Jump to content
Dogomania

Szybko!!! Psu weszla do nosa trawa! Uwaga!!!!


macharadza

Recommended Posts

Wiem ze to nie ten dzial ale mojemu Długowlosemu owczarkowi niemieckimu weszlo cos do nosa cos podobnego do zboza lecz mniejsze pies kichal i wbilo mu so się jeszcze bardziej teraz lezy i kicha nie wiem co robić a wet od 17...:placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie masz gumowej gruszki (takiej do wyciągania katru z nosa dla dziecka - mozna kupić w aptece) to spróbuj dużą strzykawką - tylko bez igły - wyssać mu to coś

A może to tylko podrażnienie jak coś powąchał?
powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Takie kłosy bywają bardzo zdradliwe ponieważ łatwo się wbijają. Można próbować coś takiego np. delikatnie i ostrożnie wypłukać, ale nie ma gwarancji, że zamiast wypłynąć nie wbije się bardziej albo nie przemieści. Nie ma w Twojej miejscowości jakiegokolwiek innego weta, który byłby dostępny szybciej niż od 17?
Pewnemu znajomemu mi psu, gdy wbił się taki kłos pomógł niestety dopiero wet i odpowiednie narzędzia.

Link to comment
Share on other sites

Dla spokoju sumienia wybrałabym się jednak na Twoim miejscu do weta, by obejrzał psinkę. Wbity kłos ( o ile to faktycznie był taki kłos) może przestać drażnić, gdy się odpowiednio głęboko wbije w tkankę, ale potem generuje to duże problemy i trzeba takie miejsce rozcinać i czyścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saite']Dla spokoju sumienia wybrałabym się jednak na Twoim miejscu do weta, by obejrzał psinkę. Wbity kłos ( o ile to faktycznie był taki kłos) może przestać drażnić, gdy się odpowiednio głęboko wbije w tkankę, ale potem generuje to duże problemy i trzeba takie miejsce rozcinać i czyścić.[/quote]

Zgadzam się z [B]Saite[/B]. Mojej suczce wbił się taki kłos do oka. Pocięta była cała gałka oczna, wetka bała się, że trzeba będzie amputować. Na szczęście oko udało się uratować i psina widzi.
Ja bym nie bagatelizowała i poszła do weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Della']kurcze nie wiedzialam ze taki jeden kłos moze narobic tyle problemow :/[/quote]

Oj może. Koleżanka miała właśnie taki sam przypadek, jej pies 'wchłonął' nosem zwykły kłos. Nie dała rady sama mu wyciągnąć i skończyło się operacją, na szczęście wszystko się udało i z całego zdarzenia został tylko zakrwawiony kłos.

Link to comment
Share on other sites

i jak tam piesek?jak ten kłosek nie wypadł mógł się wbić albo tylko przemieścić dalej nie bagatelizowała bym tego bo może wdać się jakieś paskudstwo im szybciej wizyta u weta tym lepiej.Dziwne że nie ma u was weta który przyjeżdża w nagłych wypadkach,ja w święto 3 maja wzywałam weta i przyjechał w pól godziny aby zszyć łapke mojemu pieskowi-zawsze warto wziąść nr tel weta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...