Jump to content
Dogomania

AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

[B][SIZE=1]Po dłuższej przerwie reaktywowałam swój wątek zbiorczy dla psów będących w schronisku Azyl. Jako, że zakładanie osobnego wątku dla każdego z psów uważam za bezcelowe, ponieważ trudno to wszystko ogarnąć i część z nich umiera śmiercią naturalną - postanowiłam umieszczać psy właśnie tutaj.
Postaram się na bieżąco aktualizować dane oraz wstawiać nowe zdjęcia.[/SIZE][/B]


[U][B][FONT=century gothic][SIZE=3]Potrzebuję pomocy w pisaniu tekstów i ogłaszaniu - jest to pierwszy krok do wyjścia psa ze schroniska[/SIZE][/FONT][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkaaaaa5']Edyta porobie ogloszenia 2 psiakom (obojetnie ktorym) tylko podeslij mi jakies opisy ich, zdjecia mam brac z watku?[/QUOTE]

Dzięki Adusia, zdjęcia z wątku, jasne. Natomiast z opisami musimy trochę poczarować, ponieważ psiaki sa na kwarantannie i jeszcze nic nie wiadomo. Standardowo, suczki zostaną wysterylizowane i wszystkie będą zaszczepione.

Link to comment
Share on other sites

to ja ogłaszam zuzie i princa :) Biore sie za teksty i za wystawianie ogloszen. Jak je skoncze to oferuje zrobienie ogloszen kolejnej dwojce- Ferdkowi i Jakubowi- Jakub jest duzym psem? (porownuje wielkoscia do Zuzi), a Ferdek? Ze zdjecia ciezko okreslic ;) czy on taki mini mix owczarek czy tylko mały sie na zdjeciu wydaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkaaaaa5']to ja ogłaszam zuzie i princa :) Biore sie za teksty i za wystawianie ogloszen. Jak je skoncze to oferuje zrobienie ogloszen kolejnej dwojce- Ferdkowi i Jakubowi- Jakub jest duzym psem? (porownuje wielkoscia do Zuzi), a Ferdek? Ze zdjecia ciezko okreslic ;) czy on taki mini mix owczarek czy tylko mały sie na zdjeciu wydaje.[/QUOTE]

Popoludniu jade do Azyla, może uda mi sie zrobic dodatkowe fotki.
I tak, jak dobrze myśle to Jakub jest dość dużym psem ale drobnej budowy (poza tym ludzie zadbali o niego...zebra na wierzchu) bo faktycznie jest troche wyzszy od Zuzi.
Ferduś siega myśle, że najwyżej do kolana. Mały mix owczarka ;)
Adusia, wrzuc link to skopiuje sobie teksty i wkleje przy zdjeciach psiaków.

Wielkie dzieki za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Tekst ogłoszenia Zuzi:

Odpowiedzialnego domu szuka Zuzia. Sunia ma ok. 2 lat, jest duża- wyglądem przypomina doga niemieckiego. Zuzia obecnie przebywa w schronisku Azyl w Dzierżoniowie gdzie oczekuje na nowych właścicieli, którzy ją pokochają. Sunia ma łagodne usposobienie, to jeszcze psie dziecko, które chciałoby się bawić i biegać, a nie spędzać całe dnie w schroniskowym boksie. Zuzia może mieszkać domku jak i w mieszkaniu jeśli zapewni się jej dużą ilość ruchu i spacerów. Po okazaniu jej odrobiny miłości i zainteresowania na pewno stanie się wiernym psim przyjacielem. Zuzia jest zaszczepiona, przed adopcją zostanie wysterylizowana. Prosimy o pomoc w znalezieniu najlepszego domku dla Zuzi, ona na to zasługuje!
Kontakt w sprawie adopcji:
[FONT=&quot][B]Grażyna: 664-315-852[/B][/FONT][FONT=&quot]
[B]Tel. do schroniska: 74 831-18-00[/B][/FONT]
[FONT=&quot][B]e-mail: [email][email protected][/email][/B][/FONT]


Linki wkleje jak zrobie ogloszenia, teraz biore sie za tekst dla Princa i jak skoncze to bede ich wystawiac :)

Link to comment
Share on other sites

Qrde, Twoje teksty są świetne, ja pisze jakies takie suche, bezbarwne :/
Np. Łatek:

5 letni Łatek trafił do schroniska z interwencji. Zgubił drogę do domu albo został porzucony i na chwilę obecną powiększa grono bezdomnych psów.
Łatek jest wesołym, ciekawym świata psem. Lubi towarzystwo człowieka, jest otwarty i łagodny.
Codziennie tęsknie wypatruje swojego człowieka, czy uda mu się opuścić schronisko?
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Łatka, zadzwoń:
tel. stacj. 74 831 18 00
wolontariuszka: 664 315 852

Piesek przebywa w Dzierżoniowie, woj. dolnośląskie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Qrde, Twoje teksty są świetne, ja pisze jakies takie suche, bezbarwne :/
Np. Łatek:

