Jump to content
Dogomania

Właściciele łączcie się;)


Jus

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ja jestem bardzo chętna na spacery (chociaż ostatnio mnie tu trochę nie było - kajam się i przepraszam:)), zwłaszcza w Warszawie. Niestety nasz pomysł spotkania w środku Polski trochę przycichł - może wrócimy do niego na wiosnę?
Także popieram i zachęcam do przedszkola a potem do PT (tylko prowadzonego z głową:)).

Metheora, ostatnio pojechaliśmy z Czakiem na trening flyballa i prowadzący stwierdził, że on to zna tylko jedną hodowlę - właśnie Twoją:) Gratulacje - niby rasa nieznana a Wisła daleko od Warszawy a tu proszę! Twoja sława Cię wyprzedza ;P:)

Link to comment
Share on other sites

Mało tego proponuję:

Niedziela, 06.11.2011, pola mokotowskie (na "psiej łączce" od strony Batorego). Godzina do ustalenia - my lubimy tam jeździć koło 15.
Ew. następna niedziela po długim weekendzie.

Kto podejmie rękawicę?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jus']Ja jestem bardzo chętna na spacery (chociaż ostatnio mnie tu trochę nie było - kajam się i przepraszam:)), zwłaszcza w Warszawie. Niestety nasz pomysł spotkania w środku Polski trochę przycichł - może wrócimy do niego na wiosnę?
Także popieram i zachęcam do przedszkola a potem do PT (tylko prowadzonego z głową:)).

Metheora, ostatnio pojechaliśmy z Czakiem na trening flyballa i prowadzący stwierdził, że on to zna tylko jedną hodowlę - właśnie Twoją:) Gratulacje - niby rasa nieznana a Wisła daleko od Warszawy a tu proszę! Twoja sława Cię wyprzedza ;P:)[/QUOTE]

To miło że nas znają :) a jeszcze milej że byliście na flyballu!!! Koniecznie proszę o wrażenia- ja bardzo chciałam z moimi psami na flyball niestety do Wawy mam za daleko na treningi tym bardziej że to często trzeba by jeździć...za to się pochwalę ze na wiosnę bedzie nie tylko freesbee ale mam nadzieję i początki agility :)

[quote name='Jus']Mało tego proponuję:

Niedziela, 06.11.2011, pola mokotowskie (na "psiej łączce" od strony Batorego). Godzina do ustalenia - my lubimy tam jeździć koło 15.
Ew. następna niedziela po długim weekendzie.

Kto podejmie rękawicę?:)[/QUOTE]

ja mam za daleko...ale zapytam kogoś, może za mnie pojedzie :)

Link to comment
Share on other sites

No tak, niestety kawał drogi:)

Co do wrażeń - super sprawa!!!

Niestety Czako jest bardzo nieufny wobec obcych i trening jest dość trudny (polega m.in. na ćwiczeniach, w których ktoś przytrzymuje psa kiedy ja uciekam). Ale mam nadzieję, że się przyzwyczai i poczuje satysfakcję z tych zajęć.

Na razie na próbę będziemy chodzić przez miesiąc i zobaczymy czy da się opanować jego stresy:) Będę zdawała relację na bieżąco.
Niemniej jednak jakbyś była w stolycy albo okolycy przy jakiejś okazji to koniecznie dawaj znać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...