Jump to content
Dogomania

AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gisellko,

zdjecia psiakow obrobione, wstawione w ramki :) teraz pozostaje cyknac Allegro - zaraz sie tym zajme!

Zmartwilas mnie dzisiejsza informacja o kolejnych porzuconych...:-( Czas urlopow...czy Ci ludzie nie maja serc?!? :shake::-(

W sobote trzeba ruszyc z kopyta!!!
Wiem, ze masz mase pracy dzisiaj w schronie i odpoczynek sie nalezy - ale skrobnij kilka slow w wolnej chwili na "kawalku monitora" jak to nazwalas ;)

Link to comment
Share on other sites

zaznaczyłam sobie wątek zdjeciowy...allegro postaram się zrobić jeszcze dziś,jutro...ale mam pytanie-odnawiam allegro bernardynka Lulka/Trojana i przydałyby się nowe fotki.Macie jakieś,czy szukać po wątku schroniska?
To samo pytanie dotyczy ew.zdjęć kaukaza Florka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']zaznaczyłam sobie wątek zdjeciowy...allegro postaram się zrobić jeszcze dziś,jutro...ale mam pytanie-odnawiam allegro bernardynka Lulka/Trojana i przydałyby się nowe fotki.Macie jakieś,czy szukać po wątku schroniska?
To samo pytanie dotyczy ew.zdjęć kaukaza Florka.[/quote]

zuzilkowa dziekujemy za allegro :multi:
Fotek nowych nie mam - w sobote bedziemy trzaskac sesje pieskom, mozesz zaczekac czy wolisz startowac juz teraz :lol:
Gisellka wieczorem ma sie odezwac, wyczarowala monitor, poprzedni uszkodzila burza :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']zuzilkowa dziekujemy za allegro :multi:
Fotek nowych nie mam - w sobote bedziemy trzaskac sesje pieskom, mozesz zaczekac czy wolisz startowac juz teraz :lol:
Gisellka wieczorem ma sie odezwac, wyczarowala monitor, poprzedni uszkodzila burza :shake:[/quote]

Znalazłam te 4 fotki na stronce schroniskowej...na razie te wstawię-niezłe są:lol:...będą nowe dodam do allegro,ale czekać nie bedziemy! Zaraz zamieniam fotki i wystawiam.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.allegro.pl/item700635093_szczeciniasta_lola_szuka_domu_zajrzyj_prosze.html"]Szczeciniasta LOLA szuka domu! Zajrzyj proszę! (700635093) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Allegro Loli :)

Wątek na dogo:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/oddam-tobie-serce-tylko-daj-mi-szanse-na-imie-mi-lola-143042/#post12699910[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Tak, Oris powiadomiona, pomoze :)
Czekamy tylko na koniec kwarantanny i ruszymy do dziela!

Dzieki za wskazowke :loveu:[/quote]

nie ma za co :oops:

wiesz, bo tu na dogo jest tak:
- dobki do Oris
- rotki do Lulki
- ONki do Zbójini
- sznaucery do Malawaszki
- buldożki do lavini
- kaukazy do KWL
- Benki do Zuzlikowej :eviltong:

i od collaków są laski, i od bokserów i od amstafów i od buldożków i od szeregu innych by się znalazło... Więc jak coś jest mocno w typie rasy trzeba szukać kto się zajmuje, bo często tą drogą przychodzi pomoc...
I tak najbardziej przechlapane mają kundelki w typie kundelka :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']nie ma za co :oops:

wiesz, bo tu na dogo jest tak:
- dobki do Oris
- rotki do Lulki
- ONki do Zbójini
- sznaucery do Malawaszki
- buldożki do lavini
- kaukazy do KWL
- Benki do Zuzlikowej :eviltong:

i od collaków są laski, i od bokserów i od amstafów i od buldożków i od szeregu innych by się znalazło... Więc jak coś jest mocno w typie rasy trzeba szukać kto się zajmuje, bo często tą drogą przychodzi pomoc...
I tak najbardziej przechlapane mają kundelki w typie kundelka :-([/quote]

Ryjek mi sie smieje i oczy ciesza na taka rzeczowa rozpiske! :multi:
Skopiuje, przyda sie na przyszlosc!!
Tak mysle, ze moze my zostaniemy tymi od kundelkow, hmm? :lol: albo bedziemy doszukiwac sie cech rasy u nich, hhehehe - bo rzeczywiscie nie maja wziecia! Chociaz znam ludzi, ktorzy za jedyna rase uznaja: mieszanca! mozna wowczas z fantazja ukladac drzewo genealogiczne. Ja osobiscie w moich kundelkach widzialam i jamnika szorstkowlosego i owczarka niemieckiego (wersja na krotkich łapkach :D) i wiele innych ras!

Link to comment
Share on other sites

Mój był "reklamowany" na dogo jako pudel - akurat, poza włosem z pudla nie ma nic, mógłby być sznaucerem, wyżłem i amstafem jeśli chodzi o pobudliwość :cool1: a jest poprostu czarną cholerą :)

A od jamników to Isadora7 i wogóle to przydałoby się kiedyś założyć taki zbiorczy wątek gdzie będzie wyszczególniony nick i rasa, której skutecznie pomaga. No ale to chyma marzenie ściętej głowy, sądząc po tym, że czarne kwiatki nie mogą doczekać się porządku :shake: a są dużo ważniejsze...

Link to comment
Share on other sites

Gametko,
na moim profilu jest zdjecie Nuki - jak szlam z nia do domu (znajda) to informowalam Mame, ze znalazlam ratlerka - bo tylko takiego Mama chciala! Jak zobaczyla Nuke, to ogarnela ja taka wesolosc, ze zgodzila sie aby zostala u nas :megagrin:

A pomysl Twoj odnosnie uporzadkowania jest b. dobry! Poczekamy, moze jakas dobra duszyczka go zrealizuje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']nie ma za co :oops:

wiesz, bo tu na dogo jest tak:
- dobki do Oris
- rotki do Lulki
- ONki do Zbójini
- sznaucery do Malawaszki
- buldożki do lavini
- kaukazy do KWL
- Benki do Zuzlikowej :eviltong:

i od collaków są laski, i od bokserów i od amstafów i od buldożków i od szeregu innych by się znalazło... Więc jak coś jest mocno w typie rasy trzeba szukać kto się zajmuje, bo często tą drogą przychodzi pomoc...
I tak najbardziej przechlapane mają kundelki w typie kundelka :-([/quote]
Witaj gametka i zapisuje ...
wiesz
nie wiedziałam do kogo rotki
dzieki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Oj to nam gwiazdy rosna pod bokiem :cool3: uh, jak my sie przedrzemy przez te kolejki chetnych do adopcji? ja bym chociaz fotke chciala zrobic - taka po kwarantannie :)

Super Gisellciu! :loveu::multi:[/quote]
Kochana Ty mnie nie czaruj.....wiesz ile robisz
mi brakuje słow
chyle czoła:multi::roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...