5 letni Łatek trafił do schroniska z interwencji. Zgubił drogę do domu albo został porzucony i na chwilę obecną powiększa grono bezdomnych psów.
Łatek jest wesołym, ciekawym świata psem. Lubi towarzystwo człowieka, jest otwarty i łagodny.
Codziennie tęsknie wypatruje swojego człowieka, czy uda mu się opuścić schronisko?
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Łatka, zadzwoń:
tel. stacj. 74 831 18 00
wolontariuszka: 664 315 852

Piesek przebywa w Dzierżoniowie, woj. dolnośląskie[/QUOTE]


eee tam wymyslasz ;) ja nie widze róznicy miedzy ogłoszeniami- oba przedstawiaja syt. psiakow, zawieraja najwazniejsze info. i o to chodzi- obie wiemy, ze jednak zdjecia maja najwiekszy wplyw na powodzenie ogloszenia- a ty robisz piekne fotki :) ja probuje cos sklecic dla princa, ale jakos mi powoli idzie, dopiero mam 2 zdania :) i pisze dalej..

Link to comment
Share on other sites

a tu tekścik dla Princa ;)

[FONT=&quot][B]Przedstawiam Princa- schroniskowego księcia, który zamiast życia usłanego różami, wiedzie życie za kratami. To zdecydowanie nie miejsce dla niego! Prince szuka domu, który zaoferuje mu sporą dawkę miłości, jedzonka, zainteresowania i długich spacerów. Prince jest psiakiem dla ludzi aktywnych, chętnie pójdzie w góry, będzie uprawiał z Tobą jogging i tarzał się w śniegu gdy Ty będziesz lepić bałwana przed domem. Prince to bardzo mądry psiak- jeśli go nauczysz, przyniesie Ci kapcie i gazete, po czym położy się u twoich stóp i będzie czekał, aż podrapiesz go za uszkiem. Taki obraz widzę oczyma wyobraźni i takiego domu pragnę dla Princa. Jeśli jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i masz warunki, aby zaadoptować Princa nie wahaj się! Zadzwoń! [/B][/FONT]
[FONT=&quot][B]Prince przebywa obecnie w schronisku Azyl w Dzierżoniowie, jest zaszczepiony i posiada książeczkę zdrowia. Więcej info:[/B][/FONT]
[FONT=&quot][B]Grażyna: 664-315-852[/B][/FONT][FONT=&quot]
[B]Tel. do schroniska: 74 831-18-00[/B][/FONT]
[FONT=&quot][B]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Adusia, zacznij na razie z tymi - moze samą ale.gratke i gumtree aby zasygnalizować, że takie psy są w schronie.
Ja wrzucam na te dwa portale z tymi fotami z kwarantanny, pozniej podmienie.
Licze, że może kto je szuka i akurat trafi na ogłoszenia :/
Swoja drogą masz jakis spis portali wg. Ciebie najchodliwszych? Mam takie linki pozapisywane, ze wogole nie ma sensu tam wrzucac psów - strata czasu. Już chyba lepiej co tydzien usuwac i ponawiac alegratke, gumtree czy inne, wieksze portale.

Link to comment
Share on other sites

mam spis portali, ale czy chodliwe sa to powiem ci ze nie wiem.. ja zamierzam wystawic poki co na ale.gratka, gumtree, autogielda, gielda.swidnica.pl, dzierzoniowolx, tablica.pl (jesli mozna), zawsze wystawialam tez na przygarnijzwierzaka.pl, mojpupil.pl, kupiepsa.pl,psiamania.pl,adopcjapsa.pl,adopcje.org,psy.pl,eoferty.com,petworld.pl,cafeanimal.pl i pare innych i jesli sie da to tez tam powrzucam, moze akurat ktos zobaczy...

sklecam jeszcze tekst dla ferdka bo juz sie rozpedzilam:)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot][B]Poszukuję nowego domku dla Ferdka- nie Kiepskiego! Dla Ferdka Wspaniałego! Nasz Ferduś ma ok. 3 lat, wyglądem przypomina owczarka niemieckiego wersje kompaktową, tzn. jeśli marzysz o owczarku niemieckim, a nie masz wystarczających warunków dla dużego psa FERDUŚ jest dla Ciebie! Idealnie nadaje się do mieszkania, gdyż sięga do kolana! Piękny, podpalany, łagodny, wspaniały pod każdym względem. Idealny towarzysz rodziny jak i osoby samotnej. Wybierz Ferdynanda Wspaniałego, a zaznasz wierności jego! ;)[/B][/FONT]
[FONT=&quot][B]Ferdek przebywa obecnie w schronisku Azyl w Dzierżoniowie, jest zaszczepiony i posiada książeczkę zdrowia. Więcej info:[/B][/FONT]
[FONT=&quot][B]Grażyna: 664-315-852[/B][/FONT][FONT=&quot]
[B]Tel. do schroniska: 74 831-18-00[/B][/FONT]
[FONT=&quot][B]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...