Jump to content
Dogomania

Jestem załamana....On wcina ludzkie odchody!!!!!!


AnkaBP1

Recommended Posts

Witam wszystkich !!

Leon jest 15 miesięcznym goldenem.Wybrałam się z nim do lasu, nie ma już śniegu, ale i ludzie zdążyli........Myślałam, że przejdzie mu ten niecny proceder.W ciągu 2 godzin pożarł 4 gów...... ludzkie.Wcina hillsa,dawałam mu różne rzeczy kefir ,rumen tabs i nic.Czy wasze psy robią to samo?W jaki sposób sobie z tym radzicie? :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak moja suka ma napady żarcia ludziego goowna, to zakupuje ladna wolowinke, kroję ja na kawaleczki i surową zostawiam na 2-3 na stole w kuchni, az "dojrzeje" i daję psu
Pies musi zjeśc co jakiś czas cos "nieświeżego" glownie mięso
Troche pomaga

Link to comment
Share on other sites

Cóż moja zje wszystkie gówienka procz psich.
Jak idziemy do lasy ( a u nas jeźdzą tam konno) to prawie ja gonie a i tak coś zje :evil: O ludzkich nie wspomnę- raz tylko zjadła bo raz tylko spotkała- tragednia.
A nie wspomnę o oborniku na polu ;) to ma dopiero radoche ;)

Link to comment
Share on other sites

Bilbadło przestało się zażerać tymi frykasami, jak mu zrobiłam kuracje żwaczami. Kupuję suszone, jak wiosna przychodzi, to na spacer zabieram jednego żwacza (broń Boże dawać w domu, bo mozna paść ze smrodu), Bilbo konsumuje i jakoś odpukać, gówno ludzkie to już nie atrakcja

Link to comment
Share on other sites

W sklepach zoologicznych. Są dwie wersje żwaczy: w tabletkach (to chyba u weta) i własnie w formie zasuszonej. W sklepach dla zwierząt na pewno będą. Ja Bilbowi taką kurację robię zawsze na wiosnę (rowerzyści, biegacze, wędkarze mają wtedy swój gówniany sezon) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Kaganiec nie jest żadnym rozwiązaniem, bo jak pies będzie miał ochotę w tym mordę zanurzyć, to to zrobi. [b]Kaganiec też póżniej śmierdzi, niestety[/b][/quote]
i dodam, ze jeszcze trzeba go później z tego myć :roll:
Pies to się chociaz napije i mordę przeplucze :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pika - w zimie to nawet lepiej, mozna zaaportowac dobrze zachowany, zamarzniety okaz 0X

My juz zainaugurowalismy sezon, moj dzielny piecho zezarl pierwsza kupe, ktora pojawila sie w lesie. Ot, sprzata chlopak swiat :evilbat:
Stracilam juz niestety wiare, ze to sie kiedys zmieni, mam po prostu psa - gownojada i juz 8)

Oczywiscie poza aspektem estetycznym jest tez problem innej natury: przez takie smakolyki pies moze sie nabawic roznych swinstw, np. lamblii :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner']Pika - w zimie to nawet lepiej, mozna zaaportowac dobrze zachowany, zamarzniety okaz 0X [/quote]
:roflt:
Moja deserku w postaci lodów nie lubi :lol:
Woli takie rzadsze -biegunkowe [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wc.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Leon nie wiedzieć czemu też lubi biegunkowe. Na drugim planie rzeczy obrzydliwych zjadanych przez Leona z wielką chęcią są wymiociny.Jeżeli chodzi o kaganiec jako "ochrona" przed gówienkami-odradzam straciliśmy już dwa: jeden metalowy, drugi skórzany.

Link to comment
Share on other sites

Moje oba goldeny maja za soba po jednokrotnej probie smakowania ludzkiej kupy.
U psa pomogl na troche rumen tabs . Zas suce nawet juz nie proponowalam tego specyfiku tylko kupilam flaki wolowe krojone, takie do gotowania w rosole. U nas paczka mrozonych 1 kg kosztuje okolo 7 - 8 zl i takie paseczki dorzucam jej do jedzenia.

To sa zoladki wolowe- czyli wlasnie ponoc owe slynne zwacze, ktorych w mniejszych miastach nie sposob kupic. W sumie wszystkim psom dorzucam te flaki do jedzenia, smakuja im baaaaardzo a problem z kupami sie skonczyl.
Moze to pomoze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner']
Stracilam juz niestety wiare, ze to sie kiedys zmieni, mam po prostu psa - gownojada i juz 8)
[/quote]
ten typ tak ma :wink: niestety :evil: ja tez daję żwacze ( zwane śmierdziuchami) i jakoś pociąg do kupki maleje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Od poniedziałku Leon wcina żwacze (potworne śmierdziuchy) i indycze wędzone łapki (śmierdzą równie obrzydliwie).Byliśmy w czwartek na spacerze, w miejscach gdzie Leon sobie jadł swoje przysmaki.Nie wiem czy kuracja działa czy nikomu ostatnio się nie chciało..........Leon nic nie wyczuł i nie zjadł.
Spacer był prawdziwą przyjemnością.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam Zjadanie ludzkich g..en jest objawem niedoborów w organiźmie. Kaganiec może najwyżej zliwkwidować "objaw" a i tak mało skutecznie. Dłuższy czas miałem podobny problem, aż zaprzyjaźniony weterynarz doradził - idź tam gdzie kopytne przebywają i niech się kilka razy porządnie naje. Z punktu widzenie wszelkiego typu "mikroelementów" :-) i fauny oraz flory mikro nie ma lepszej mieszanki dla psów. Z praktyki polecam miejsca "końskie" jako, ża kupy są duże i praktycznie nie śmierdzą.

Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: Jestem ZAŁAMANA!!!
Mój poprzedni piesek czasem coś zjadł gównowatego, ale raczej gustował w padlinkach (tarz/żanie obowiązkowo w zestawie! :evil: )

Mam teraz 4 miesięcznego w typie terierka irlandzkiego i dziś myślałam, że go zamorduję :evil: :evil: i byłam bliska, bo zamiast wyjść do roboty to musiałam psa SZOROWAĆ w wannie bo znalazł ludzką kupę, pożarł ją i się w niej wytytłał! A jest tydzień po szczepieniu przeciw wściekliźnie, więc nie powinien się kąpać, ale tego smrodu nie da się wytrzymać, nie było innej opcji :(
Myślałam, że po moim wybuchu "radości" opamięta się, ale na wieczornym spacerze w PARKU znalazł jakąś kolejną w torebce i ją z radością wszamał. Co ja mam robić!!! Nie chcę mieć psa, który przeczesuje krzaki i szuka wszelkich gówien, odpadów żarcia, martwych wron, chleba dla ptaków i woli to od ekanuby czy royal canin (bo do polędwicy sopockiej to może nie...)

POMOCY! Wyjaśnijcie proszę co to
- rumen tabs i czy to to?
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55333555[/url]
- żuwacze (ja kupuję mu świńskie ucha i takie tam, to to? Bo pachnie padliinką trochę, ale on je uwielbia)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...