy wogole dal dyplom groomera skoro nie wiesz jak sie robi cockera:roll::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Cockermaniaczka nie denerwuj się,czytam twoje wypowiedzi i wyciągam wnioski.To jest tak "uderz w stół i nożyce".Onośnie wzorców to podstawowe to na pamięć znam.Nie widziałaś dobrze owłosionego i sfilcowanego spaniela.Wiedz,że ja szczotek nie używam.
A może chcesz zamówić odwilcak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Irene']Czy ktoś może wie, jak używać tej maszynki 2,5cm ręcznej Hauptnera? Mam psa Cocker Spaniela i nie wiem, jak go ostrzyc tą maszynką.

Będę wdzięczna za wszelkie porady i wyjaśnienia.

Pozdrawiam[/quote]
Taką maszynką,mając jednego psa, można się pobawić w "zrobienie" szyi i uszu (ok.1/3 od zewnątrz i od wewnątrz ucha) - bo tylko tyle strzyże się u cockerów maszynką.
Wymaga trochę wprawy,ale jeśli pies niewystawowy,to możesz spróbować.
Po szczegółowe instrukcje zapraszam na spaniele.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

spaniele.pl nie działają :( a mam problem i prosiłabym żebyście mi pomogli. Kupiłam ręczną maszynkę z bernina (niemiecka firma) i nie wiem jak się nią posługiwać słabo tnie (prawie wogóle robi ból psu) zaczęłam majstrować przy pokrętłach ale chyba zrobiłam jeszcze gorzej. Czy ktoś mógłby mnie poinstruować jak się nią posługiwać tak żeby działała tak jak chciałabym??:placz:

Link to comment
Share on other sites

ja taka maszynka ladnych pare lat strzyglam swojego pierwszego psa, ba nawet go przygotowywalam nia na wystawy !

tylko trzeba sobie "reke wyrobic" bo na poczatku chodzi dosc ciezko

teraz mi sluzy w awaryjnych sytuacjach jak mi ostrze padnie lub jak jakis pies boi sie buczenia maszynki elektrycznej


[B]GREY ! twoja fota jest zbyt duza - pomniejszylam ja:[/B]

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4825/34c32047f562d6cb38d985b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Grey']Dielaune, niestety taką maszynką nie strzyże się psów.[/QUOTE]

Witajcie,

Greay zgadzam się z Twoją wypowiedzią, ta maszynka jest do włosów ludzkich.

Posiadam obie maszynki Hauptnera mała 2,5cm i dużą 5cm.
Muszę przyznać, że osobiście lepiej pracuje mi się maszynką większą ta mniejsza jakoś mi nie lezy w dłoni...

To pewnie jednak rzecz przyzwyczajenia.

Pozdrawiam
Łukasz
[url=http://www.pphulinda.com]Najlepsze Akcesoria samochodowe, etykiety oraz ostrzenie głowic w sieci[/url] - Profesjonalne ostrzenie ostrzy i nożyczek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Profesjonalne_ostrzenie']

Posiadam obie maszynki Hauptnera mała 2,5cm i dużą 5cm.[/QUOTE]

Widzę, że zajmujesz się ostrzeniem, więc może mi odpowiesz na pytanie;) mam obie maszynki, ale noże są już stępione nieco... da się je naostrzyć czy tylko pozostaje kupno nowej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Widzę, że zajmujesz się ostrzeniem, więc może mi odpowiesz na pytanie;) mam obie maszynki, ale noże są już stępione nieco... da się je naostrzyć czy tylko pozostaje kupno nowej?[/QUOTE]

Witaj,

[B]Tak[/B], maszynki ręczne również ostrzymy.

Pamiętam jak kupiłem swoją mniejszą (jako drugą) w jednym ze sklepów w stolicy Wielkopolski i od nowości była tępa... Teraz patrząc z perspektywy czasu mam poważne obawy czy nawet nie była już używana (oczywiście kupiona jako nowa za nie małe pieniążki). To już jednak inny temat..

Pozdrawiam
Profesjonalne ostrzenie
[url=http://www.pphulinda.com]Najlepsze Akcesoria samochodowe, etykiety oraz ostrzenie głowic w sieci[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...