Jump to content
Dogomania

Azyl u Majki. Pomoc pilnie potrzebna!


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matinestka']nie nie ten bez oczka to Misio...

a Maksiu to ten królewicz:):

[URL="http://img685.imageshack.us/i/maksiu6.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7349/maksiu6.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Aha. ;-):oops::oops::oops::oops:

P.S dziewczyny jakiego psa teraz ogłaszać?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']

P.S dziewczyny jakiego psa teraz ogłaszać?:razz:[/QUOTE]

[B]Noddiego. [/B]Wszędzie gdzie się da. Ostatnio dużo jego zdjęc wkleiła majuska na tym wątku. Wczesniej są jeszcze zdjęcia Matineski.
Zastanawiam się, czy Noddiemu wątek nie założyć, może tak byłoby łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']A ja mogę jakoś pomóc? Troszkę mi się ciężko połapać w tym wątku, ale mogłabym też poogłaszać troszkę[/QUOTE]

No jeszcze sie pyta , czy może pomóc...no pewnie że tak.
Może jakiś banerek?? Ja mam jeszcze jedno miejsce...
Psiaki nie mają oddzielnych wątków wogóle.
Azyl u Majki jest na FB, jak sobie go znajdziesz to tam są psiaki - foty z opisami, można ogłaszać na tej podstawie i kontakt na Majkę się daje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Dziewczyny to ja proponuję żeby ktoś jak może wrzucił po jednym zdjęciu każdego z psiaków i ja je do pierwszego postu wrzucę .
Co wy na to??[/QUOTE]

Bardzo dobry pomysł! Ale nie wiem kiedy bym znalała na to czas - mam kilka psiaków do poogłaszania.... może jakaś inna dobra dusza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66'][B]Noddiego. [/B]Wszędzie gdzie się da. Ostatnio dużo jego zdjęc wkleiła majuska na tym wątku. Wczesniej są jeszcze zdjęcia Matineski.
Zastanawiam się, czy Noddiemu wątek nie założyć, może tak byłoby łatwiej.[/QUOTE]

Tak, tak. Noddiemu koniecznie potrzebny jest wątek. To śliczny pies. Ma duże szanse na znalezienie domku. A czy któraś z Was potrafi zrobić plakat, bo powiesiłabym chłopaka w naszej lecznicy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Tak, tak. Noddiemu koniecznie potrzebny jest wątek. To śliczny pies. Ma duże szanse na znalezienie domku. A czy któraś z Was potrafi zrobić plakat, bo powiesiłabym chłopaka w naszej lecznicy?[/QUOTE]


ja mogę zrobić, tylko w jakim formacie??
I potrzebny mi opis psiaka i namiary. Bo Inowrocław daleko od Wysokiej więc na Majkę raczej nie ma sensu podawać numeru.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']ja mogę zrobić, tylko w jakim formacie??
I potrzebny mi opis psiaka i namiary. Bo Inowrocław daleko od Wysokiej więc na Majkę raczej nie ma sensu podawać numeru.[/QUOTE]

Format A-4 bo nie mam większej drukarki. Namiary podaj na mnie [email][email protected][/email], tel.660 815 112. A opis... no cóż... poszukam na wątku...no chyba, że ktoś nam tu pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...