Jump to content
Dogomania

dr Kubiak - endoskopia - Wrocław


tufi

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tufi']15 czerwca, w środę, o 10.00 Bercia będzia miała powtórzone płukanie noska - trzymanie kciuków nadal aktualne :)[/quote]

Przeczytałam cały temat i dołączam do trzymających kciuki! Po tych ciężkich miesiącach, nareszcie zaświeciło słońce :D
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i psinę!

Link to comment
Share on other sites

Bercik jest pod dwoma postaciami - pies i Wielki Głodek ;)
Dzis zabieg trwal krocej, bo i lekarz juz wiedzial, co i jak robic, i stan Bercikowego nosa lepszy, plukanie mozna bylo przeprowadzic glebiej. Ale po raz kolejny nie mozna bylo wykonac badania krwi, bo po jej pobraniu znowu zgestniala, zmienila kolor i cos tam jeszcze. Mamy porzadnie ja przeglodzic i przyjsc na badanie - ale jak tu Księżniczce nie dac jesc? :o :oops: Chyba jej sie urojona szykuje, wiec najwyzej wtedy...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przez ta okropna pogode znowu sie Berci pogorszylo - juz wczesniej zauwazylam, ze jak jest mokro/wilgotno na dworze, to Bercia ma okropny katar... No i leci jej z noska :( Bidulka moja kochana...
Jednak jest i fajna wiadomosc - w Poznaniu w piatek bedzie dr Kubiak, bedzie robil endoskopie do jakichs swoich badan - chyba skorzystamy, zeby sprawdzic, jak w srodku nosek wyglada, czy sie cos poprawilo/pogorszylo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[b]Tufi[/b] mam prośbę o nazwę tej Kliniki gdzie można wykonać badanie endoskopem.
Powiedz mi proszę czy badanie żołądka też tam robią?
I jakie są koszty tych zabiegów.
Będę wdzięczna za każdą informację.
Mam nadzieję, że z Bercią jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Badanie przeprowadzal dr Kubiak na terenie AKademii Rolniczej - wydzialu weterynarii we Wroclawiu, Plac Grunwaldzki.
Inne badania przy uzyciu endoskopu tez wykonuja, ale to skontaktuj sie najlepiej z samym doktorem.
Koszty indywidualnie liczone - samo badanie ok. 220-300 zl chyba. Plus ew. dodatkowe badania - krew, posiew, histopatologia itp

Beri lada dzien bedzie miala trzecia plukanke. Krwotokow nie ma, ale zalewa sie wrecz ropa... I okropnie jej z nosa smierdzi zgnilizna :( I ciagle ma urojona...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']
Beri lada dzien bedzie miala trzecia plukanke. Krwotokow nie ma, ale zalewa sie wrecz ropa... I okropnie jej z nosa smierdzi zgnilizna :( I ciagle ma urojona...[/quote]
O kurcze... :-?

Ucałuj Bercika... Oby trzecia płukanka okazała się zbawienna! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj Bercia miala krwotok. Pierwszy po 3 miesiacach przerwy. Jest tez dosc oslabiona i obolala. W piatek o 10.00 plukanka w koncu. Siedze z nia i rycze jak bobr. Najprawdopodobniej aspergillus jest juz w plucach. Bardzo licze na poprawe po piatkowym zabiegu. Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...