Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przy tempie jedzenia mojej suczy 15kg straczyło na jakieś prawie 2m-ce :lol: teraz zamówiłam kolejne 15kg, tym razem light. I wzięłam do tego pojemnik, żeby w takim tempie mi to nie wywietrzało... :lol:

[IMG]http://images34.fotosik.pl/54/f216f825501cc22d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja też chciałam taki pojemnik, ale coś rodzice powiedzieli, że inny załatwią, a ostatecznie okazało się, że nie ;) Trudno, ale mam specjalne klipsy do opakowań, więc może nie wywietrzeje za szybko.

Gucia - jakiej wielkości są te granulki? Bo nasz następny worek to też chyba będzie light :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita'][B]eria[/B] a jak Kreoś ??[/quote]
jest teraz na purinie adult sensitive i jest lepiej, w ogóle nie puszcza bąkali a i koopy lepsze, bo tak to mial wiecznie ufifrany tyłek i pańcia pomykała z chusteczkami lub papierem w kieszeni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:Więc póki co zostajemy przy tym.... aha ,zaczął nawet jesć śniadanka, przy Bricie jakoś nigdy śniadanek nie chciał jesć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do nich, przeprosili i wysłali już dobrą karmę, a jak przyjedzie kurier to mam mu oddać "Large Breed".
Zamawiałam w Zooexpress. Teraz już w porządku, dobrze, że szybko się odezwali, że wymienią, ale myślałam, że szybciej będę mogła dać psu karmę ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...