Jump to content
Dogomania

dr Kubiak - endoskopia - Wrocław


tufi

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napilysmy sie pierwszej wody po zabiegu przed chwilka, zaraz Pancia skoczy po jakiegos gerberka na dietetyczna kolacyjke. Troszke Burczysławie krew poleciala, ale to normalne po takiej ingerencji w nosie. Wczoraj miala okropne krwotoki, dzis juz znacznie lepiej.
Miala miec zrobione badania krwi - profil nerkowy i watrobowy - ale krew po pobraniu zamienila sie w mleczne geste cos i sie nie dalo - to po tym spozyciu i trawieniu jej wlasnej krwi.
Poprosilam tez o pzryciecie pazurow korzystajac z narkozy, bo ostatnio to byla taka panika, ze chyba i w 10 osob by sie jej nie utrzymalo. A tak po strachu.
Lezymy sobie na tapczanie, z glowa na prywatnej Bercikowej poduszce i sie przytulamy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo spokojnie, nawet Blondi sie do lozka wepchnela, czym ostatnio gardzila. Mialam na dzis zamowiony rezerwowy urlop, ale jest z nia na tyle dobrze, ze poszlam do pracy - troche z nia TZ posiedzi. Wieczorem zjadla polowe porcji wolowinki z ryzem - az zal mi bylo reszte do lodowki chowac, byla glodna jak smok :lol: Nie chce ich budzic telefonem, ale jak sie skontaktuje z TZ to powiem, jak jest.

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam nic, bo nie wierzyłam w to, co się zaczęło dziać już od czwartku... Nie chciałam zapeszyć. Mam nowego psa - prawie zupełnie zdrowego :lol: Ani ja, ani weci nie wierzymy, że ten zabieg mógł aż tak pomóc - a pomógł, bo dowody są namacalne i widoczne golym okiem. Ze wzruszenia aż nie mogę pisać...
Bercia żre jak smok, gwałci Seweryna :wink: , odgryza się Bigosowi, na spacerach szaleje, pozwala sobie dotknąć nosek bez problemów, a wczoraj na spacerze na terenie hipodromu nawet kupe końska chciała zjeść :roll: Wypływy bardzo sie zmniejszyły, można mówić, że pojawiają się sporadycznie, krwotoków zero.
Zabieg powtórzymy mimo wszystko za tydzień. Na szczęście wizja otwierania czaszki i zatok przynosowych oddaliły się.
Po trzech miesiącach krwotoków, drżenia o życie i beznadziei - nadszedł w końcu czas radości i jako takiej beztroski.
Oczywiście, że sie boję, że może przyjść nagłe pogorszenie, że może coś się wydarzyć... ale póki co cieszymy sie jak głupie z każdego dnia i godziny - odkrywamy na nowo świat zapachów, bo Beri straciła węch. Uczymy sie świata trochę na nowo. I to jest fascynujace i daje nam duzo radości.
Dziękuje Wam Kochani, że byliście, jesteście i będziecie :calus:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma to jak dobre wieści ! Trzymamy kciuki za Beri zeby trzymala sie dzielnie dalej !
A tak wogóle to Natalia ma wiecej czadowych wiadomości ale cos sie do nich nie chce przyznac ?!?!? Zmuscie ja bo ja juz sil nie mam..hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jahu11']A tak wogóle to Natalia ma wiecej czadowych wiadomości ale cos sie do nich nie chce przyznac ?!?!? Zmuscie ja bo ja juz sil nie mam..hehehe[/quote]

[b]Tufi[/b] proszę nam tu zaraz wszystko wyśpiewać! Jak na spowiedzi!!! Migusiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Kupujemy mieszkanie na wsi :oops: Jestesmy w trakcie zalatwiania kredytow i innych takich, wiec na razie na 100% wszystkiego nie wiadomo, ale umowe wstepna mamy :oops:
Mieszkanie 3-pok, 76m2, do tego ogrodek dzialkowy jakies 300m2. Miejscowosc to Kociałkowa Górka, 5 domow i 6 malych blokow, wiocha jak sie patrzy :D Z bloku wychodzimy prosto na pole, za nim w odleglosci ok. 100-200m mamy lasy i jeziorka, teren to Park Krajobrazowy Promno :oops: Po drugiej stronie ulicy jest stadninka koni, z nastawieniem wylacznie dla dzieci.
Nie dosc, ze samochod kupowany pod katem psow, to mieszkanko tez :oops: Bedziemy splacac z 20 lat, ale czego sie nie robi dla tych potfforkow? 8)

Link to comment
Share on other sites

Czeeeeeeeeee! :D

Troszke mnie nie bylo a tu tyle pozytywnych wiadomosci :D Super!!!!!!!!!Ciesze sie ,ze lepiej z Bercikiem.No mam nadzieje,ze koszmar sie skonczyl...

No i gratulacje new chalupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trza ja opic :wink: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...