Jump to content
Dogomania

Sunia ratlerek w zaawansowanej ciąży, nieufna, prosze o pomoc ok. Pruszkow


Ania_Mor

Recommended Posts

Przepraszam, ze pisze ale nie wiem co mam zrobić i jak pomóc więc pomyślałam o Dogo, które zawsze było niezawodne.
Ale po koleji.
Jadąc do pracy wstąpiłam do sklepu Warus w Kaniach (przy drodze z Pruszkowa do Grodziska) i na parkingu zobaczyłam małą rudą ratlerkę (bardzo w typie rasy, ogonek kopiowany), w moim zdaniem, zaawansowanej ciąży. Psinka dochodziła do każdego samochodu ale podejść do ludzi nie chciała. Porozmawiałam z panią sklepową i okazało sie, ze psinka pojawiła sie na parkingu około tygodnia temu i ze prawdopodobnie została wyrzucona z samochodu. Panie sprzedawczynie zostawiąją jej jedzenie i wodę a psinka śpi pod wiatą na wózki sklepowe. Niestety jest bardzo nieufna i nie da sie złapać. Co ciekawe - raz przyjechało do sklepu małżeństwo i suńka oszalała ze szczęścia na ich widok i ale państwo wyparli sie ze to nie ich pies, chociaż wszystko na to wskazywało. Kupiłam suńce parówki, które nieufnie wzięła i gdzieś zaniosła a potem szybko przybiegła sprawdzić kolejny samochód.
Nie mam pojęcia jak łapać nieufne psy i co ewentualnie z nią potem zrobić? Do schroniska? Wiem, że w okolicy jest tylko schronisko w Milanówku ale skoro suńka nie da sie złapać to jak mam ją tam zawieźć? Przecież ze schroniska w Milanówku nikt nie przyjedzie do Kań aby psinke złapać. Taka malizna sama sobie nie da rady.
Nie wiem co mam robić a coś mi sie wydaje ze niedługo suńka bedzie rodzic bo jest gruba i ma duże cycuchy, ale moze sie mylę, oby...
Pomózcie, prosze...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedna mała. :(

Może poszukaj dogomaniaczek z tamtej okolicy?
Wiem, że w Pruszkowa jest kasiaprodex, z Żyrardowa Hanah, a z Błonia Ziutka.
Może one pomogą w łapaniu.

Zmień też tytuł na:
[B]Sunia ratlerek w zaawansowanej ciąży, nieufna, prosze o pomoc w łapaniu. ok. Pruszkowa
[/B]
To na pewno przyciągnie dogomaniaczki z tamtej okolicy.Kłopot tylko, co zrobić z sunią po złapaniu...
Najpierw na pewno trzeba ją wysterylizować, skoro ciąża jest zaawansowana.Sunia jest mała, może uda się znaleźć jakieś dt...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja jestem z Żyrardowa. Tylko pojecia nie mam, co z nia zrobic po zlapaniu. Ja jej nie wezme, nie dam rady. Fiona by ja zmiazdzyla (ma deliktanosc slonia w pedzie)

Jakby byla potrzebna pomoc, to moge pomoc lapac (ale nie mam w tym doswiadczenia).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Mor']po lewej stronie
w miejscowości Kanie tuż za Otrębusami
to taki duży sklep samoobsługowy WARUS
tuż przed sklepem jest stacja tankowania gazu[/QUOTE]


Kurka, nie wiem. Czy ten sklep to dwana "Biedronka"?

Kope lat nie jezdzilam samochodem w tamte okolice. A jak jezdzilismy to omijalismy Grodzisk i wysakiwalismy dopiero w Pruszkowie

Link to comment
Share on other sites

Będę dzisiaj tamtędy przejeżdżać to postaram się zrobić suni zdjęcia.

Schronisko w Milanówku jej nie przyjmie gdyż przyjmuje tylko i wyłącznie psy z terenu Podkowy Leśnej...

Podeślijcie wątek do [B]malagos [/B]Ona kocha ratlerki i może będzie mogła zabrać małą :roll: ehh tak sobie głośno myślę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Będę dzisiaj tamtędy przejeżdżać to postaram się zrobić suni zdjęcia.

Schronisko w Milanówku jej nie przyjmie gdyż przyjmuje tylko i wyłącznie psy z terenu Podkowy Leśnej...

Podeślijcie wątek do [B]malagos [/B]Ona kocha ratlerki i może będzie mogła zabrać małą :roll: ehh tak sobie głośno myślę...[/quote]

to ja wiem ale zawsze można nagiąć rzeczywistość i powiedzieć, że znalazło się ją własnie w Podkowie Leśnej :diabloti:

wątek do malagos wysłany, oby coś wymyśliła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Mor']to ja wiem ale zawsze można nagiąć rzeczywistość i powiedzieć, że znalazło się ją własnie w Podkowie Leśnej :diabloti:[/quote]
Pewnie, że tak można zrobić...tylko mnie już tam znają :diabloti:

[quote name='Ania_Mor']wątek do malagos wysłany, oby coś wymyśliła...[/quote]
Czekamy na ciotkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

malagos zaraz tu zajrzy, na razie utknęła na watku "smalcowym'

mnie w schronisku nie znają, mam samochód i mieszkam w Kaniach - to już połowa sukcesu

tylko niech ktoś doświadczony mi pomoże ją złapać bo zupełnie nie wiem jak to się robi, a boję się, ze sunia ze strachu moze być agresywna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...